Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Praktický kufr na 100 CD. Dva postranní uzamykatelné zámky, výklopné madlo pro přenášení, kulaté ochranné rohy. Uvnitř jsou tři dělící příčky. Černá barva. Vnější rozměry:
570 x 180 x 325 mm. Vnitřní rozměry: 545 x 145 x 265 mm. Váha: 3,7 kg

Země původu: Čína

Decksaver Pioneer DDJ-S1 860 CZK  -27% 
Ochranný kryt pro Pioneer DDJ-S1 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu: Velká Británie
Typ: DJ mixpult
Vhodné pro značku: Pioneer
Vhodné pro: Pioneer DDJ-S1

Decksaver Numark NS6 1190 CZK  -20% 
Ochranný kryt pro Numark NS6 vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu: Velká Británie
Typ: DJ mixpult
Vhodné pro značku: Numark
Vhodné pro: Numark NS6

Decksaver Novation Twitch 860 CZK  -21% 
Ochranný kryt pro Novation Twitchvyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu: Velká Británie
Typ: DJ mixpult
Vhodné pro značku: Novation
Vhodné pro: Novation Twitch

Pevný přepravní Flight Case ze série Ultimate. Materiál: robustní konstrukce z 9 mm překližky. Ochranné prvky: masivní hliníkový profil, ochranné oblé kryty na rozích, plně polstrovaný interiér, ochranné polstrování profilovanou EVA pěnou s vysokou hustotou. Extra: laminát v černém provedení se vzorem šestiúhelníku, odnímatelné víko, nastavitelná polička na laptop, vestavěné kolečka pro pohodlnou přepravu. Vhodný pro zařízení: Pioneer DJM-2000/NXS + 1 x Laptop. Vnitřní rozměry: 43.5 x 40.6 x 8.5 cm, vnější rozměry: 57 x 55 x 26 cm. Hmotnost: 12,50 kg. Barva: Black
Země původu: Čína

Stereo DJ mixér. Nabízí dva stereo IN kanály ovladatelné pomocí ovladače Gain, 2-pásmový EQ a přepínatelný phono / line. Dále je vybaven kanálem pro mikrofon s talkover funkcí, PFL funkci, vyměnitelné crossfader mezi dvěma vstupními kanály, nebo stereo LED zobrazení úrovně. Specifikace: Počet kanálů: 2, Počet vstupů: 4, Mic In: 1,5 mV, 49 dB, 1 x 6,3 mm konektor, Line In: 150 mV, 61 dB, 2 x RCA L / R, Phono In: 3 mV, 2 x RCA L / R, Master Out: 1 V / 600 Ω, 1 x RCA L / R, Record Out: 0,5 V / 600 Ω, 1 x RCA L / R, Sluchátkový výstup: ≥ 8 Ω , 1 x 6,3 mm konektor, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, THD: 0,1%, Ekvalizér bass: ± 12 dB / 50 Hz, Ekvalizér treble: ± 12 dB / 10 kHz, Talkover: -16 dB, crossfader: ano, Provozní teplota: 0 až 40 ° C, Rozměry: 164 x 218 x 77 mm, Hmotnost: 1,2 kg
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ne
Adaptér součástí: Ne
Napájení: 240V

Lehký a tenký batoh UDG Ultimate Backpack Slim vyroben z kvalitního voděodolného nylonu. Disponuje vycpanou přihrádkou na 17 palcový notebook a neoprenovou kapsou na iPod nebo tablet. Hlavní přihrádka se zapínáním na zip uschová přenosný gramofon Numark PT01, Pioneer DJM-S9 mixážní pult, několik 7 až 12 palcových vinylových desek či pár kusů oblečení. K dispozici jsou i menší kapsy pro bezpečné uschování mikrofonu, USB klíčů, SD karet, kabelů, adaptérů a dalšího příslušenství. Výhodou je i vestavěná externí USB nabíječka a snadno dostupná kapsa na sluchátka. Ergonomické polstrování na zádech a pohodlné ramenní popruhy s absorpcí vlhkosti jsou zárukou pohodlného nošení. Batoh je vhodný pro Denon DJ Prime Go, Pioneer DDJ-XP2, DDJ-200, DJM-S9 / S3 / 450, Numark Scratch, PT01 Scratch nebo jiná zařízení podobné velikosti.
Barva podle výrobce: Černá
Vnitřní šířka (mm): 296.0
Vnitřní výška (mm): 416.0
Vnitřní hloubka (mm): 93.0
Šířka (mm): 320.0
Výška (mm): 440.0
Hloubka (mm): 230.0

Profesionální DJ stůl pro stacionární i mobilní použití. Prostorná stolová deska o rozměrech 1100 x 455 mm poskytuje prostor pro širokou škálu studiové a DJ techniky. Díky čtyřem rychloupínacím svorkám lze stolní desku rychle a snadno namontovat nebo demontovat. Robustní rám vyrobený z ocelových trubek poskytuje potřebnou stabilitu. Nastavitelná koncovka navíc zaručuje stojan bez kývání. Výšku lze nastavit v krocích po 30 mm od 605 do 1055 mm pomocí pružinových blokovacích šroubů. Pro mobilní použití jsou dva základní rámy a nosné trubky demontovatelné a spolu s rámem a vrchní částí nabízejí ploché a uživatelsky příjemné balení.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Nosnost: 30 kg
Hmotnost: 13,5 kg
Šířka (cm): 110.0
Hloubka (cm): 45.5

Nástroje, které používáme na skládání a produkci hudby, jsou našim srdcím milé. Prach, tekutina a náhodné nárazy zničily v průběhu let mnoho dobrých FX zařízení - a proto je zde Decksaver. Precizně upravený, aby perfektně seděl a zároveň mohli zůstat připojeny kabely, váš Empress Zoia Modular Synth Pedal může čekat připraven k provozu. Vloží se přímo do letového nebo měkkého pouzdra pro maximální ochranu během přepravy. Chrání jemné ovládací prvky a vnitřní komponenty před poškozením doma, na cestě nebo na jevišti.
Země původu: Spojené království

Velký skládací eventový stůl pro profesionálního DJ-e a mnoho dalších využití. Stolová deska o délce 1 170 a šířce 600 mm nabízí dostatek prostoru pro všechny druhy vybavení a příslušenství. Při tloušťce 25 mm unese MDF deska zatížení až 30 kg. Dokonalá pracovní výška se nastavuje v krocích po 15 mm mezi 625 a 1 045 mm. Pro přepravu nebo úsporu místa při skladování jsou dvě nožičky složitelné. Pevná konstrukce z ocelových trubek a velké kulaté vyrovnávací koncovky dodávají praktickému stolu velmi vysokou stabilitu.
Barva podle výrobce: Black
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 20.1
Výška (cm): 117.0
Nosnost: 30 kg
Typ: Stojan
Hmotnost: 22,5 kg
Šířka (cm): 60.0