Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hledáte dokonalého pomocníka pro pohodlnou práci s vaším iPadem? Dotykové pero UNIQ Pixo Smart Stylus vás nezklame. Díky inteligentnímu hrotu lze jednoduchým nakloněním měnit tloušťku čar podle vašich potřeb. Dotykové pero UNIQ Pixo Smart Stylus vydrží na jedno nabití v provozu až po dobu 10 hodin a disponuje USB-C konektorem pro jednoduché nabíjení. Oceníte rovněž integrovaný magnet, díky kterému lze pero připevnit k vašemu zařízení a bezpečně jej přenášet. Smart Palm Rejection je funkce, která vám umožní dotknout se obrazovky i dlaní, aniž by to narušilo tah pera. Vydrží nabité a připravené k použití až 180 dní. UNIQ Pixo Smart Stylus začne fungovat zcela automaticky, takže jej nemusíte párovat s vaším zařízením přes Bluetooth.
Barva: Černá
Vhodné pro značku: Apple
Kompatibilní s: iPad
Technologie: Aktivní
Délka (mm): 167.0
Průměr (mm): 9.0
Funkcionalita: Snímač tlaku
Výdrž baterie: 10 h
Země původu: Čína
Napájení: Baterie
Barva podle výrobce: Black

Jednoduše pište, kreslete a rolujte pomocí antimikrobiálního aktivního dotykového pera pro iPad®. Odolný 1,2 mm POM hrot poskytuje přirozený zážitek podobný peru a umožňuje vám psát a kreslit přesně a zároveň pohodlně. A díky funkci odmítnutí dlaně si můžete přirozeně opřít ruku o obrazovku a psát tak hladce jako na papír. Aktivní dotykové pero nevyžaduje pro fungování žádné ovladače ani připojení Bluetooth®. Jednoduše se dotkněte pera, abyste jej aktivovali – nebo jej nechte 5 minut nečinné, aby se spustil jeho úsporný režim spánku. Nabíjejte 90 minut a užívejte si 10 hodin nepřetržité práce nebo 90 dní pohotovostního režimu.
Další výhodou je antimikrobiální ochrana Targus' DefenseGuard™, infuzní ochranná úprava materiálu, která vytváří čistší povrch a chrání pero. Antimikrobiální ochrana Targus DefenceGuard™ vytváří čistší povrch a nepřetržitě chrání pero tím, že zabraňuje růstu mikroorganismů.
Celkově je to vynikající volba pro ochranu vašeho iPadu®.
Součástí balení je nabíjecí kabel USB-C a 1 náhradní hrot.
Kompatibilní s iPadem uvedeným na trh v roce 2018 až po současnost (iOS 12.2 nebo novější).
Barva: Bílá
Kompatibilita: iOS
Kompatibilní s: iPad
Země původu: Čína
Průměr (mm): 10.0
Délka (mm): 168.0
Balení obsahuje: Pasivní pero
Napájení: Pasivní
Vhodné pro: iPad
Vhodné pro značku: Apple

Samsung S-Pen je originální stylus pro smartphone Samsung Galaxy Note 8, vyznačuje se vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence.

Samsung SM-P550 originální stylus pro tablet Samsung Galaxy TAB A 9.7 se vyznačuje vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence.

Funkční dotykové pero pro minimalizaci fyzického kontaktu při sdílení zařízení s dotykovou obrazovkou. Technologie antimikrobiální ochrany Targus® DefenceGuard™ nepřetržitě zabraňuje růstu mikroorganismů na dotykovém peru. Pohodlně se používá jako pero, je lehké, ale dokonale vyvážené.
Pero je plně kompatibilní se všemi zařízeními s kapacitní dotykovou obrazovkou (tablety, chytré telefony nebo notebooky s dotykovou obrazovkou). Inovativní design špičky se vzduchovou kapsou poskytuje o 75% hladší skluz pro dokonalou přesnost a odezvu. Stylová jednodílná konstrukce s integrovanou sponou a bez samostatného víčka, která byste mohli ztratit, umožňuje snadné používání, otočte a použijte pero. Zlepšuje vaše zkušenosti s aplikacemi na skicování, psaní poznámek, úpravu fotografií atp.
Targus® Antimicrobial Protection je infuzní ochranná úprava materiálu, která vytváří čistší povrch a chrání dotykové pero. Na rozdíl od lokálně aplikovaných sprejů se Antimikrobiální ochrana napouští do materiálu a působí nepřetržitě, aby zabránila růstu mikroorganismů. Antimikrobiální ochrana produktu je omezena na samotné zařízení. Toto pero bylo ošetřeno biocidním přípravkem. Účinná látka: stříbrné fosfátové sklo.
Barva: Černá
Kompatibilní s: Tablety
Kompatibilní s: Mobilní telefony
Země původu: Taiwan
Průměr (mm): 9.0
Výška (mm): 9.0
Délka (mm): 130.0
Balení obsahuje: Pasivní pero
Napájení: Pasivní

Univerzální stylus slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Univerzální stylus má stylový design a kvalitní provedení značky Stylus UNI a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní společník. Vlastnosti: univerzální stylus ovládání dotykového displeje nezanechává otisky ergonomický tvar stylový design barva: blue/modrá

Samsung S-Pen je originální stylus pro smartphone Samsung Galaxy Note 9, vyznačuje se vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence. S Pen EJ-PN960BBE disponuje Bluetooth a poslouží i jako užitečný bezdrátový ovladač pro váš telefon. V Samsung Notes lze upravit nastavení pera S Pen - barvu, tloušťku linky a dokonce si ho můžete uložit do oblíbených.

Samsung originální stylus pro tablet Samsung Galaxy Tab S3 se vyznačuje vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence.

Samsung S-Pen je originální stylus pro smartphone Samsung Galaxy Note 8, vyznačuje se vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence.

Samsung S-Pen je originální stylus pro smartphone Samsung Galaxy Note 8, vyznačuje se vysokou citlivostí a výjimečnou přesností bez zpoždění nebo latence.