Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Co si nepamatuješ, zapiš si! Co Tě napadne namaluj! A fantazii nech vyniknout, jako kdybys maloval na papír. Představujeme Tactical Roger Pencil. Dotykové pero se dvěma módy. První určený speciálně pro iPad a druhý mód pro ostatní tablety a telefony. Rychlost mrknutí okem Až tak rychle se Tactical Roger Pencil spáruje s Tvým zařízením. Soustřeď se na svou kreativitu a myšlenkové procesy. Nepřemýšlej nad zbytečnými věcmi. Mysli takticky! Přesnost S displejem je kamarád. Dotyk s displejem je na pixel přesný, nikde nic neutíká a reaguje s nulovou odezvou zpoždění. Při používání buď v klidu a ruku si klidně opři o dotykovou obrazovku. Displej na ní nebude reagovat. Reguluj tloušťku čáry a žádné ořezávátko k tomu nepotřebuješ. Zůstaň aktivní Tactical Roger Pencil pracuje na principu aktivní technologie. To znamená, že na kompatibilních zařízeních využijete přítlak a další funkce. Je naprosto intuitivní a dokonale simuluje psaní a kreslení na papíře. Jedinečný design Tak těžký, jak je potřeba....

Univerzální stylus slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Univerzální stylus má stylový design a kvalitní provedení značky Stylus UNI a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní společník. Vlastnosti: univerzální stylus ovládání dotykového displeje nezanechává otisky ergonomický tvar stylový design barva: silver/stříbrná

Multifunkční FIXED Pen se stylusem 3v1 slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje smartphonu, nebo tabletu. Dotykové pero snímá dotykový displej, zaručuje přesnost a citlivost pod jakýmkoliv úhlem držení, má měkký gumový hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Výrazně zlepší práci a psaní na smartphonu či tabletu. Jediným zmáčknutím stylus proměníte v klasické psací pero, které budete mít vždy po ruce. FIXED Pen může navíc sloužit i jako stabilní základna pro vaše zařízení a plní tak funkci praktického stojánku. Povrch propisky FIXED Pen je tvořen antibakteriální vrstvou s mikročásticemi stříbra, která ničí nebezpečné bakterie a chrání tak vaše zdraví.

Moderní Stylus pro Tvou Kreativitu Představujeme moderní stylus, který je dokonalým společníkem pro tvou kreativitu. Tento stylus je navržen pro psaní, kreslení a dotykové operace, a přináší mnoho vylepšení, které oceníš. Dlouhá Výdrž pro Neomezenou Inspiraci S touto lithium-polymerovou baterií o kapacitě 140 mA můžeš tvořit a psát až 30 hodin. A co je ještě lepší, nabíjení je rychlé a snadné pomocí Micro USB nabíjecího konektoru. Za pouhých 80-100 minut budeš opět připraven tvořit. Elegantní Design a Kvalitní Materiály Stylus je vyroben s důrazem na kvalitu a design. Jeho tuba je z hliníku, což nejenom vypadá skvěle, ale také zajišťuje odolnost. Hrot pera je 1,5 mm kovový, což přináší precizní a přesné výkony při psaní a kreslení. A elegantní bílá barva dodává tomuto stylusu šmrnc. Pohodlné Funkce pro Každodenní Použití Tento stylus má několik užitečných funkcí. LED kontrolka ti ukazuje stav pera - modrá světla během práce, červená během nabíjení a zelená, když je plně nabitý. Navíc, má adsorpční funkci...

XPPen PA2 802 CZK  0% 
Stylus XPPen PA2 nevyžaduje baterie ani nabíjení a podporuje dlouhé hodiny nepřerušovaného kreslení, díky čemuž se můžete ještě déle soustředit na svoji tvorbu. Podporuje funkci naklonění až do 60 stupňů, takže nyní již nemusíte znovu a znovu upravovat směr štětce v softwaru. Jednoduchým nakloněním dodáte svému výtvoru stínování a vychutnáte si hladší a přirozenější přechody mezi čarami a tahy. S až 8 192 úrovněmi citlivosti na tlak vám poskytuje zvýšenou přesnost a vylepšený výkon pro vytváření nejjemnějších náčrtů a linií, dokonce i různých chloupků v tazích perem. Bezbateriový stylus PA2 je vybaven jemnějšími hroty pera, které vám umožňují kreslit a malovat přirozeně a hladce s přesnějším umístěním a vynikajícím výkonem čar. Přepínač na jedno kliknutí vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování.
Balení obsahuje: Stojan;Pasivní pero
Vhodné pro značku: XP-Pen
Země původu: Čína
Barva: Černá

Hledáte dokonalého pomocníka pro pohodlnou práci s vaším iPadem? Dotykové pero UNIQ Pixo Smart Stylus vás nezklame. Díky inteligentnímu hrotu lze jednoduchým nakloněním měnit tloušťku čar podle vašich potřeb. Dotykové pero UNIQ Pixo Smart Stylus vydrží na jedno nabití v provozu až po dobu 10 hodin a disponuje USB-C konektorem pro jednoduché nabíjení. Oceníte rovněž integrovaný magnet, díky kterému lze pero připevnit k vašemu zařízení a bezpečně jej přenášet. Smart Palm Rejection je funkce, která vám umožní dotknout se obrazovky i dlaní, aniž by to narušilo tah pera. Vydrží nabité a připravené k použití až 180 dní. UNIQ Pixo Smart Stylus začne fungovat zcela automaticky, takže jej nemusíte párovat s vaším zařízením přes Bluetooth.
Barva podle výrobce: White
Funkcionalita: Snímač tlaku
Technologie: Aktivní
Délka (mm): 167.0
Výdrž baterie: 10 h
Vhodné pro: iPad
Země původu: Čína
Vhodné pro značku: Apple
Průměr (mm): 9.0
Napájení: Baterie
Barva: Bílá

XPPen PA1 828 CZK  -4% 
Nový stylus PA1 je bez baterie a má pěkný černo-stříbrný design s elegantním špičatým koncem. Neobsahuje žádné baterie ani nemotorné kabely pro nabíjení a žádné další náklady! Dotykové pero XPPen PA1 podporuje až 60 stupňů efektu naklonění štětce a poskytuje jemnější a přirozenější linie a tahy, přičemž vám také dává možnost přidat stínování do vašeho výtvoru a nabízí přirozenější zážitek z psaní a kreslení. S až 8192 úrovněmi citlivosti na tlak vám stylus PA1 poskytuje přesné ovládání a přesnost. Vytvořte jemné linie v plynulém a neuvěřitelně přirozeném zážitku. Přepínač na jedno kliknutí vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok.
Balení obsahuje: Pasivní pero;Stojan
Vhodné pro značku: XP-Pen
Barva: Černá
Země původu: Čína

XPPen PH2 812 CZK  -4% 
Stejně jako řada špičkových stylusů, i cenově dostupný PH2 má na konci gumu. Vymodelován z tradiční tužky, přizpůsobuje se zvykům uživatele. Není třeba žádné přepínání tlačítky a nežádoucí poznámky a skice můžete okamžitě odstranit. Dotykové pero podporuje funkci naklonění až do 60 stupňů, aby se umožnil přirozený a plynulý efekt naklonění štětce, který vám přináší dokonalý zážitek z psaní a kreslení. S 8 192 úrovněmi citlivosti na tlak, dotykové pero přirozeně představuje čáry různých šířek a umožňuje s lehkostí dokonalejší vyjádření čar a tahů.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Vhodné pro značku: XP-Pen

Dotykové pero P05 nevyžaduje baterie ani nabíjení – žádné nemotorné kabely ani dodatečné náklady, díky čemuž můžete snadno kreslit a tvořit! Přepínání jedním kliknutím vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimy pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější a méně frustrující pracovní tok. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování. Stylus P05 přichází se všemi funkcemi standardní myši a ještě víc! Vyhněte se bolestem a ztuhnutí zápěstí po dlouhodobém používání, které pocházejí z tradiční myši.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Vhodné pro značku: XP-Pen

XPPen P02S 786 CZK  -1% 
Plné nabití poskytuje až dva měsíce čmárání, skicování, úprav a navrhování. Přepínání jedním kliknutím vám umožňuje okamžitě přepínat mezi režimem pera a gumy, čímž se vytvoří efektivnější pracovní tok bez frustrace. Má protiskluzový design, který poskytuje pohodlné a stabilní uchopení při kreslení a malování. Stylus P02S přichází se všemi funkcemi standardní myši a ještě víc! Vyhněte se bolestem a ztuhnutí zápěstí po dlouhodobém používání, které pocházejí z tradiční myši.
Výdrž baterie: 60 Days
Barva: Černá
Země původu: Čína
Technologie: Aktivní
Balení obsahuje: Ochranné pouzdro;Nabíjecí kabel USB;Náhradní hroty pera
Vhodné pro značku: XP-Pen