Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dotykové pero FIXED Graphite je ideálním chytrým doplňkem pro práci se všemi tablety a notebooky se standardem MPP (Microsoft Pen Protocol). Unikátní aktivní stylus můžete pohodlně používat s Microsoft Surface i notebooky značky DELL, HP, Asus, Acer apod. Dotykové pero je vyrobené z odolné hliníkové slitiny, dobře se drží v ruce a dokonale simuluje klasické psaní nebo kreslení na papíře. Stylus disponuje rozpoznáním přítlaku s 4096 stupni a dokonalou přesností hrotu. Pro použití není zapotřebí žádné složité připojování pomocí Bluetooth, aktivní stylus funguje okamžitě po dotyku s obrazovkou, po skončení práce se sám do 5 minut vypne. Oproti klasickému Microsoft Pen/PRO Pen má FIXED Graphite integrovanou baterii, která po 2 hodinách nabíjení vydrží až 100 hodin práce. Aktivní pero má ovládací tlačítko (right-click ve Windows) a na vrcholu je tlačítko fungující jako guma pro mazání. Po skončení práce můžete pero Graphite uchytit přímo na tělo tabletu pomocí integrovaného magnetu.

Dotykové pero P05 nevyžaduje baterie ani nabíjení – žádné nemotorné kabely ani dodatečné náklady, díky čemuž můžete snadno kreslit a tvořit! Přepínání jedním kliknutím vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování. Stylus P05 přichází se všemi funkcemi standardní myši a ještě víc! Vyhněte se bolestem a ztuhnutí zápěstí po dlouhodobém používání, které pocházejí z tradiční myši.
Země původu : Čína
Vhodné pro značku : XP-Pen
Barva : Černá

Univerzální stylus slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Univerzální stylus má stylový design a kvalitní provedení značky Stylus UNI a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní společník. Vlastnosti: univerzální stylus ovládání dotykového displeje nezanechává otisky ergonomický tvar stylový design barva: blue/modrá

XPPen PA1 802 CZK  -8% 
Nový stylus PA1 je bez baterie a má pěkný černo-stříbrný design s elegantním špičatým koncem. Neobsahuje žádné baterie ani nemotorné kabely pro nabíjení a žádné další náklady! Dotykové pero XPPen PA1 podporuje až 60 stupňů efektu naklonění štětce a poskytuje jemnější a přirozenější linie a tahy, přičemž vám také dává možnost přidat stínování do vašeho výtvoru a nabízí přirozenější zážitek z psaní a kreslení. S až 8192 úrovněmi citlivosti na tlak vám stylus PA1 poskytuje přesné ovládání a přesnost. Vytvořte jemné linie v plynulém a neuvěřitelně přirozeném zážitku. Přepínač na jedno kliknutí vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok.
Balení obsahuje : Stojan
Země původu : Čína
Vhodné pro značku : XP-Pen
Barva : Černá
Balení obsahuje : Pasivní pero

Aktivní stylus FIXED Pin slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje smartphonu nebo tabletu. Dotykové pero zpřesní a zjednoduší ovládání dotykového displeje a usnadní vám veškeré činnosti na dotykovém displeji - kreslení, psaní, upravování fotek atd. Tvrzený hrot z polyacetalu omezuje tření při dotyku displeje a imituje klasické psaní na papíru. Liner FIXED Pin je kompatibilní se všemi dotekovými displeji bez rozdílu, nemusí se párovat ani jinak spojovat se zařízením. Při vyjmutí z pouzdra se stylus automaticky aktivuje a je okamžitě připraven pro použití s vaším tabletem nebo mobilním telefonem. Pro přenos stylusu je připravené praktické pouzdro, které lze přilepit na kryt nebo přímo na vaše zařízení a bude tak vždy pěkně po ruce. Vestavěná baterie vydrží až 5 hodin nepřetržitého provozu, po vybití doplníte energii pomocí přiloženého micro USB kabelu. Vlastnosti: aktivní stylus pro dotykové displeje psací pero zpřesní a zjednoduší práci na tabletu nebo telefonu tvrzený hrot z polyacetalu s šířkou...

Co si nepamatuješ, zapiš si! Co Tě napadne namaluj! A fantazii nech vyniknout, jako kdybys maloval na papír. Představujeme Tactical Roger Pencil. Dotykové pero se dvěma módy. První určený speciálně pro iPad a druhý mód pro ostatní tablety a telefony. Rychlost mrknutí okem Až tak rychle se Tactical Roger Pencil spáruje s Tvým zařízením. Soustřeď se na svou kreativitu a myšlenkové procesy. Nepřemýšlej nad zbytečnými věcmi. Mysli takticky! Přesnost S displejem je kamarád. Dotyk s displejem je na pixel přesný, nikde nic neutíká a reaguje s nulovou odezvou zpoždění. Při používání buď v klidu a ruku si klidně opři o dotykovou obrazovku. Displej na ní nebude reagovat. Reguluj tloušťku čáry a žádné ořezávátko k tomu nepotřebuješ. Zůstaň aktivní Tactical Roger Pencil pracuje na principu aktivní technologie. To znamená, že na kompatibilních zařízeních využijete přítlak a další funkce. Je naprosto intuitivní a dokonale simuluje psaní a kreslení na papíře. Jedinečný design Tak těžký, jak je potřeba. Dostatečně velký na...

XPPen PA2 802 CZK
Stylus XPPen PA2 nevyžaduje baterie ani nabíjení a podporuje dlouhé hodiny nepřerušovaného kreslení, díky čemuž se můžete ještě déle soustředit na svoji tvorbu. Podporuje funkci naklonění až do 60 stupňů, takže nyní již nemusíte znovu a znovu upravovat směr štětce v softwaru. Jednoduchým nakloněním dodáte svému výtvoru stínování a vychutnáte si hladší a přirozenější přechody mezi čarami a tahy. S až 8 192 úrovněmi citlivosti na tlak vám poskytuje zvýšenou přesnost a vylepšený výkon pro vytváření nejjemnějších náčrtů a linií, dokonce i různých chloupků v tazích perem. Bezbateriový stylus PA2 je vybaven jemnějšími hroty pera, které vám umožňují kreslit a malovat přirozeně a hladce s přesnějším umístěním a vynikajícím výkonem čar. Přepínač na jedno kliknutí vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování.
Balení obsahuje : Stojan
Balení obsahuje : Pasivní pero
Barva : Černá
Vhodné pro značku : XP-Pen
Země původu : Čína

XPPen PH2 802 CZK
Stejně jako řada špičkových stylusů, i cenově dostupný PH2 má na konci gumu. Vymodelován z tradiční tužky, přizpůsobuje se zvykům uživatele. Není třeba žádné přepínání tlačítky a nežádoucí poznámky a skice můžete okamžitě odstranit. Dotykové pero podporuje funkci naklonění až do 60 stupňů, aby se umožnil přirozený a plynulý efekt naklonění štětce, který vám přináší dokonalý zážitek z psaní a kreslení. S 8 192 úrovněmi citlivosti na tlak, dotykové pero přirozeně představuje čáry různých šířek a umožňuje s lehkostí dokonalejší vyjádření čar a tahů.
Země původu : Čína
Vhodné pro značku : XP-Pen
Barva : Černá

XPPen P02S 802 CZK
Plné nabití poskytuje až dva měsíce čmárání, skicování, úprav a navrhování. Přepínání jedním kliknutím vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimem pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější pracovní tok bez frustrace. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování. Stylus P02S přichází se všemi funkcemi standardní myši a ještě víc! Vyhněte se bolestem a ztuhnutí zápěstí po dlouhodobém používání, které pocházejí z tradiční myši.
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Ochranné pouzdro
Technologie : Aktivní
Barva : Černá
Vhodné pro značku : XP-Pen
Výdrž baterie : 60 Days
Balení obsahuje : Nabíjecí kabel USB
Balení obsahuje : Náhradní hroty pera

Samsung S-Pen je originální stylus pro tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, vyznačuje se vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence. S Pen disponuje Bluetooth a poslouží i jako užitečný bezdrátový ovladač.