Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
RME M-32 AD 75637 CZK  -3% 
M-32 AD je 32 kanálový převodník profesionální úrovně, který provádí převod analogového signálu do digitálního formátu MADI nebo ADAT. Jak je u RME zvykem, převodník má obsáhlé množství funkcí a nastavení parametrů, ale přitom si zachovává jednoduchost a přehlednost, včetně možnosti dálkového ovládání. Tyto přednosti také podtrhuje precizní provedení analogové části a špičkové A/D čipy. M-32 AD nabízí unikátní AD konverzi do MADI a ADAT formátu v kompaktním 19" rackovém provedení s výškou pouze 2U. Symetrické analogové vstupy, založené na technologii použité u ADI-8 QS, zaručují excelentní odstup signál/šum a minimální zkreslení. Také disponují třemi hardwarovými signálovými úrovněmi, které zajišťují vysokou kompatibilitu a max. využití vstupního signálu. Následnou konverzi do digitálu obstarávají čipy, které nejen že pracují se samplovací frekvencí až 192 kHz, ale také přesahují 116dBA odstupu signál/šum na všech kanálech.Specifikace 32-kanálový A/D převodník, plně symetrický, 116 dBA19" 2U rack provedení1 x MADI I/O, 32 kanálů @ 96 kHz, 16 channels @ 192 kHz4 x ADAT Out, 16 channels @ 96 kHz, 8 channels @ 192 kHzNulové zpoždění MADI I/O: není nutné kompenzovat zpoždění při řetězení jednotekAnalogový limiter32 pětistupňových LED indikátorů úrovně32 LED pro indikaci limiteru každého vstupuSteadyClock(TM) - vynikající zvuková kvalita nezávislá na kvalitě externího clockuSyncCheck® - unikátní kontrola synchronizaceVšechny parametry nastavení jsou uloženy i po vypnutíPlně ovladatelný přes MIDI nebo MIDI skrz MADI
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V
Země původu : Německo

RME Micstasy 89808 CZK  -3% 
Micstasy je 8-kanálový hi-end mikrofonní a linkový předzesilovač kombinující v sobě klasické vlastnosti předešlých RME produktů s novými, dosud nevídanými funkcemi. Micstasy je možno použít čistě analogově (Mic/Line In - Line Out) nebo digitálně (Mic/Line In - Digital out) – obě tyto signálové cesty lze použít současně. Díky způsobu distribuce signálů může Micstasy plně nahradit signálový splitter. Zařízení je kompletně dálkově ovladatelné přes klasické MIDI nebo MIDI obsažené v protokolu MADI.Vlastnosti8 symetrických XLR mic/line vstupů s rozsahem citlivosti (gain) 85dBÚroveň analogových vstupů od -56.5 dBu do +30 dBuVysoce kvalitní obvody a předzesilovače s ultra nízkým šumemŘízení citlivosti (gain) odstupňováno po 0,5 dBVysoký frekvenční rozsah (200 kHz) se speciálním vstupním filtrem (EMI)8 symetrických TRS jack line/instrument vstupů s možností Hi-Z (vysokoimpedanční vstup)8 symetrických XLR výstupů, maximální úroveň +27 dBu4x AES/EBU výstup (D-Sub, 8 kanálů 192 kHz)2 x ADAT výstup (8 kanálů 96 kHz)Volitelně MADI in/out (I64 MADI karta)Symetrický hi-pass (Lo Cut) s ultra nízkým THD, 18 dB/octLED level meter - 13 LED diod na kanálM/S de-/encoding na digitálním výstupuAutoSet: automatické nastavení vstupní citlivostiNastavení lze uložit do 8 uživatelských presetůPlně ovladatelné po MIDI a MIDI přes MADI
Země původu : Německo
Napájení : 240V
Adaptér součástí : Ano

Tascam ML-32D 65412 CZK  -10% 
Analogový/Dante konvertor. Konvertor obsahuje 32 audio kanálů. Rozhraní Dante umožňuje přenos až 32 audio kanálů prostřednictvím sítě Ethernet. Poskytuje vzorkovací frekvenci až do 96 kHz při rozlišení 24 bitů. Přední panel obsahuje indikátory stavu provozu, aktuální vzorkovací frekvence a indikátory přetížení vstupních signálů. K dispozici je pět různých referenčních úrovní, které jsou nastavitelné přes přepínače na zadní straně. Vyvážené linkové vstupy a výstupy zajišťují 25-pinové konektory D-Sub se standardním Tascam řazením pinů (AES59-2012). Adaptér je vhodný pro montáž do racku (1U). Rozměry (š x v x h): 483 x 45 x 304 mm.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Napájení : 240V

Digitální analogový konvertor / zesilovač. Impacto se zapojuje mezi sluchátka a přehrávač a dostanete díky němu vysoce kvalitní zvuk se všemi detaily. Jeho elegantní kryt je sotva větší než kabelové dálkové ovládání. Ovládání pomocí tlačítek hlasitost, přehrávání / pauza a přeskakování skladeb Vzorkovací frekvence: 384 kHz / 32 bit, DSD 5.6 MHz, Frekvenční odezva: 4 - 52.000 Hz, Výstupní výkon: 50 mW a 32 Ohm a 7 mW a 600 Ohm, Výstupní impedance: 1 Ohm. (Napájení USB), Rozměry: 63 x 32 x 7 mm, Hmotnost (bez kabelu): 12 g. Vhodné pro zařízení PC, Mac a Android. Balení obsahuje: Impacto essential, sluchátkový kabel s 2x 3,5mm jack / 0,4m /, micro-USB kabel / 0,8m /, USB-C kabel / 0,8m /, USB kabel / 1,4m /, příručku.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Napájení : 240V

Připojte všechny své analogové zvukové zařízení k síti s Dante AVIO - snadno a efektivně. Analogové adaptéry Dante AVIO umožňují používat vaše oblíbené analogové zvukové zařízení s jakýmkoli systémem připojeným k síti Dante, což poskytuje propojení, výkon a škálovatelnost, kterou může přinést pouze síť. Cenově efektivní, kompaktní a odolné, adaptéry Dante AVIO přinášejí do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Připojte analogové reproduktory k zvukové síti Dante. Posílejte zvuk do analogových výkonových zesilovačů přes zvukovou síť Dante. Vytvořte jednoduché body přerušení pro připojení místností a rozsáhlých oblastí do sítě Dante. Připojte nesíťové zesilovače smyček pro naslouchadla do zvukové sítě Dante.

Provoz typu Plug & Play
Vzorkovací frekvence až 96 kHz
16, 24 a 32-bitová podpora zvuku
Vynikající dynamický rozsah
Výkon SNR a THD
Konfigurovatelný zisk / útlum
Dante Audio over IP a AES67 RTP transportní formáty
Podpora napájení přes ethernet (PoE)
Dante Domain Manager

Konektor typu B : XLR Male
Konektor typu A : RJ45
Typ : Dante
Typ : A/D Converter

Tascam ML-16D 44400 CZK  -4% 
Analogový/Dante konvertor. Konvertor obsahuje 16 audio kanálů. Rozhraní Dante umožňuje přenos až 16 audio kanálů prostřednictvím sítě Ethernet. Poskytuje vzorkovací frekvenci až do 96 kHz při rozlišení 24 bitů. Přední panel obsahuje indikátory stavu provozu, aktuální vzorkovací frekvence a indikátory přetížení vstupních signálů. K dispozici je pět různých referenčních úrovní, které jsou nastavitelné přes přepínače na zadní straně. Vyvážené linkové vstupy a výstupy zajišťují 25-pinové konektory D-Sub se standardním Tascam řazením pinů (AES59-2012). Adaptér je vhodný pro montáž do racku (1U). Rozměry (š x v x h): 483 x 45 x 304 mm.
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V
Země původu : Čína

RME M-32 DA Pro 89808 CZK  -3% 
Vysoce kvalitní DA převodník s 32 kanály. Nabízí jednoduché ovládání a komplexní sadu funkcí. Kombinuje analogový design obvodů s nejmodernějšími převodníky a vynikajícím SteadyClock RME, což přináší nejmodernější konverzi DA.
Převodníky ze série M byly navrženy pro profesionální využití (studio, koncerty, vysílání). Kombinace převodníků M-16 DA a M-32 DA umožňují použití 16, 32, 48 nebo 64 kanálů. 
Funkce zahrnují tři referenční úrovně až do hodnoty +24 dBu, vstupy MADI I/O, ADAT se vzorkováním 192 kHz, 6,3 mm TRS výstupy, D-sub, dálkové ovládání prostřednictvím MIDI a provoz v širokém spektru napětí. Konstrukce s 2U rackovým uchycením.
M-32 DA nabízí rozšíření pro zvukové karty RME ze série MADI s referenční kvalitou zvuku.
Země původu : Německo
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V

RME ADI-2/4 Pro SE 56727 CZK  -7% 
ADI-2/4 Pro SE je 2-kanálový převodník z analogového vstupu na digitální a 4-kanálový převodník digitálního výstupu na analogový ve velikosti polovičního rackového stojanu (9,5") o výšce 1 U. Nejnovější 32 bit / 768 kHz převodníky nabízejí až až 123 dBA poměr signálu k šumu. Technické specifikace referenční třídy jsou zkombinovány s bezprecedentní sadou funkcí. Výkonný DSP přidává všechny druhy užitečného zpracování zvuku, včetně 5-pásmového parametrického ekvalizéru, rychlého nastavení basů/výšek, crossfeedu a nového konceptu v ovládání zvuku Loudness. ADI-2/4 Pro obsahuje dva servo symetrické analogové vstupy na kombinovaných XLR/TRS konektorech, dva samostatné symetrické a nevyvážené výstupy na XLR a TRS, dva stereo sluchátkové výstupy Extreme Power na přední straně pro snadný vyvážený provoz všech sluchátek včetně IEM přes konektor Pentaconn. K dispozici jsou i optické SPDIF I/O, které si také rozumějí s ADAT, jakož i koaxiální SPDIF (RCA) a AES I/O (XLR) přes přiložený breakout kabel. Tato univerzální sada možností I/O nabízí vynikající kvalitu a flexibilní připojení těm, kteří přistupují ke zvuku bez kompromisů. Díky nezávislým symetrickým výstupům pro Line a Phones již symetrické Phones neztlumí zadní výstupy. Výstupy Balanced Line a Balanced Phones mohou být použity současně, dokonce i s různými zdroji/signály. Vyvážený TRS v zadní části může být napájen ze signálové cesty Line 1/2 nebo Phones 3/4, což je ideální pro manipulaci s vloženými efekty během procesu masteringu.
Typ : A/D Converter
Balení obsahuje : Manuál
Vzorkovací frekvence : 44.1 kHz
Balení obsahuje : Dálkový ovladač
Analogové vstupy : 2
Ethernet : Ne
Linkový výstup (Line-Out) : 4
Napájení : Adaptér
Možná montáž do racku : Ne
Linkové vstupy : 2
Balení obsahuje : Adaptér
ADAT : Ano
S/PDIF : Ano
AES/EBU : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
MADI : Ano
Vzorkovací frekvence : 768 kHz
Vzorkovací frekvence : 32 kHz
Analogové výstupy : 4
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Německo
Typ : DA Converter

Bezdrátově připojte své počítače a mobilní zařízení ke zvukové síti Dante přes Bluetooth. Adaptér Dante AVIO Bluetooth® se připojuje k síti Dante a podporuje 2 x 1 kanály bezdrátového zvuku, což umožňuje počítačům a mobilním zařízením přehrávat a přijímat zvuk z kteréhokoliv z vašich zařízení podporujících Dante pouze pomocí připojení Bluetooth®. Připojte zvukové aplikace, jako jsou přehrávače médií a konferenční software, k reproduktorům, mikrofonúm, mixážním pultúm a DSP ve vaší síti. Cenově efektivní, kompaktní a vysoce odolné, skupina adaptérů Dante AVIO přináší do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje.

Provoz Plug & play
Podpora 24-bitového zvuku
Transportní formáty Dante Audio over IP a AES67 RTP
Podpora Power over Ethernet (PoE)
Podpora Dante Domain Manager

Konektor typu A : RJ45
Typ : Dante
Typ : Bluetooth

Připojte své počítače a mobilní zařízení podporující USB přímo ke zvukové síti Dante, nejsou potřeba žádné ovladače ani další software. Dante AVIO USB adaptéry podporují 2 x 2 kanály obousměrného zvuku, což umožňuje počítačům a mobilním zařízením přehrávat a nahrávat zvuk se všemi zařízeními s podporou Dante přes standardní síť IP. Používejte zvukové aplikace, jako jsou přehrávače médií, konferenční software, prezentace a záznamníky, s reproduktory, mikrofony, mixážními pulty a DSP připojenými k síti. Cenově efektivní, kompaktní a odolné, skupina adaptérů Dante AVIO přináší do své sady nástrojů moderní síťové připojení, které každý audio profesionál potřebuje. Jednoduchý bod poklesu zvuku pro notebooky v nastaveních konference, není třeba překonfigurovat vaši síť Dante pro různé počítače. USB Type-C® nebo USB Type-A konektory. Nahrávejte nebo přehrávejte dvoukanálový zvuk z libovolného počítače PC nebo Mac bez nutnosti dalšího softwaru. Připojte mobilní zařízení k síti Dante (podle potřeby s adaptéry).

Provoz typu Plug & Play
24bitová podpora zvuku
Dante Audio over IP a AES67 RTP transportní formáty
Podpora napájení přes ethernet (PoE)
Součástí modelu USB-C® je kabel USB-C® na USB-C®
Dante Domain Manager

Typ : Dante
Konektor typu B : USB C
Typ : USB
Konektor typu A : RJ45