Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Antelope Audio Pure2 66190 CZK  -3% 
Pure2 je špičkový masteringový převodník, poháněný legendárním taktováním Antelope Audio a čistými analogovými obvody.
Země původu: Čína

Reloop iPhono 2 1790 CZK  -14% 
Výkonný USB phono/line interface pro digitalizaci vinylů. Phono 2 slouží jako velmi kvalitní převodník analogového signálu na digitální. Stačí připojit gramofon a pomocí USB konektoru připojit iPhon 2 ke PC nebo Macu. Díky přepínání citlivosti z Line na Phono můžete takovým způsobem digitalizovat i kazety nebo mini disky. iPhon 2 navíc nabízí výstup pro mix takže můžete nahrávat v reálném čase celý svůj DJ set. Ten se zaznamenává v CD kvalitě přímo do vašeho počítače a po jeho dokončení je ihned připraven na sdílení. O konverzi signál se stará 16 bitový A/D převodník. Výhodou je také direct monitoring pomocí sluchátkového výstupu se samostatným ovladačem hlasitosti. Rozměry: 130 x 49 x 115 mm, hmotnost: 0,093 kg.
Země původu: Čína
Možná montáž do racku: Ne
Kompatibilita: Windows XP, Vista, 7, Mac OS X
Analogové vstupy: 1
Analogové výstupy: 2
Počet výstupů: 2
Fantomové napájení: Ne
S/PDIF: Ne
ADAT: Ne
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Balení obsahuje: USB kabel
Balení obsahuje: Software

Audio interface s 8 MIDAS mikrofonními předzesilovač, 8 In / 8 Out, zpracovává 48 a 44,1 kHz, 8 - kanálový, ADAT input, 24-bit, XLR a 6,3mm TRS konektory. Mimořádně kvalitní 8-in / 8-out ADAT audio rozhraní s 8 MIDAS mikrofonními předzesilovač prakticky pro jakékoliv prostředí digitálního záznamu / míchání. Poskytuje fantomové napájení na všech mikrofonních vstupech a zpracovává vzorkovací frekvenci 48 a 44,1 kHz. Je vybaven 24-bitovými převodníky referenční třídy Cirrus Logic pro dokonalou integritu signálu a poskytuje i externí synchronizaci vzorkovací frekvence pomocí word clock nebo vstupu ADAT. Rozhraní je vybaveno optickým vstupním / výstupním rozhraním ADAT na dosažení maximální kompatibility se všemi vstupy pro mikrofon / linku směrovanými na výstup ADAT a vstupem ADAT směrovanými na všechny linkové výstupy. Má také přepínací zdroj "Planet Earth" pro maximální flexibilitu (100 - 240 V ~), zvuk bez šumu, vynikající přechodnou odezvu a nízkou spotřebu energie.

Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V

Adaptéry Dante AVIO umožňují používat vaše oblíbené starší zvukové zařízení s jakýmkoli systémem připojeným k Dante a poskytují kooperaci, výkon a škálovatelnost, kterou může přinést pouze síťové propojení. Cenově efektivní, kompaktní a vyrobené na snadné přenášení, adaptéry Dante AVIO přinášejí ve svém panelu nástrojů moderní připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Adaptér Dante AVIO AES3 / EBU vám umožní používat vaše oblíbené digitální zvukové zařízení v zvukové síti Dante. Nevyhazujte vynikající zesilovače, DSP a mikrofonní předzesilovače připojené k AES3 - přizpůsobte je světu zvukových sítí s Dante AVIO.Impedance: 110 Ohm vyváženýPoměr signálu k šumu: > 135 dBKonektory: RJ45, 1 XLR-M, 1 XLR-FAsynchronní převod vzorkovací frekvence: AnoVzorkovací frekvence: 44,1, 48, 96 kHzBitová hloubka: 16, 24, 32Latence zařízení Dante: 1, 2 nebo 5 ms (konfigurovatelné pomocí ovladače Dante Controller)Síťový přenos: Dante Audio over IP, AES67 RTP
Konektor typu A: RJ45
Konektor typu B: XLR Male
Konektor typu B: XLR Female
Typ: A/D Converter
Typ: Dante

AVID Pro Tools MTRX Studio 131390 CZK  0% 
Přineste kreativní efektivitu do svého studia pomocí výkonných I/O, možnosti monitorování a směrování v rámci zvuku a to vše v jednom rozhraní. Pro Tools MTRX™ Studio usnadňuje tok signálu a poskytuje připojení ke všem vašim zařízením. Směřujte jakýkoli vstup do libovolného výstupu. Přizpůsobte si profily monitoru pomocí integrovaného ladění reproduktoru. Vybavte každou místnost ve svém zařízení Dolby Atmos a získejte monitorování s ultra nízkou latencí při poslechu a mixování s Pro Tools® HDX nebo HD Native.Pro Tools MTRX Studio je všestranné I/O, monitorovací a směrovací řešení, které obsahuje obrovské množství funkcí v kompaktní formě a konsoliduje více zařízení ve vašem signálovém řetězci. Od nahrávání a monitorování, až po směrování zvuku přes více místností a zařízení, ladění reproduktorů, vytváření profilů monitorů a skládání mixů, je ideálním středem profesionální hudby a zvukových zařízení všech velikostí.Díky své bohaté analogové a digitální konektivitě – včetně Dante, DigiLink™ a ADAT – MTRX Studio usnadňuje připojení všech vašich zařízení do jednoho rozhraní, konsoliduje vaše studio a zjednodušuje váš signální řetězec.MTRX Studio poskytuje 64 kanálů Dante I/O, které vám umožňují odesílat audio přes Ethernet a rozhraní s Dolby Atmos pro pohlcující mixování. Poskytuje také 18 analogových kanálů I/O pro 7.1.4 a vyšší monitoring. Jeho vestavěná SPQ kalibrace reproduktorů vám umožní vyladit svou místnost, abyste zajistili přesné monitorovací prostředí pro každý formát reproduktorů, umožňující přesnější posouvání a umístění objektů.Díky flexibilnímu digitálnímu patchbay a úzké integraci s Pro Tools Ultimate a Avid®, MTRX Studio eliminuje mnohé manuální úkoly, které vás udrží ve vašem tvůrčím toku – a na svém místě. Od přepínání vstupů a patchování v procesorech až po převzetí dálkového ovládání všech zdrojů, směrování a monitorování, MTRX Studio zefektivňuje váš workflow.
Možná montáž do racku: Ano
Vstupy nástroje: Ano
Linkové vstupy: Ano
Analogové vstupy: Ano
Analogové výstupy: Ano
Linkový výstup (Line-Out): Ano
Vzorkovací frekvence: 192 kHz
Vzorkovací frekvence: 32 bits
Sluchátkový výstup: Ano
Předzosilovače: 2
Fantomové napájení: Ne
Počet výstupů: 8
Typ: A/D Converter
S/PDIF: Ne
ADAT: Ano
Mikrofonní vstup: Ano
Kompatibilní s: macOS
Software: Ano
Napájení: 240V
Země původu: Dánsko
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Balení obsahuje: Manuál
Ethernet: Ano
MADI: Ne
AES/EBU: Ne
Balení obsahuje: BNC Cable

Bezdrátově připojte své počítače a mobilní zařízení ke zvukové síti Dante přes Bluetooth. Adaptér Dante AVIO Bluetooth® se připojuje k síti Dante a podporuje 2 x 1 kanály bezdrátového zvuku, což umožňuje počítačům a mobilním zařízením přehrávat a přijímat zvuk z kteréhokoliv z vašich zařízení podporujících Dante pouze pomocí připojení Bluetooth®. Připojte zvukové aplikace, jako jsou přehrávače médií a konferenční software, k reproduktorům, mikrofonúm, mixážním pultúm a DSP ve vaší síti. Cenově efektivní, kompaktní a vysoce odolné, skupina adaptérů Dante AVIO přináší do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje.

Provoz Plug & play
Podpora 24-bitového zvuku
Transportní formáty Dante Audio over IP a AES67 RTP
Podpora Power over Ethernet (PoE)
Podpora Dante Domain Manager

Typ: Bluetooth
Typ: Dante
Konektor typu A: RJ45

Připojte všechny své analogové zvukové zařízení k síti s Dante AVIO - snadno a efektivně. Analogové adaptéry Dante AVIO umožňují používat vaše oblíbené analogové zvukové zařízení s jakýmkoli systémem připojeným k síti Dante a poskytují komunikaci, výkon a škálovatelnost, kterou může přinést pouze síť. Cenově efektivní, kompaktní a odolné, adaptéry Dante AVIO přinášejí do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Připojte starší mixy a konzoly k síti Dante. Propojte oblíbené DSP, analogové kompresory a ekvalizéry do systému Dante pomocí kombinace vstupních a výstupních adaptérů. Připojte pódiové DI boxy, bezdrátový mikrofonní přijímač a klávesové nástroje přímo do sítě Dante.

Provoz typu Plug & Play
Vzorkovací frekvence až 96 kHz
16, 24 a 32-bitová podpora zvuku
Vynikající dynamický rozsah
Výkon SNR a THD
Konfigurovatelný zisk / útlum
Dante Audio over IP a AES67 RTP transportní formáty
Podpora napájení přes Ethernet (PoE)
Dante Domain Manager

Typ: A/D Converter
Typ: Dante
Konektor typu A: RJ45
Konektor typu B: XLR Female

Připojte své počítače a mobilní zařízení podporující USB přímo ke zvukové síti Dante, nejsou potřeba žádné ovladače ani další software. Dante AVIO USB adaptéry podporují 2 x 2 kanály obousměrného zvuku, což umožňuje počítačům a mobilním zařízením přehrávat a nahrávat zvuk se všemi zařízeními s podporou Dante přes standardní síť IP. Používejte zvukové aplikace, jako jsou přehrávače médií, konferenční software, prezentace a záznamníky, s reproduktory, mikrofony, mixážními pulty a DSP připojenými k síti. Cenově efektivní, kompaktní a odolné, skupina adaptérů Dante AVIO přináší do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Jednoduchý bod poklesu zvuku pro notebooky v nastaveních konference, není třeba překonfigurovat vaši síť Dante pro různé počítače. USB Type-C® nebo USB Type-A konektory. Nahrávejte nebo přehrávejte dvoukanálový zvuk z libovolného počítače PC nebo Mac bez nutnosti dalšího softwaru. Připojte mobilní zařízení k síti Dante (podle potřeby s adaptéry).

Provoz typu Plug & Play
24bitová podpora zvuku
Dante Audio over IP a AES67 RTP transportní formáty
Podpora napájení přes ethernet (PoE)
Součástí modelu USB-C® je kabel USB-C® na USB-C®
Dante Domain Manager

Typ: USB
Typ: Dante
Konektor typu A: RJ45
Konektor typu B: USB A

Připojte své počítače a mobilní zařízení podporující USB přímo ke zvukové síti Dante, nejsou potřeba žádné ovladače ani další software. Dante AVIO USB adaptéry podporují 2 x 2 kanály obousměrného zvuku, což umožňuje počítačům a mobilním zařízením přehrávat a nahrávat zvuk se všemi zařízeními s podporou Dante přes standardní síť IP. Používejte zvukové aplikace, jako jsou přehrávače médií, konferenční software, prezentace a záznamníky, s reproduktory, mikrofony, mixážními pulty a DSP připojenými k síti. Cenově efektivní, kompaktní a odolné, skupina adaptérů Dante AVIO přináší do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Jednoduchý bod poklesu zvuku pro notebooky v nastaveních konference, není třeba překonfigurovat vaši síť Dante pro různé počítače. USB Type-C® nebo USB Type-A konektory. Nahrávejte nebo přehrávejte dvoukanálový zvuk z libovolného počítače PC nebo Mac bez nutnosti dalšího softwaru. Připojte mobilní zařízení k síti Dante (podle potřeby s adaptéry).

Provoz typu Plug & Play
24bitová podpora zvuku
Dante Audio over IP a AES67 RTP transportní formáty
Podpora napájení přes ethernet (PoE)
Součástí modelu USB-C® je kabel USB-C® na USB-C®
Dante Domain Manager

Typ: USB
Typ: Dante
Konektor typu A: RJ45
Konektor typu B: USB C

RME ADI-2 Pro FS BK Edition 39890 CZK  -4% 
Praktický PCM/ DSD 768 kHz AD/DA převodník od RME přináší množství funkcí a profesionální studiovou kvalitu s univerzálním využitím. Převodník disponuje vynikajícími technickými vlastnostmi, AK4493 čipem, rozšířeným dálkovým ovládáním (MRC) a je zárukou křišťálově čistého zvuku. ADI-2 Pro FS R nabízí také dvojitý zesilovač pro sluchátka, slouží jako špičkový frontendový a sluchátkový zesilovač pro iPad a iPhone či víceformátových převodník (AES, SPDIF, ADAT) s monitorovací funkcí. Displej s vysokým rozlišením slouží nejen k ovládání, ale i zobrazení varovných a informačních signálů. Výhodou jsou dva vysokovýkonné vstupy pro sluchátka. Převodník se dodává s externím napájecím zdrojem.

S/PDIF: Ano
ADAT: Ano
Varianta: ADI-2 Pro FS R Black Edition
Země původu: Německo