Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Rozšiřte svou pracovní plochu o dva externí HDMI monitory. Adaptér podporuje 2x 4K rozlišení 4096×2160@60Hz včetně audio signálu.Adaptér využijete například s MacBook Pro 2016, DELL XPS12, DELL XPS 13, DELL XPS 15, HP Elite X2, HP EliteBook Folio G1, Spectre x360, Lenovo Thinkpad P50, Lenovo Thinkpad P70, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12 a dalšími zařízeními.Adaptér je vhodný pro designéry, grafiky a jiné uživatele, kteří pracují s více obrazovkami současně. Jeho výkon vám umožňuje spouštět i ty nejnáročnější aplikace na jednom nebo dvou nezávislých displejích, díky čemuž je ideální pro úpravu 4K 60Hz videí nebo na jiné Ultra HD úkoly, jako je vytváření CAD výkresů nebo prohlížení lékařských záběrů.S režimy „Rozbalit“ a „Zrcadlit“ můžete pracovat s aplikacemi na dvou monitorech (například široké tabulky), pracovat na jednom monitoru a vyhledávat informace na internetu pomocí druhého, porovnávat několik dokumentů najednou bez neustálého přeskakování otevřených oken, prohlížet si panoramatické záběry na dvou monitorech, traťové mapy a aktuální data současně, zobrazovat několik prezentací najednou bez nutnosti mít další počítač atp.Použití je velmi jednoduché. Stačí adaptér připojit k počítači buď přes standardní rozhraní USB 3.0 nebo díky přibalené redukci přes moderní port USB-C nebo Thunderbolt 3. Pomocí kabelu HDMI připojte zobrazovací zařízení a poté jej můžete okamžitě začít používat.Ovladače se nainstalují automaticky ze systému.
Balení obsahuje : Adapter (USB)
Výška (mm) : 15.0
Šířka (mm) : 80.0
Konektor typu B : HDMI Female
Balení obsahuje : Manuál
Rozhraní : USB 3.0
Země původu : Čína
Barva : Černá
Konektor typu A : USB A
Délka (mm) : 60.0

Nejkompaktnější USB-C na HDMI adaptér na světě navržen tak, aby byl elegantní a přenosný. Zažijte video ve vysokém rozlišení 8K 60Hz nebo 4K 144Hz na displejích HDMI s rychlejší obnovovací frekvencí a plynulejším videem. Adaptér je navržen tak, aby podporoval nejnovější specifikaci HDMI 2.1. Silikonový tepelný kryt, který chrání hub před přehřátím. Hliníkový kryt navržen tak, aby dokonale ladil s vaším Apple zařízením ve všech směrech.
Materiál : Aluminum
Země původu : Čína
Barva : Stříbrná
Konektor typu A : USB-C
Rozhraní : USB-C
Konektor typu B : HDMI Female

Toto praktické příslušenství od Rapoo musí mít každý, kdo potřebuje připojit sluchátka nebo reproduktory ke svému USB-C notebooku nebo jinému zařízení. Rapoo UCA-1002, který se pyšní elegantním a zároveň odolným exteriérem s hliníkovým krytem, ​​vám umožňuje připojit jakékoli zvukové zařízení s 3,5mm konektorem, jako jsou sluchátka a reproduktory, k portu USB-C vašeho notebooku, MacBooku, tabletu, chytrého telefonu nebo jiné zařízení USB-C.UCA-1002 se vyznačuje oboustranným ultratenkým designem zástrčky USB-C, která nabízí extra pohodlí a eliminuje tak dobře známý problém orientace zástrčky nebo směru kabelu. Jednoduše jej připojte bez ohledu na jeho stranu!Je dokonalým společníkem pro zařízení s portem USB-C, ale bez 3,5mm portu, jako je váš smartfon nebo tablet. Díky integrovanému převodníku digitálního signálu na analogový (DAC) poskytuje UCA-1002 vysokou kompatibilitu a 16-bitový/48kHz zvuk.UCA-1002 můžete snadno používat se všemi hlavními operačními systémy a oblíbenými USB-C zařízeními. Je plně Plug & Play, nejsou zapotřebí žádné další ovladače ani software.
Konektor typu B : Jack STEREO 3,5 mm Female
Rozhraní : USB-C
Napájení : USB
Konektor typu A : USB-C
Země původu : Čína
Materiál : Aluminum

Kabel Mini DisplayPort na HDTV Cable vám umožní streamovat vysoce kvalitní A/V obsah z vašeho notebooku nebo tabletu do HDTV. Použijte jej ke sledování filmů, sdílení fotografií nebo rozšíření pracovní plochy o zrcadlovou plochu. Design kabelu pro odlehčení tahu snižuje namáhání kabelu a pomáhá předcházet opotřebení a roztržení. Jeho délka 1,8 metru je ideální pro připojení k těžko dostupným vstupům HDMI na vašem HDTV. Balení obsahuje kabel Mini DisplayPort pro HDTV Display (1,8 m) a uživatelskou příručku.
Délka kabelu : 1,8 m
Konektor typu B : HDMI Male
Barva : Černá
Země původu : Čína
Rozhraní : HDMI
Konektor typu A : mini DisplayPort

Adaptér Belkin Rockstar Lightning vám umožní nabíjet vaše zařízení a mít připojená sluchátka a poslouchat oblíbenou hudbu současně. Použijte tento adaptér kdekoli; doma, v práci, v autě nebo na cestách.Funguje s jakýmkoli zařízením Apple se systémem iOS 10 nebo novějším včetně iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus a iPhone 7.
Kompatibilní s : iPhone
Rozhraní : USB-C
Konektor typu A : Lightning
Země původu : Čína
Barva : Bílá
Konektor typu B : USB-C
Délka kabelu : 12 cm