Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
MOOER Micro DI 1530 CZK  -8% 
DI box pedál. Symetrický / nesymetrický výstup, přepínač pro gain, simulace reproduktoru. Kovová konstrukce. True Bypass. Napájení 9V DC adaptérem. Rozměr: 93,5mm x 42mm x52mm. Váha: 140g
Typ: DI Box
True bypass: Ano
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne
Možná montáž do racku: Ne
Napájení: Adaptér;9V

Radial JDI Stereo 10922 CZK  -12% 
Pasivní Stereo D.I. box ze série JDI osazen transformátory značky Jensen, primárně určený pro profesionální použití na pódiu ale i ve studiu. Box je zasazen v kompaktní, ale pevné kovové konstrukci. Izolace jednotlivých transformátorů nedává šanci žádnému šumu ani brumu. Box je vybaven vstupem pro nástroj s konektorem typu 6,3 mm jack a výstupem Thru samostatně pro pravý a levý kanál. Symetrický výstup je osazen konektorem typu XLR M pro levý i pravý kanál. Po obou stranách zařízení jsou umístěna malá tlačítka, které slouží na funkci Ground Lift nebo aktivaci a deaktivaci -15dB padu pro použití s nástroji s vysokým výstupním signálem a to pro každý kanál zvlášť. Zařízení nepotřebuje žádné napájení. Barevné provedení: Dark Green.
Adaptér součástí: Ne
Typ: DI Box
Země původu: Kanada

Mackie MDB-USB 2746 CZK  -12% 
Profesionální DI box ze série MDB vhodný pro studiové i pódiové použití. DI Box je zasazen v ultra pevném a odolném těle, které je připraveno na to nejhrubší zacházení. O zvuk se stará prémiový analogový obvod, a kvalitní rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem v rozlišení 24bit / 96kHz, díky čemuž se můžete spolehnout na nulové problémy se šumem a hlukem. Model MDB-USB je vybaven kvalitním převodníkem, symetrickými nízkoimpedanční výstupy XLR s funkcí Ground Lift, ovládáním pro hlasitost a mono přepínačem, výstupem pro sluchátka a USB konektorem. Barevné provedení: Black.
Ovládání: Ground/Lift Switch;Mono/Stereo switch
Šířka (mm): 86.0
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ne
Počet vstupů: 1
Vzorkovací frekvence: 96 kHz / 24 bit
Balení obsahuje: Manuál;Software
Výstupy: Balanced XLR;Konektor pro sluchátka 3,5 mm
Typ: Passive Design;DI Box
Hloubka (mm): 147.0
Možná montáž do racku: Ne
Barva: Černá
Sluchátkový výstup: Ano
Výška (mm): 38.0
Vstupy: USB-B
Počet výstupů: 2
Napájení: USB
Hmotnost netto (kg): 0.5

Palmer River naab 4171 CZK  -9% 
Připojíte-li laptop ke zvukovému systému, v mnoha případech se kvalita zvuku ztratí. Hučí a praská, občas dochází i k výpadku zvuku v nízkých a vysokých frekvencích. Palmer naab, dvoukanálový mediální DI box, poskytuje spolehlivé řešení pro tuto situaci. Jeho nejlepší izolační transformátory ve své třídě a přepínatelné hard nebo soft ground lifts zabraňují jakémukoli bzučení. Transformátory také zajišťují dokonalé nastavení úrovně a impedance. Výsledkem je čistý zvuk bez jakéhokoli šumu. V případě potřeby lze Palmer naab přepnout ze stereo na mono, což je v praxi často velmi užitečné. Mono sumární signál je pak dostupný na obou XLR výstupech současně; takto lze naab použít i jako dělený box. Na vstupní straně je široká škála připojení: 2 x 6,3 mm jack zásuvky, které mohou být symetrické nebo nesymetrické, jakož i 2 x RCA a 1 x 3,5 mm mini jack (stereo). To eliminuje potřebu kabelových adaptérů – které si stejně vždy zapomenete vzít s sebou! Výstupy jsou profesionální XLR zásuvky; jejich vyvážené zapojení umožňuje ještě delší vedení kabelů bez jakéhokoli šumu. Díky pasivnímu režimu provozu Palmer naab nepotřebuje napájení; díky tomu je extrémně odolný vůči poruchám, zejména proto, že robustní kovové pouzdro toho hodně vydrží. Palmer naab je esem v rukávu pro každého vystupujícího hudebníka, DJe a zvukaře.
Ovládání: Soft/Hard Switch;Ground/Lift Switch
Vstupy: RCA;Jack 6,3 mm TS;3,5mm TRS
Sluchátkový výstup: Ne
Hmotnost netto (kg): 0.555
Typ: DI Box;Pasivní;Oddělovač
Šířka (mm): 50.0
Barva: Černá
Výstupy: Vyvážený XLR M
Hloubka (mm): 58.0
Výška (mm): 140.0
Napájení: Pasivní

dbx DI1 1684 CZK  -13% 
Kompaktní aktivní direct box. Tento direct box je ideální do studia, ale i na cesty díky jeho schopnosti přenést zvukové signály do určeného cíle ve vyvážené formě a bez nežádoucího šumu. S pomocí DI1 je možné připojit výstup z elektrické kytary, basové kytary, kláves a jiných nástrojů přímo do konzolového mixéru bez použití mikrofonu. Díky jeho pevné konstrukci je kdykoliv připraven k použití. Do vstupu je možné zapojit kromě nevyváženého TS, XLR konektor. Na výstupu je vyvážený XLR. Napájení je možné pomocí 9 V baterie.
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ano
Možná montáž do racku: Ne
Počet výstupů: 1
Počet vstupů: 2
Typ: DI Box
Adaptér součástí: Ne

IMG Stage Line LTR-102 1799 CZK  -5% 
Transformátor pro optimální přenos signálu z linkových výstupů do mixpultu nebo zesilovače. Použitím transformátoru jsou ve velké míře eliminovány nežádoucí zvuky a šum. Vstup a výstup jsou galvanicky odděleny. Všechny vstupy a výstupy lze používat jako 6,3 mm jack nebo XLR - vyvážené i nevyvážené. Výstupní impedanci lze přepínat z 1: 1/600 Ohm na 2: 1/150 Ohm. Fázi lze přepínat z 0° na 180°. Transformátor je vybaven spínačem uzemnění. Širokopásmový vyrovnávací transformátor disponuje robustní kovovou konstrukcí. Frekvenční rozsah: 20 - 25000 Hz. Vstupní signál: 5 V. Vstupní impedance: 600 Ohm. Výstupní impedance: 600 Ohm/150 Ohm. Vstup: 1 x 6,3 mm jack konektor balanced, 1 x XLR balanced. Výstup: 1 x 6,3 mm jack konektor balanced, 1 x XLR balanced. Rozměr: 120 x 44 x 90 mm. Hmotnost: 545 g. Barva: Black
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína

Radial StageBug SB-1 2397 CZK  -11% 
Aktivní D.I. box ze série Stage Bug primárně určený pro akustické kytary a elektrické, či akustické baskytary. Box je zasazen v kompaktní, ale pevné kovové konstrukci, která se díky svým rozměrům bez problémů vejde do jakéhokoliv kytarového nebo Baskytarové pouzdra. Box je vybaven jedním mono vstupem s konektorem typu Jack 6,3 mm a mono výstupem s konektorem typu XLR M. Výstup Thru slouží k připojení k zesilovači nebo kombu. Po obou stranách zařízení jsou umístěna malá tlačítka, které slouží k přepínání fáze a aktivaci nebo deaktivaci -15dB padu pro použití s nástroji s vysokým výstupním signálem. Zařízení nepotřebuje žádné baterie a je napájeno pomocí 48V phantom napájení. Barevné provedení: Blue.
Možná montáž do racku: Ne
Typ: DI Box
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Kanada
Adaptér součástí: Ne
Napájení: 48V Phantom

ART CleanBOX II 1872 CZK  -15% 
Pasivní eliminátor šumu. Toto zařízení snadno odstraňuje šum bez jakékoliv degradace signálu. Disponuje vyváženými a nevyváženými 6,35 mm TRS vstupy a výstupy. Frekvenční odezva: 10 Hz - 50 kHz. Rozměry: 114 x 73 x 38 mm. Hmotnost: 0,4 kg.
Země původu: Čína
Typ: Redukce šumu
Adaptér součástí: Ne

ART PDB 1099 CZK  -9% 
procesor: pasívny D.I. box
Typ: DI Box
Země původu: Čína
Počet výstupů: 1
Počet vstupů: 2
Adaptér součástí: Ne
Možná montáž do racku: Ne

Převezměte plnou kontrolu nad RevivalDRIVE kombinací přepínače s vaším stávajícím dálkovým přepínacím systémem. Rozhraní přepínače RevivalDRIVE umožňuje dálkovému přepínacímu systému, jako je GigRig G2 nebo Boss ES-8, na dálku přepínat funkce aktivního kanálu, stavu bypassu, zvýšení středů a potlačení Blend.Maximalizujte integraci se vzdáleným přepínačemKompatibilní s pedály RevivalDRIVE, RevivalDRIVE Custom a Hot RodCelokovová konstrukceNavrženo a vyrobeno v Anglii
Vstupy: Jack 6,3 mm TS
Hmotnost (g): 184.0
Počet vstupů: 2
Výška (mm): 35.0
Barva: Černá;Stříbrná
Napájení: Adaptér
Počet výstupů: 1
Hloubka (mm): 65.0
Šířka (mm): 115.0
Země původu: Velká Británie
Balení obsahuje: Manuál
Výstupy: Jack 6,3 mm TS
Možná montáž do racku: Ne
Typ: Switcher
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ne
True bypass: Ano