Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
AKG HSD 271 Černá 8293 CZK  0% 
Uzavřená dynamická sluchátka s mikrofonem vhodné pro použití ve studiu, nahrávání, Intercom nebo vysílání, frekvenční rozsah sluchátek 16Hz - 28kHz, odpor 55Ohm, XLR konektor zapínané Low-Cut filtr , dynamický mikrofon s hyperkardioidní charakteristikou 20Hz - 20kHz, provedení Black.
Fantomové napájení: Ne
Barva podle výrobce: Černá
Konstrukce: Uzavřené
Typ reproduktoru: Dynamický
Typ: Sluchátka na uši
Balení obsahuje: Audio kabel;Ear Pad;Protivětrná ochrana;Manuál
Bluetooth: Ne
Konektor typu A: Mini XLR 6 pin
Barva: Černá
Frekvenční rozsah: 16 Hz - 28 kHz
Provoz na baterie: Ne
Impedance: 55 Ohm
Impedance (Ohm): 55.0
Země původu: Čína
Aktivní odhlučnění: Ne
Citlivost: 104 dB
Citlivost (dB): 104.0

Rode NTH-100M 4796 CZK  -1% 
NTH-100M je profesionální náhlavní souprava přes uši, která kombinuje výjimečný zvukový výkon oceňovaných sluchátek NTH-100 s mikrofonem s vysílací kvalitou. Ať už se věnujete médiím nebo vysílání, podcastingu, streamování, hrám nebo práci z domova či v kanceláři, sluchátka NTH-100M nabízejí křišťálově čisté snímání hlasu a čistý zvuk v neuvěřitelně pohodlném a elegantním balení.Klíčové vlastnosti:Profesionální náhlavní souprava přes ušiVlastní přizpůsobené měniče poskytují neuvěřitelně přesnou frekvenční odezvu a nízké zkresleníPrecizně navržená akustická konstrukce optimalizovaná pro výjimečné detaily, čistotu a velmi přirozený zvukVysílací mikrofon pro přirozenou reprodukci hlasu a vynikající srozumitelnost řeči v jakémkoli prostředíMikrofon je umístěn tak, aby optimálně potlačoval plosivé zvuky a zajistil křišťálově čisté zachycení hlasuČelenka a náušníky z materiálu Alcantara s revolučním gelem CoolTechPlně nastavitelná čelenka se systémem uzamykání FitLokJednoduché odpojení mikrofonu pomocí robustního uzamykatelného konektoru pro profesionální použití jako monitorovací sluchátkaNavrženo a vyrobeno s použitím vysoce kvalitních komponentů v nejmodernějších zařízeních společnosti RØDE v australském Sydney
Typ reproduktoru: Dynamický
Balení obsahuje: Redukce 6,3 mm;Klipy;Taška;Mikrofon;Splitter Cable;TRRS Cable
Země původu: Austrálie
Konstrukce: Uzavřené
Hmotnost (g): 350.0
Barva: Černá
Maximální akustický tlak (SPL): 106 dB
Délka kabelu: 2,4 m
Citlivost (dB): 110.0
Frekvenční rozsah: 5 Hz - 35 kHz
Impedance: 32 Ohm
Impedance (Ohm): 32.0
Typ: Sluchátka na uši
Varianta: NTH-100M
Bluetooth: Ne
Konektor typu A: TRRS 3,5 mm Jack Male
Konektivita: Kabelová
Aktivní odhlučnění: Ne
Mikrofon: Ano

Yamaha YH-G01 3884 CZK  0% 
Náhlavní sluchátka YH-G01 kombinují vysoce kvalitní kondenzátorový mikrofon s pohodlným a lehkým designem, aby vám sloužily jako neocenitelný nástroj, který optimalizuje váš celkový komunikační zážitek během dlouhých hodin streamování, hraní nebo při libovolných aplikacích, kde je pohodlí a kvalita zvuku prioritou. Jednoduše se připojte k počítači, chytrému telefonu nebo hernímu zařízení a vytvořte si minimalistické prostředí pro konverzaci na dálku.Designový koncept YH-G01 se soustřeďuje na dlouhé hodiny nepřetržitého a pohodlného používání díky lehké konstrukci, mírnému bočnímu tlaku na vaši hlavu a obličej a síťovanými náušníky, které výrazně snižují vlhkost. Dokonce i kvalita zvuku se drží úsilí o pohodlí po delší dobu používání tím, že udržuje vysoké a nízké frekvence v dobře vyváženém mixu, který je šetrný k vašim uším.Vysoce kvalitní kondenzátorový mikrofon YH-G01 lze umístit optimálně pro soustředěnou a jasnou extrakci vašeho hlasu, která bude doručena vašemu partnerovi nebo publiku v rozhovoru bez nežádoucího okolního hluku. Kondenzátorové mikrofony často používají profesionálové v oblasti zvuku pro jejich přesné možnosti nahrávání hlasu, díky čemuž jsou ideální pro poskytování pohodlného zvukového zážitku z konverzace pro vás i pro lidi, se kterými komunikujete.
Typ: Sluchátka na uši
Mikrofon: Ano
Aktivní odhlučnění: Ano
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Země původu: Čína
Maximální akustický tlak - SPL (dB): 94.4
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Konektor typu A: 3,5 mm Jack
Délka kabelu: 2 m
Hmotnost (g): 240.0
Konstrukce: Uzavřené
Impedance (Ohm): 35.0
Barva: Černá

Audio-Technica ATH-G1 4089 CZK  -2% 
Herní sluchátka ATH-G1 obsahují speciální vyladěné 45 mm měniče s velkým průměrem a s maximálním vstupním výkonem 1 300 mW, které dodávají živý zvuk studiové kvality do každého herního prostředí. Náhlavní souprava je také vybavena nejmodernějším, flexibilním a odnímatelným mikrofonem, který vám umožní komunikovat s ostatními hráči a streamovaným publikem - vysoce směrový snímač mikrofonu zaručuje, že vás bude vždy slyšet nahlas a zřetelně.
Ovládání: Hlasitost
Typ: Sluchátka na uši
Kompatibilita: Xbox;PC;Smartfón;PS4;Mac
Konektor typu A: TRS 3,5 mm Jack
Barva: Modrá;Černá
Adaptér součástí: Ne
Aktivní odhlučnění: Ne
Provoz na baterie: Ne
Balení obsahuje: Protivětrná ochrana;Audio kabel
Barva podle výrobce: Modrá;Černá
Frekvenční rozsah: 5 Hz - 40 kHz
Délka kabelu: 2 m
Hmotnost (g): 250.0
Impedance (Ohm): 45.0
Frekvenční odezva mikrofonu: 30 Hz – 20 kHz
Země původu: Čína
Citlivost (dB): 101.0
Směrová charakteristika: Hypercardioid
Typ kapsle: Kondenzátorový
Konstrukce: Uzavřené
Varianta: ATH-G1

Herní náhlavní souprava ATH-GDL3 s otevřenou konstrukcí, nabízí široký zvuk pro pohlcující herní zážitek. S hmotností 220 gramů jsou ATH-GDL3 výjimečně lehké, což z nich činí mimořádně pohodlná herní sluchátka. Lehká náhlavní souprava je vybavena funkcemi jako je odnímatelný ramenní mikrofon, vestavěné ovládání hlasitosti a přepínač ztlumení pro pohodlné ovládání.Pokud hledáte nejlepší herní sluchátka s otevřenou konstrukcí, jsou to Audio-Technica ATH-GDL3. Sluchátka na uši váží méně než 220 gramů a poskytují celodenní pohodlí. 45 mm měniče poskytují výjimečnou kvalitu zvuku s vysokým rozlišením a věrností, která je prostorná a pohlcující. Kabelová náhlavní souprava obsahuje flexibilní, odnímatelný mikrofon, který poskytuje dokonale čistý zvuk a detaily.Ovládání hlasitosti a přepínač ztlumení jsou vhodně umístěny na levém náušníku pro snadné ovládání zvuku a mikrofonu. Herní sluchátka se dodávají se dvěma odnímatelnými kabely: 3,0 m kabel s 3,5 mm konektory pro mikrofon a sluchátka pro připojení k počítači a 1,2 m kabel s 3,5 mm TRRS konektor pro připojení k PS5, Xbox Series X a dalším herním konzolím.ATH-GDL3 je kompatibilní s PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, notebooky, počítači a dalšími zařízeními se standardním 3,5mm konektorem TRRS nebo se samostatným mikrofonním vstupem a výstupem pro sluchátka. Náušníky a hlavový most jsou odnímatelné pro snadnou výměnu.
Bluetooth: Ne
Barva podle výrobce: White
Typ: Sluchátka na uši
Konektor typu A: TRRS 3,5 mm Jack Male
Ovládání: Hlasitost;Mute
Konstrukce: Open-Back
Provoz na baterie: Ne
Mikrofon: Ano
Balení obsahuje: Protivětrná ochrana;Mikrofon;Detachable Cable
Aktivní odhlučnění: Ne
Citlivost (dB): 98.0
Směrová charakteristika: Hypercardioid
Frekvenční odezva mikrofonu: 30 Hz – 20 kHz
Typ reproduktoru: Dynamický
Typ kapsle: Elektretový Mikrofon
Délka kabelu: 1,2 m;3 m
Impedance: 45 Ohm
Citlivost: 98 dB
Barva: Bílá
Impedance (Ohm): 45.0
Frekvenční rozsah: 10 Hz - 35 kHz
Hmotnost (g): 227.0

Souprava ATH-M50xSTS StreamSet, navržená pro streamery a tvůrce obsahu, je první profesionální streamovací souprava na světě, která spojuje legendární studiový zvuk sluchátek ATH-M50x s čistotou ikonických mikrofonů série 20. Tato náhlavní souprava, vybavená kardioidním konmi , které můžete používat podle svých preferencí, poskytuje vám a vašim posluchačům při streamování dokonalý zvuk studiové kvality.Souprava ATH-M50x StreamSet, navržená na základě kritiky uznávaného modelu ATH-M50xSTS, je vybavena stejnými 45 mm měniči s velkou clonou a navíc má dvě sady odlišných vyměnitelných náušníků - náušníky M50x, které kladou důraz na kvalitu zvuku a zvukovou izol. síťoviny a koženky, které zdůrazňují prodyšnost a pohodlí. Zažijte artikulaci a srozumitelnost studiové kvality díky kardioidnímu kondenzátorovému mikrofonu sady StreamSet, převzatému z ikonických studiových mikrofonů série 20. Konstrukce mikrofonu jej umisťuje na konec flexibilního ramene, díky čemuž je mikrofon v těsné blízkosti vašich úst, což pomáhá eli. zvuk. Mikrofon lze snadno, rychle a efektivně ztlumit pouhým překlopením ramene výložníku do horní polohy.ATH-M50xSTS XLR je vybaven 2 m (6,6') trvale připojeným kabelem s 3,5 mm (1/8") vstupem pro sluchátka a mikrofonním výstupem XLR pro připojení ke zvukovému rozhraní nebo mixážnímu pultu.Součástí balení je i zacvakávací adaptér 6,3 mm (1/4") pro konektor sluchátek.
Konektor typu A: TRS 6,3 mm Jack Male;XLR
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ne
Mikrofon: Ano
Aktivní odhlučnění: Ne
Varianta: XLR
Směrová charakteristika: Směrová
Typ: Sluchátka na uši
Země původu: Taiwan
Balení obsahuje: Ear Pad;Redukce 6,3 mm
Frekvenční rozsah: 15 Hz - 28 kHz
Barva: Černá
Frekvenční odezva mikrofonu: 50 Hz - 20 kHz
Impedance (Ohm): 38.0
Hmotnost (g): 330.0
Délka kabelu: 2 m
Typ reproduktoru: Dynamický
Typ kapsle: Back-electret
Konstrukce: Uzavřené
Citlivost (dB): 99.0

Souprava ATH-M50xSTS StreamSet, navržená pro streamery a tvůrce obsahu, je první profesionální streamovací souprava na světě, která spojuje legendární studiový zvuk sluchátek ATH-M50x s čistotou ikonických mikrofonů série 20. Tato náhlavní souprava, vybavená kardioidním konmi , které můžete používat podle svých preferencí, poskytuje vám a vašim posluchačům při streamování dokonalý zvuk studiové kvality.Souprava ATH-M50x StreamSet, navržená na základě kritiky uznávaného modelu ATH-M50xSTS, je vybavena stejnými 45 mm měniči s velkou clonou a navíc má dvě sady odlišných vyměnitelných náušníků - náušníky M50x, které kladou důraz na kvalitu zvuku a zvukovou izol. síťoviny a koženky, které zdůrazňují prodyšnost a pohodlí. Zažijte artikulaci a srozumitelnost studiové kvality díky kardioidnímu kondenzátorovému mikrofonu sady StreamSet, převzatému z ikonických studiových mikrofonů série 20. Konstrukce mikrofonu jej umisťuje na konec flexibilního ramene, díky čemuž je mikrofon v těsné blízkosti vašich úst, což pomáhá eli. zvuk. Mikrofon lze snadno, rychle a efektivně ztlumit pouhým překlopením ramene výložníku do horní polohy.ATH-M50xSTS-USB je vybaven 2 m (6,6') trvale připojeným kabelem s připojením USB-A.
Balení obsahuje: Ear Pad;Redukce 6,3 mm
Citlivost (dB): 99.0
Typ kapsle: Back-electret
Frekvenční odezva mikrofonu: 50 Hz - 20 kHz
Délka kabelu: 2 m
Typ reproduktoru: Dynamický
Barva: Černá
Frekvenční rozsah: 15 Hz - 28 kHz
Impedance (Ohm): 38.0
Konstrukce: Uzavřené
Hmotnost (g): 330.0
Směrová charakteristika: Směrová
Konektor typu A: XLR;TRS 6,3 mm Jack Male
Aktivní odhlučnění: Ne
Provoz na baterie: Ne
Mikrofon: Ano
Typ: Sluchátka na uši
Varianta: USB
Země původu: Taiwan
Bluetooth: Ne

Monacor BH-009 2363 CZK  -1% 
Profesionální dynamická sluchátka s dynamickým mikrofonem. Sluchátka nabízejí optimální uzavřený systém pro potlačení vnějšího hluku. Přinášejí vynikající vyvážený zvuk. Vybaveny jsou polstrovanými náušníky a můstkem pro pohodlné používání. Obsahují flexibilní mikrofon se skládacím mechanismem a možností nastavení. Sluchátka disponují kabelem s délkou 2 m a dvěma 3,5 mm jack konektory. Balení obsahuje 2 x redukci na 6,3 mm jack. Driver s neodymiovým magnetem: 40 mm. Maximální vstupní výkon: 100 mW. Frekvenční rozsah sluchátek: 20 - 20000 Hz. Impedance sluchátek: 250 Ohm. Citlivost sluchátek: 117 dB/1 mW. Frekvenční rozsah mikrofonu: 120 - 6000 Hz. Impedance mikrofonu: 600 Ohm. Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní. Citlivost mikrofonu: 1.8 mV/Pa/1 kHz. Hmotnost: 375 g. Barva: Black
Barva podle výrobce: Černá
Typ: Sluchátka na uši
Konstrukce: Uzavřené
Konektor typu A: TRS 3,5 mm Jack
Barva: Černá
Země původu: Filipíny
Provoz na baterie: Ne
Aktivní odhlučnění: Ne
Impedance: 250 Ohm
Citlivost: 117 dB

Superlux HMC 660 X 901 CZK  0% 
Uzavřená sluchátka určená pro běžný poslech hudby, skypovanie nebo hraní videoher. Sluchátka se mohou pochlubit pevnou a lehkou kovovou konstrukcí s nastavitelným můstkem a dvojicí mušlí s dynamickými měniči. Měniče se starají o projekci zvuku s širokou frekvenční odezvou od 10 Hz do 30 kHz při citlivosti 96 dB a impedanci 150 Ohm. Sluchátka jsou vybavena i vestavěným kondenzátorovým mikrofonem (vyžaduje 1.5V- 9V fantomové napájení) s protivětrnou ochranou a odnímatelný kabelem. V balení je kromě sluchátek a mikrofonu i další spirálovitý kabel délky 3m s koncovkou jack 3,5 mm a adaptér jack 6,3 mm, a druhý konektor typu XLR. Barevné provedení: Black.

Hmotnost (g): 350.0
Typ: Sluchátka na uši
Konstrukce: Uzavřené
Kompatibilita: Mac;Smartfón;PS4;PC;Xbox
Adaptér součástí: Ne
Impedance (Ohm): 150.0
Konektor typu A: TRS 3,5 mm Jack;XLR
Balení obsahuje: Manuál
Barva: Oranžová;Černá
Směrová charakteristika: Cardioid
Frekvenční odezva mikrofonu: 50 Hz – 15 kHz
Frekvenční rozsah: 10 Hz - 30 kHz
Délka kabelu: 3 m
Citlivost (dB): 96.0
Barva podle výrobce: Černá;Oranžová
Země původu: Taiwan
Aktivní odhlučnění: Ne
Provoz na baterie: Ne

Herní headset ze série HMC vhodný pro počítačové hry. Sluchátka disponují frekvenční odezvou 10 - 30 000 Hz, impedancí 32 Ohm, citlivostí 98 dB SPL a maximálním vstupním výkonem 300 mW. Mikrofon disponuje frekvenční odezvou 80 - 10 000 Hz, citlivostí -45 dBV / Pa (5.6 mV) a impedancí 2200 Ohm. Délka kabelu je 3 m se dvěma 3,5 mm jack konektory. Hmotnost headsetu je 355 g.
Délka kabelu: 3 m
Barva: Šedá;Černá
Citlivost (dB): 98.0
Kompatibilita: PC;PS4;Mac;Smartfón;Xbox
Aktivní odhlučnění: Ne
Provoz na baterie: Ne
Konstrukce: Semi-open
Země původu: Taiwan
Barva podle výrobce: Šedá;Černá
Impedance (Ohm): 32.0
Směrová charakteristika: Všesměrová
Typ: Sluchátka na uši
Hmotnost (g): 350.0
Konektor typu A: TRS 3,5 mm Jack
Frekvenční rozsah: 10 Hz - 30 kHz
Adaptér součástí: Ne
Balení obsahuje: Manuál