Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Herní podložka Auroza
Herní podložka pod myš Auroza má komfortní povrch, díky kterému naprosto dokonale přenáší každý pohyb myši a pomůže vám dosáhnout vítězství v každé bitvě. Pletené hrany podložky pod myš jsou hladké, vaše dlaň se tak nebude cítit unavená i při delším používání.

Ultra hladký povrch
Auroza podložka má velmi hladký povrch pro snížení tření, což zlepšuje přesné snímání a hladký skluz.

Protiskluzová spodní část
Vysoce kvalitní protiskluzová spodní část podložky přilne k povrchu stolu a drží podložku na místě i při těch nejzuřivějších bitvách.

Lehká a přenosná
Podložka pod myš je lehká a může být srolována zpět do obalu. Můžete ji s sebou nosit kamkoliv.

Specifikace:
Rozměr: 365 x 265 mm
Tloušťka: 3 mm
Váha: 0.19 kg


Údržba: Čistěte vodou a hadříkem.

Herní podložka Auroza XL
Herní podložka pod myš Auroza XL má komfortní povrch, díky kterému naprosto dokonale přenáší každý pohyb myši a pomůže vám dosáhnout vítězství v každé bitvě. Pletené hrany podložky pod myš jsou hladké, vaše dlaň se tak nebude cítit unavená i při delším používání.

Ultra hladký povrch
Auroza XL podložka má velmi hladký povrch pro snížení tření, což zlepšuje přesné snímání a hladký skluz.

Extra velká
Mimořádně velký rozměr podložky 800 x 300 mm s tloušťkou pouhé 3 mm zajišťuje dostatečně velký prostor pro každý pohyb myši.

Protiskluzová spodní část
Vysoce kvalitní protiskluzová spodní část podložky přilne k povrchu stolu a drží podložku na místě i při těch nejzuřivějších bitvách.

Lehká a přenosná
Podložka pod myš je lehká a může být srolována zpět do obalu. Můžete ji s sebou nosit kamkoliv.

Specifikace:
Rozměr: 800 x 300 mm
Tloušťka: 3 mm
Váha: 0.43 kg


Údržba: Čistěte vodou a hadříkem.

Herní podložka pod myš Red Fighter P1
- rozměry: 36 x 26 x 0.4 cm
- opletené okraje
- příjemný povrch
- přesné snímání pohybu myši
- přilnavá spodní část

Herní podložka pod myš Red Fighter P2
- rozměry: 78 x 27 x 0.4 cm
- opletené okraje
- příjemný povrch
- přesné snímání pohybu myši
- přilnavá spodní část

Podložka pod myš GX - Control P100Podložka pod myš Genius GX-Control P100 neslouží pouze jako užitečný pomocník k vašemu PC, ale i jako moderní doplněk vašeho pracovního stolu či kanceláře. Je provedena v elegantní černé barvě s decentní červenou okrajovou linkou, která dodává podložce nápaditost a styl.Gumová základna zaručuje skvělou přilnavost k většině typů povrchů. Tato základna je celé 3mm vysoká, což zaručuje, že se nijak rychle neopotřebuje. Povrch je vyroben ze speciálního textilu, který je odolný vůči zahřátí a zlepšuje přesnost snímání myši.Podložku lze lehce srolovat, aniž byste ji poškodili. Je možné ji skladovat téměř všude a můžete jii vozit například na cesty.Specifikace- Hladká tkanina pro neomezenou rychlost a snadnou kontrolu- Vhodná pro hry kategorií MMO či RTS- 3 mm neklouzavá přírodní guma pro výbornou povrchovou kontrolu- Barva: černá x červená- Obšitá: ano- Rozměry: 355×257×3 mm- Hmotnost 164 g

Genius GX Gaming GX-Speed P100

* Herní podložka pod myš vyrobena z vlákna a gumy
* Okraje jsou upraveny proti třepení

Specifikace
* Rozměry: 355 x 254 x 3 mm
* Hmotnost: 169 g

Genius G-WMP 100

Podložka pod myš s hladkým textilním povrchem a podpěrou pro zápěstí z kvalitní pěny. Poskytuje perfektní přesnost pro laserové i optické myši. Spodní gumová vrstva drží podložku pevně na svém místě.

SPECIFIKACE
Materiál: pěna, guma
Kompatibilita: optické a laserové myši
Rozměry: 250 x 230 x 25 mm
Barva: černá

Genius G-Pad 500S

Designová podložka pod myš s hladkým textilním povrchem. Poskytuje perfektní přesnost pro laserové i optické myši. Spodní gumová vrstva drží podložku pevně na svém místě. Okraje jsou upraveny proti třepení.

SPECIFIKACE
Kompatibilita: optické a laserové myši
Rozměry: 450 x 400 x 3 mm
Barva: černá - červená

GX GAMING GX-Pad 500STato stylová herní podložka pod myš se pyšní hladkým textilním povrchem, který je perfektní volbou pro optické myši. Herní atmosféru vytvoříte pomocí nastavitelného RGB podsvícení a díky dotykovému tlačítku si jednoduše vyberete ze 3 dynamických a 7 statických režimu podsvícení.K této herní podložce doporučujeme přikoupit herní myš z naší nabídky a tak se posunout na další úroveň ve světě her.Základní specifikaceKompatibilita: optické a laserové myšiRozměry: 450 x 400 x 3mmHmotnost: 317gDélka kabelu: 1,8mBarva: černáParametryZnačka: GeniusUpřesnění typu: Myš - přislušenstvízáruka: 24 měsíců

Genius GX GAMING GX-Pad P300S RGBTato stylová herní podložka pod myš se pyšní hladkým textilním povrchem, který je perfektní volbou pro optické myši. Herní atmosféru vytvoříte pomocí nastavitelného RGB podsvícení a díky dotykovému tlačítku si jednoduše vyberete ze 3 dynamických a 7 statických režimu podsvícení.K této herní podložce doporučujeme přikoupit herní myš z naší nabídky a tak se posunout na další úroveň ve světě her.Základní specifikaceKompatibilita: optické a laserové myšiRozměry: 320 x 270 x 3mmHmotnost: 163gDélka kabelu: 1,8mBarva: černáParametryVýrobce: GeniusUpřesnění typu: Myš - příslušenstvíZáruka: 24 měsíců