Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
BS Acoustic CB 400 4205 CZK  -16% 
Rozbočovač (přepínač) reprosoustav s regulací hlasitosti samostatně pro každý pár. Umožňuje připojit 4 páry 8ohm reprosoustav a obsahuje vstupy na dva stereo zesilovače. Umožňuje při každém páru reprosoustav je samostatně zapnout / vypnout, zvolit zesilovač a regulovat hlasitost, jednoduchý matrix systém 2:4 (na rozbočovači si zvolíte, který zdroj zvuku v daném páru bude hrát). Spínaný výkon 100W RMS na kanál. Doporučená impedance připojených reprosoustav je 8ohm. Regulátory hlasitosti mají 12 pozic. Tento přepínač vyrovnává impedanci zátěže a je vhodný i pro montáž do 19" RACK-u.
Balení obsahuje : Držák do racku
Typ : Splitter
Hloubka (cm) : 15.8
Ovládání : Vstup
Počet kanálů : 4
Možná montáž do racku : Ano
Provoz na baterie : Ne
Počet výstupů : 16
Ovládání : On/Off
Balení obsahuje : Manuál
Šířka (cm) : 43.0
Výkon RMS (Watt) : 100.0
Země původu : Čína
Barva : Černá
Ovládání : Hlasitost
Napájení : 240V
Impedance (Ohm) : 8.0
Výška (cm) : 5.8
Vstupy : Spring-load speaker terminal
Hmotnost (g) : 2.8
Výstupy : Spring-load speaker terminal

Radial Catapult MINI RX 3001 CZK  -14% 
Mini systém Catapult funguje jako typický čtyřkanálový analogový zvukový snaker; umožňuje odesílat signály na úrovni mikrofonu nebo linky z jednoho místa na druhé bez ztráty signálu, šumu nebo rušení a bez nutnosti jakékoliv digitální konverze zvuku. Systém Catapult je jedinečný v tom, že používá ethernetový kabel Cat 5, který je široce dostupný, lehký a ekonomický. Jednoduše připojte stíněný kabel Cat 5 mezi libovolné dva moduly Catapult a pomocí analogových vodičů v kabelu dodají čtyři vyvážené zvukové linky na jakékoliv místo.K dispozici jsou tři verze Catapult Mini: Mini TX obsahuje samce XLR, Mini RX má samice XLR a Mini TRS je vybaven ¼" konektory TRS pro vyvážené připojení k jakémukoliv zvukovému zařízení.
Typ : DI Box
Hloubka (cm) : 10.7
Možná montáž do racku : Ne
Výška (cm) : 3.4
Počet výstupů : 4
Výstupy : XLR Male
Linkové vstupy : Ano
Provoz na baterie : Ne
Varianta : Přijímač
Šířka (cm) : 4.1
Barva : Modrá
Adaptér součástí : Ne
Napájení : 48V Phantom
Země původu : Kanada
Počet vstupů : 1

IMG Stage Line MPS-1 763 CZK  -5% 
Mikrofonní splitter, pro rozdelenienie jednoho vstupové signálu do dvou výstupů, například do monitorového mixu a hlavního mixu. Splitter má galvanicky izolovaný výstup s přepínačem uzemnění. Díky glavanickej izolaci jsou ve zvukových cestach potlačovány brum. XLR konektory (600) pro vstup a výstup. Frekvenční rozsah: 10-30,000 Hz, Rozměry: 100x80x40mm, Váha: 310g.
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne
Typ : Splitter

IMG Stage Line LSP-102 1897 CZK  -6% 
2-kanálový 3-cestný splitter, 2 vstupy / 6 výstupů), pro připojení např. jednoho mixu do více zesilovačů. 1 vyvážený XLR vstup (600Ohm) pro každý kanál 2 galvanicky izolované, vyvážené XLR výstupy (600) s přepínačem uzemnění pro každý kanál 1 vyvážený XLR přímý výstup pro každý kanál Frekvenční rozsah: 20-20,000 Hz Robustní kovový kryt s velmi dobrým stíněním, vhodný pro pódiové aplikace Rozměry: 160x55x105mm Váha: 980g

Typ : Splitter
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Radial Catapult TX4 5510 CZK  -11% 
Catapult je pasivní zvukový snaker, který vám umožňuje odesílat čtyři kanály analogového zvuku přes standardní ethernetový kabel Cat 5 nebo Cat 6.Catapult TX4 a RX4 působí jako typický čtyřkanálový analogový zvukový snaker; umožňujě vám odesílat signály na úrovni mikrofonu nebo linky z jednoho místa na druhé bez ztráty signálu, šumu nebo rušení a bez nutnosti jakékoliv digitální konverze zvuku. Systém Catapult je jedinečný v tom, že používá ethernetový kabel Cat 5, který je široce dostupný, lehký a ekonomický. Jednoduše připojte stíněný kabel Cat 5 mezi libovolné dva moduly Catapult a pomocí analogových vodičů v kabelu dodají čtyři vyvážené zvukové linky na jakékoliv místo.Všechny moduly Radial Catapult jsou navzájem kompatibilní a každý se prodává jednotlivě, takže si můžete vybrat kombinaci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Catapult RX4 a TX4 lze použít společně jako pár, čímž vznikne 4-kanálový zvukový snaker. Pokud však potřebujete izolaci transformátoru, abyste předešli šumu a bzučení při rozdělování zvukových signálů, jsou k dispozici dva další modely Catapult. TX4L a RX4L mají izolační transformátory na úrovni linky na rozdělení přehrávaných stop nebo výstupů do zesilovačů, zatímco TX4M a RX4M lze použít k rozdělování mikrofonních signálů na pódiu. Použijte jakoukoli kombinaci těchto šesti modelů spolu s kompaktními modely Catapult Mini RX a TX na vytvoření vlastního snakera navrženého pro váš jedinečný setup.
Výška (cm) : 5.1
Hloubka (cm) : 20.3
Adaptér součástí : Ne
Provoz na baterie : Ne
Typ : Vysílač
Typ : Splitter
Typ : DI Box
Varianta : Vysílač
Počet vstupů : 4
Počet výstupů : 4
Země původu : Kanada
LAN : Ano
Linkové vstupy : Ano
Barva : Modrá
Výstupy : XLR
Šířka (cm) : 11.4
Vstupy : XLR

Klark Teknik DS 50 1596 CZK  -5% 
Pasivní 1-In/5-Out signal splitter s rozšířeným dynamickým rozsahem. Vysoká úroveň headroom nabízí vynikající kvalitu zvuku. Zařízení nevyžaduje žádné napájení. Obsahuje kvalitní Neutrik XLR konektory. Splitter přináší nízkou hladinu šumu a ultra-linear systém pro maximální integritu signálu. Vybaven je hliníkovou konstrukcí s gumovými ochrannými rohy.

Typ : Splitter
Země původu : Čína

ART S8 8821 CZK
Osemkanálový rozdělovač mikrofonního signálu. Zařízení může být použito na rozdělení 8 vyvážených mikrofonních signálů s nízkou impedancí na 16 vyvážených signálů. Každý kanál poskytuje jeden přímý výstup a jeden transformátorový izolovaný výstup. Disponuje Ground-Lift switchem a Pad switchem na každém izolovaném výstupu na snížení šumu z uzemnění mezi zapojenými zařízeními. Frekvenční odezva je 20 Hz až 20 kHz. Rozměry: 531 x 178 x 89 mm. Hmotnost: 1,9 kg.
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne
Typ : Splitter

IMG Stage Line LC-31 1194 CZK  -2% 
Dvoukanálový slučovač signálu, (4 vstupy / 2 výstupy), pro připojení např.. 2 mixpultů na jeden zesilovač. 1 galvanicky izolovaný, vyvážený XLR vstup (600Ohm) s uzemněným přepínačem pro každý kanál 1 vyvážený XLR přímý vstup pro každý kanál 1 vyvážený XLR výstup (600 Ohm) pro každý kanál Frekvenční rozsah: 20-20,000 Hz Robustní kovový kryt s velmi dobrými vlastnostmi stínění, vhodný pro pódiové použití Rozměry: 160 x 55 x 85mm Hmotnost: 780g

Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Klark Teknik DS 20 1094 CZK  -15% 
Pasivní 1-In/2-Out signal splitter s MIDAS transformátorem a rozšířeným dynamickým rozsahem. MIDAS transformátor zajišťuje maximální integritu signálu. Vysoká úroveň headroom nabízí vynikající kvalitu zvuku. Zařízení nevyžaduje žádné napájení. Obsahuje kvalitní Neutrik XLR konektory. Přepínač uzemnění pro každý výstup a izolovaný design eliminuje problémy způsobené elektrickou sítí. Splitter přináší nízkou hladinu šumu a ultra-linear systém pro maximální integritu signálu. Vybaven je hliníkovou konstrukcí s gumovými ochrannými rohy.

Typ : Splitter
Země původu : Čína

Radial HotShot DM1 3402 CZK  -2% 
HotShot DM-1 ™ je přepínač dynamického mikrofonu s dočasným nožním spínačem, který umožňuje umělci na pódiu přesměrovat vokální mikrofon, aby napájel monitorovací systém pódia a komunikoval s členy kapely nebo techniky.
Mikrofonní vstup : Ano
Země původu : Kanada
Počet vstupů : 1
Počet výstupů : 2