Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
UDG přináší ultra lehký a odolný kufr speciálně navržen pro uskladnění a přenášení zařízení Pioneer DJM-S9. Kufr je vyroben z lehkého lisovaného EVA materiálu s vnějším laminovaným povrchem z nylonu, který poskytuje spolehlivou ochranu před tekutinami či poškrábáním. Vhodný je také pro Reloop Spin, Elite, NI Traktor Kontrol Z2 nebo Mixars Duo MKII.
Vnitřní šířka (mm) : 435.0
Popruh : Ano
Rukojeť : Ano
Materiál : Pěnová guma
Hloubka (mm) : 355.0
Vnitřní hloubka (mm) : 345.0
Vhodné pro značku : CDJ-900NXS
Vhodné pro značku : DJM-S9
Výška (mm) : 175.0
Vhodné pro značku : DJM-S7
Hmotnost : 1,3 kg
Typ : Hardcase
Vnitřní výška (mm) : 120.0
Šířka (mm) : 445.0

UDG přináší ultra lehký a odolný kufr speciálně navržen pro uskladnění a přenášení zařízení Elektron Analog Heat MKII, Digitakt, Octatrack MKII, Roland SP-404A nebo Pioneer Toraiz AS-1. Kufr je vyroben z lehkého lisovaného EVA materiálu s vnějším laminovaným povrchem z nylonu, který poskytuje spolehlivou ochranu před tekutinami či poškrábáním. Vnější rozměry jsou 36 x 20,4 x 12,8 cm a váha 1,72 kg. 

Ochranný kryt pro Reloop Terminal Mix 4 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu : Velká Británie
Typ : DJ mixpult
Vhodné pro značku : Reloop
Vhodné pro : Reloop Terminal Mix 4

Ochranný kryt pro American Audio VMS-4 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Typ : DJ mixpult
Vhodné pro : American Audio VMS-4
Země původu : Velká Británie
Vhodné pro značku : American Audio

Decksaver Roland TR-909 1106 CZK  -8% 
Ochranný kryt pro Rola TR-909 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu : Velká Británie
Typ : DJ mixpult
Vhodné pro : Roland TR-909
Vhodné pro značku : Roland

Profesionální DJ mixpult se 7 kanály a špičkovými phono předzesilovači. Obsahuje 45 mm Infinium "contact-free" optický crossfader s nastavitelným odporem pro dlouhou životnost, 5 duálních stereo vstupů, 2 mono/linkové kanály s ULN mikrofonními předzesilovači, fantomové napájení, ovládání pro gain a LED kontrolku pro clip. Vybaven je USB audio rozhraním pro nahrávání a přehrávání digitálních hudebních souborů. Připojení k PC a Mac nevyžaduje instalaci ovladačů. Balení obsahuje software Audacity vinyl restoration and recording, Podifier a Golden Ear podcasting software. K dispozici je 3-pásmový kill EQ (-32 dB) s vypínačem on/off pro každý kanál, 100 mm fadery s dlouhou životností + otočné ovládací prvky pro všechny vstupy, výstup pro sluchátka s ovládáním hlasitosti, balance (PFL / Main) a zobrazením úrovně. Funkce Auto-talkover se samostatným ovládáním citlivosti, času a tlumení. Funkce Main Dim, Main Boost, Punch a Cut pro široké možnosti mixu. Mixpult nabízí výstup pro subwoofer a Zone výstup. Napájení je zajištěno "Planet Earth" přepínatelným zdrojem (100 - 240 V ~) pro zajištění maximální flexibility, eliminování šumu a nízkou spotřebu energie. Balení obsahuje montážní příslušenství pro umístění v racku.
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V

Numark M6-USB DJ mixpult 6570 CZK  -7% 
M6 USB je čtyřkanálový DJ mixpult s USB rozhraním. Můžete mixovat nejen signál z klasických zdrojů (CD, mikrofon, gramofon) ale také signál přímo z počítače. Po připojení na Váš PC nebo Mac díky Plug-and-Play připojení můžete pracovat s hudbou a nahrávat Vaše sety prakticky do jakékoliv audio nahrávací aplikace. Mixpult obsahuje třípásmový EQ pro každý kanál, třípásmový EQ pro mikrofonní vstup, 1 X mikrofonní XLR vstup a mnoho dalších.

Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V
Hmotnost : 4,1 kg

Prémiový dvoukanálový DJ mix pro náročné turntablisty, remixéry a DJ-e. Kompletně analogové fadery pro jednotlivé kanály a crossfade jsou řízeny pomocí VCA a nabízejí neskutečnou plynulost. Kvalitní crossfader zaručuje životnost více než 500000 cyklů. Samozřejmostí je možnost otáčení směru faderu a nastavení jeho křivky průběhu. 3 pásmový EQ je vybaven Kill filtry. Mix je vybaven dvojicí kombinovaných Phono / Line vstupů se samostatným ovladačem gain a prémiovými předzesilovači pro špičkový zvuk. Vstup Mic je vybaven mikrofonním předzesilovačem XENYX s dvoupásmovou korekcí tónu. Všechny RCA vstupy jsou pozlacené pro zajištění co nejčistšího signálu. Kromě klasických RCA výstupů jsou k dispozici pro větší variabilitu připojení i konektory typu TRS. Samozřejmostí je i funkce Cue se samostaným faderom.Farebné provedení: Black.
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V

Ochranný kryt pro Pioneer DJM-750MK2 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň
ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým
poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou
lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené
kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování,
ale i během transportu.
Vhodné pro : Pioneer DJM-750MK2
Typ : DJ mixpult
Země původu : Velká Británie
Vhodné pro značku : Pioneer

Decksaver Pioneer DJ DJM-S7 1145 CZK  -11% 
Scratch a battle mixpulty se používají s velkou intenzitou, ochrana při nečinnosti nebo během přepravy je nezbytností. Navrženo ve Velké Británii speciálně pro Pioneer DJM-S7 a vyrobeno ze super odolného polykarbonátu, tvrdého průhledného plastu s odolností proti opotřebení. Každé víko Decksaver je přísně testováno. Chrání fadery a ovládací prvky před prachem, kapalinou a náhodným nárazem, přičemž se přizpůsobuje kabelům.
Vhodné pro : Pioneer DJM-S7
Typ : Obal
Vhodné pro značku : Pioneer
Země původu : Velká Británie