Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Palmer PLI 06 2993 CZK  -6% 
Line Level Converter 2 In 1 Out. Rozhraní pro napájení nevyváženého stereofonního signálu, které obvykle poskytuje přenosný počítač na vyvážené (mono) mikrofonní vstupy profesionálních mixovacích stolů. Změní stereo výstup na mono, zatímco impedanční přizpůsobení a vyvážení signálu je dosaženo kvalitním audio transformátorem speciálně navrženým pro tuto jednotku. Navíc zabraňuje také zemním smyčkám a nepříjemnému brumu, které způsobují. Je plně pasivní a nepotřebuje síť ani baterie. Rozměry: 120 x 60 x 35 mm. Hmotnost: 0,25 kg
Země původu : Německo
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ne

Radial DiNET DAN-TX2 14505 CZK  -7% 
Dvoukanálové rozhraní pro připojení nástrojů nebo linkového signálu ke systému Dante. Zařízení je zasazeno ve velmi pevné a odolné celkovovej konstrukci, která snese i hrubé zacházení. Přední panel je vybaven konektory typu Jack 6,3 mm pro pravý a levý kanál, vstupy slouží i jako nástrojový vstup nebo konektor Thru. Samozřejmostí je i dvojice RCA konektorů a stereo konektor pro Jack 3,5 mm. Konektory jsou doplněny ovladačem Trim. Zadní panel je vybaven napájecím konektorem pro síťový adaptér, který je součástí balení a síťový konektor pro připojení ke systému Dante. Zařízení je vybaveno kvalitním AD převodníkem, který pracuje s kvalitou zvuku 24 bit / 96 kHz. Rozměry: 12.7cm x 8.4cm x 4.8cm. Hmotnost: 0,66 kg.
Země původu : Kanada
Adaptér součástí : Ano
Napájení : Adaptér

Radial DiNET DAN-RX2 14505 CZK  -7% 
Dvoukanálové rozhraní pro umožnění symetrického výstupu ze systému Dante. Zařízení je zasazeno ve velmi pevné a odolné celkovovej konstrukci, která snese i hrubé zacházení. Přední panel je vybaven výstupními konektory typu XLR pro pravý a levý kanál a konektorem pro pripojeniesieťového adaptéru. Samozřejmostí je i výstup pro sluchátka se samostatným ovládáním hlasitosti pro přímý monitoring a síťový konektor pro připojení k systému Dante. Zařízení je vybaveno kvalitním DA převodníkem, který pracuje s kvalitou zvuku 24 bit / 96 kHz. Rozměry: 12.7cm x 8.4cm x 4.8cm. Hmotnost: 0,66 kg.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Kanada
Napájení : Adaptér

Radial Backtrack 11602 CZK  -7% 
Profesionální dvoukanálové rozhraní, které umožňuje snadné přepínání mezi backing tracky nebo dvojicí stereo signálů. Zařízení je zasazeno ve velmi pevné a odolné celkovovej konstrukci, která snese i hrubé zacházení. Přední panel je osazen dvojicí vstupů s konektory typu 3,5 mm jack, tlačítkem pro přepínání vstupů s LED signalizací a funkcí Mute, jakož i výstup pro sluchátka s vlastním ovládáním hlasitosti a přepínačem mezi monitoringem kanálu A nebo B. Zadní panel je vybaven stereo vstupy pro kanál a a B s konektory typu Jack 6,3 mm, vstupem pro monitory se stejným typem konektoru výstupními konektory typu XLR s funkcí Ground Lift, výstupem Link Out a vstupem pro nožní přepínač JR-2 značky Radial.
Země původu : Kanada
Možná montáž do racku : Ano
Adaptér součástí : Ne

Radial EXTC Stereo 10401 CZK  -7% 
EXTC Stereo umožňuje připojit kytarové pedály k vstupům a výstupům profesionálního audio zařízení, jako jsou nahrávací rozhraní a mixážní pulty, takže do svých nahrávek můžete začlenit stereo pedály a objevovat nové kreativní možnosti.EXTC-Stereo vám dává možnost připojit stereo efektové pedály, například reverby a delaye k linkovým vstupům a výstupům vaší konzoly nebo nahrávacího rozhraní. Použijte ho s bubnovými overheadmi na multi-tap delay nebo vdechněte nový život klávesům flanger nebo chorus pedálem. Zkuste to na vokálech, smyčcích nebo na jakékoliv předem nahrané skladbě, abyste do svých mixů přidali nový kreativní prvek a oživili svou sbírku pedálů.
Mikrofonní vstup : Ano
Výstupy : Jack 6,3 mm TS
Linkový výstup (Line-Out) : Ano
Linkové vstupy : 2
Typ : DI Box
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Vstupy nástroje : 2
Adaptér součástí : Ano
Počet vstupů : 4
Vstupy : XLR
Počet výstupů : 4
Sluchátkový výstup : Ne
Možná montáž do racku : Ne
Varianta : Stereo
Ovládání : Blend
Napájení : Adaptér
Výstupy : XLR
Ovládání : Effect
Země původu : Kanada

Palmer PAN 04 A 3559 CZK  -3% 
Aktivní, 2 kanálový DI Box. Disponuje jackovým vstupem, jackovým linkovým výstupem, symetrickým výstupem s XLR konektorem a přepínači 0dB/-0dB a LIFT/GND pro každý kanál zvlášť. Jako bonus je k dispozici A/B symetrický XLR výstup pro oba kanály s přepínačem LIFT/GND. Maximální vstupní signál: + 45 dBu, impedance na vstupu: 1 M Ohm, maximální výstupní signál: + 11 dBu, impedance na výstupu: 200 Ohm, frekvenční rozsah 10 - 40000 Hz, Ratio: 0,125694444. Zařízení disponuje odolnou kovovou konstrukcí. Napájení pomocí 9V adaptéru ale 48V fantomem pokud je zařízení připojeno dvěma výstupy k mixážním pultu. Rozměry: 116 x 110 x 45 mm, hmotnost: 0,47 kg
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Německo
Napájení : 48V Phantom
Typ : DI Box

Radial Catapult Mini 3394 CZK  -8% 
Profesionální rozhraní, které umožňuje snadné a pohodlné vedení čtveřice analogových signálů přes jeden stíněný Cat5 kabel. Zařízení je zasazeno ve velmi pevné a odolné celkovovej konstrukci, která snese i hrubé zacházení. Catapult Mini je součástí modulárního systému Catapult, který výrazně pomáhá při vedení kabelů mezi studiovými místnostmi nebo na velkých pódiích.
Typ : DI Box
Linkové vstupy : Ano
Počet výstupů : 4
Výška (mm) : 34.0
Provoz na baterie : Ne
Adaptér součástí : Ne
Počet vstupů : 1
Země původu : Kanada
Linkový výstup (Line-Out) : Ano
Šířka (mm) : 41.0
Barva : Modrá

Behringer GI 100 ULTRA-G 900 CZK  -10% 
Profesionální aktivní DI box se simulací kytarových reproduktorů společnosti Juergen Rath - 4 x 12". Poskytuje impedanci a přizpůsobení signálu pro přímé připojení nástrojů k mixpultem a zesilovačem. Obsahuje renomovaný transformátor Behringer OT-1 pro ultra plochou frekvenční odezvu. Po připojení k fantomové napájení je automaticky vypnuto napájení baterií. Zařízení umožňuje přímé připojení k výstupům reproduktorů s výkonem až do 3000 W. Přepínatelné omezení vstupu zajišťuje vstupní úroveň až do +50 dB. Přepínač Ground Lift eliminuje nežádoucí zvuky způsobené elektrickým proudem. Spodní část obsahuje gumové nožičky.
Typ : DI Box
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Klark Teknik DI 20P 1668 CZK  -16% 
DI 20P PRO DI 2 nabízí stejně velký zvukový prostor, dynamickou odezvu a čistotu zvuku, jakou byste očekávali. DI 20P je ideální pro propojení stereo keyboardů, samplerů a jiných elektronických hudebních nástrojů k mixážním pultům a věrně reprodukuje charakter elektrických a akustických nástrojů, což umožňuje zachytit mnohem více detailů hudebních vystoupení. Pasivní zařízení DI 20P nevyžaduje žádnou formu externího napájení ke splnění svého poslání. DI 20P, vybavený na míru vyrobeným transformátorem MIDAS a přepínatelným input Pad, snadno pojme nástroje, linku a dokonce i reproduktorové signály – což z něj činí ideální volbu pro profesionální audio a multimediální aplikace.
Ovládání : GND/Lift Switch
Vstupy : Jack 6,3 mm
Hmotnost netto (kg) : 0.54
Sluchátkový výstup : Ne
Barva : Stříbrná
Země původu : Čína
Šířka (mm) : 118.0
Počet vstupů : 4
Počet výstupů : 2
Provoz na baterie : Ne
Bluetooth : Ne
Hloubka (mm) : 112.0
Mikrofonní vstup : Ne
Ovládání : Pad
Výška (mm) : 64.0
Typ : DI Box
THD : 0.01%
Balení obsahuje : Manuál
Linkový výstup (Line-Out) : Ano
Linkové vstupy : Ano
Výstupy : XLR
Vstupy nástroje : Ano
True bypass : Ano

ART dPDB 1631 CZK  -3% 
Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem:
Dvojité pasivní přímé krabice s dvěma vysoce kvalitními přímými krabicemi v jednom přenosném skalním krytu a lze jej použít pro nejrůznější aplikace: výstupní signály elektrického a basového kytaru, signály na úrovni klávesnice a linky, výstupní signály konzoly DJ nebo reproduktory signály na úrovni. Poskytuje spojení mezi výstupy elektronického hudebního nástroje nebo jiných zdrojů zvuku na vyvážené vstupy směšovacích konzolí nebo jiných vyvážených vstupů; nebo připojení hudebního zdroje k přístrojovému zesilovači při současném zapojení do mixéru. Přímá schránka je vybavena přepínatelným útlumem vstupů (0 dB, -20 dB, -40 dB), 50 kOhm přístrojem, 50 kohmovým paralelním konektorem, 600 Ohm XLR výstupním konektorem a spínatelným pozemním výtahem. Vyniká při přizpůsobování impedance a zlepšuje zvuk jakéhokoli připojeného přístroje. Frekvenční odezva: 10 Hz-50 kHz +/- 0,5 dB @ +4 dBu. Rozměry: 146 x 127 x 51 mm.
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína
Typ : DI Box