Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Spojka KOPOS S 60x200 S 31 CZK  -10% 
Spojka pro kabelové žlaby bez integrované spojky a pro kabelové lávky výšky bočnice 60 mm, povrchová úprava sendzimir

Kabelový žlab Mars s integrovanou spojkou NKZI 50x250 z plechu tloušťky 1,00mm v povrchové úpravě sendzimir, děrovaný, opatřený embosy pro zvýšení pevnosti a tuhosti.

Kabelový žlab s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI 50X62X0,70 S je vyroben z 0,7 mm tlustého pozinkovaného ocelového plechu a je vhodný k vedení kabelové trasy, u níž je nutné zachování funkčnosti při požáru. Jeho výška činí 50mm, šířka 62 mm a délka 2 100 mm. Specifikace kabelového žlabu s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI 50X62X0,70 S Kabelový žlab KOPOS Mars NKZI 50X62X0,70 S nabízí postranní děrování, montážní otvory ve dnu a embosy pro vyšší pevnost celé trasy. Integrovaná spojka usnadní propojení s dalším žlabem, což činí celou instalaci rychlejší a komfortnější. Tento kabelový žlab je dlouhý 2 metry a přikoupit lze opět po dvou metrech. Nabízíme i další plechové žlaby (jejichž alternativou jsou žlaby drátěné), případně pak další druhy lišt a žlabů. Například podlahové přechodové lišty či parapetní žlaby. Najdete u nás i bohatou nabídku nejrůznějších kabelů a konektorů a nářadí pro jejich instalaci, jako třeba odizolovací nářadí, štípací kleště a kabelové nůžky, krimpovací kleště a další. Rozměry kabelového žlabu s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI S jsou 50 mm x 62 mm x 2 100 mm. Technické detaily kabelového žlabu KOPOS Mars NKZI 50X62X0,70 S Kabelový žlab KOPOS Mars NKZI s integrovanou spojkou je kompletně vyroben z ocelového plechu a jeho povrch je pásově pozinkován. Teplotní odolnost žlabu je -50 až +150°C a jeho užitečný průřez 3 100 mm². Certifikáty výrobku Kabelový žlab s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI 50X62X0,70 S (2m) splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti KOPOS Ryze česká společnost KOPOS KOLÍN a.s. byla založena roku 1996 a v současné době se zabývá především výrobou elektroinstalačního úložného materiálu. Specializuje se na elektroinstalační lišty, kanály, trubky pevné i ohebné, krabice a upevňovací materiály. Jedním z nejznámějších produktů společnosti KOPOS je chránička Kopoflex, ale celkově se může pochlubit výrobou více než 5 000 produktů. Společnost navazuje na tradici výroby, která v Kolíně odstartovala již v roce 1926. KOPOS provozuje dceřiné společnosti v 11 zemích, jako jsou například Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Německo nebo Dominikánská republika.   U nás si od společnosti KOPOS můžete pořídit například DIN lišty, elektroinstalační krabice pod omítku, kabelové lišty, ohebné kabelové chráničky (husí krky), parapetní žlaby a mnoho dalšího.

Kabelový žlab s integrovanou spojkou Mars od české společnosti KOPOS je vyroben z 0,7 mm tlustého pozinkovaného ocelového plechu a je vhodný k vedení kabelové trasy, u níž je nutné zachování funkčnosti při požáru. Jeho výška činí 50mm, šířka 125 mm a délka 2 100 mm. Specifikace kabelového žlabu s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI 50X125X0,70 S Kabelový žlab KOPOS Mars s integrovanou spojkou nabízí postranní děrování, montážní otvory ve dnu a embosy pro vyšší pevnost celé trasy. Integrovaná spojka usnadní propojení s dalším žlabem, což činí celou instalaci rychlejší a komfortnější. Tento kabelový žlab je dlouhý 2 metry a přikoupit lze opět po dvou metrech. Nabízíme i další plechové žlaby (jejichž alternativou jsou žlaby drátěné), případně pak další druhy lišt a žlabů. Například podlahové přechodové lišty či parapetní žlaby. Rozměry kabelového žlabu KOPOS Mars s integrovanou spojkou jsou 50 mm x 125 mm x 2 100 mm. Technické detaily kabelového žlabu KOPOS Mars Kabelový žlab KOPOS Mars s integrovanou spojkou je kompletně vyroben z ocelového plechu a jeho povrch je pásově pozinkován. Teplotní odolnost žlabu je -50 až +150°C a jeho užitečný průřez 6 250 mm². Maximální zatížení pro požární odolnost žlabu je 10 až 20 kg. K zajištění spoje s integrovanou spojkou použijte svorky z pružinové oceli KSV nebo šrouby NSM 6X10. Certifikáty výrobku Kabelový žlab s integrovanou spojkou KOPOS Mars NKZI 50X125X0,70 S (2m) splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti KOPOS Ryze česká společnost KOPOS KOLÍN a.s. byla založena roku 1996 a v současné době se zabývá především výrobou elektroinstalačního úložného materiálu. Specializuje se na elektroinstalační lišty, kanály, trubky pevné i ohebné, krabice a upevňovací materiály. Jedním z nejznámějších produktů společnosti KOPOS je chránička Kopoflex, ale celkově se může pochlubit výrobou více než 5 000 produktů. Společnost navazuje na tradici výroby, která v Kolíně odstartovala již v roce 1926. KOPOS provozuje dceřiné společnosti v 11 zemích, jako jsou například Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Německo nebo Dominikánská republika. U nás si od společnosti KOPOS můžete pořídit například DIN lišty, elektroinstalační krabice pod omítku, kabelové lišty, ohebné kabelové chráničky (husí krky), parapetní žlaby a mnoho dalšího.

T kus pro odbočení ve tvaru T pro kabelové žlabu rozměru 110x150, vhodné pro povrchovou úpravu žlabů v povrchové úpravě sendzimir

Kabelový žlab Mars s integrovanou spojkou NKZI 100x125 z plechu tloušťky 0,70mm v povrchové úpravě sendzimir, děrovaný, opatřený embosy pro zvýšení pevnosti a tuhosti.

Kabelový žlab Mars s integrovanou spojkou NKZI 100x25 z plechu tloušťky 0,70mm v povrchové úpravě sendzimir, děrovaný, opatřený embosy pro zvýšení pevnosti a tuhosti.

Přepážka pro kabelové žlaby s výškou bočnice 100 mm, slouží pro podélné rozdělení kabelového žlaby na více samostatných sekcí, zajišťuje mechanické i elektromagnetické oddělení jednotlivých sekcí, povrchová úprava sendzimir

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Příslušenství k úložnému materiálu > Příslušenství pro žlaby

KONZOLA CSN150 GC /556113/ 201 CZK  -18% 
Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Příslušenství k úložnému materiálu > Příslušenství pro žlaby