Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Wi-Fi adaptér Cocktail Audio WiFi USB Dongle umožňuje bezdrátově připojit Hi-Fi přehrávače Cocktail Audio řady X do bezdrátové Wi-Fi sítě. WiFi dongle USB dodávaný výrobcem cocktailAudio by měl být používán s produkty cocktailAudio. Podporuje 64/128bitové šifrování WEP, WPA, WPA2 a kompatibilní s WPS. Vyhovuje bezdrátovým standardům 802.11b/g/n s přenosovou rychlostí až 300 Mb/s.SpecifikaceV souladu s normami 802.11n, 802.11g a 802.11bRychlost přenosu až 300 Mb/s – 802.11 b / g / nPodporuje 64/128-bit WEP, WPA (TKIP s IEEE 802.1×), WPA2 (AES s IEEE 802.1×) a WPS kompatibilní funkce pro vysokou úroveň bezpečnosti.4× větší bezdrátové pokrytí s 3dBi otočnou anténou a s vysokým ziskemPodporuje USB 2.0 / 1.1 rozhraníPodporuje WPS (WiFi Protected Setup)Podpora WMM
Typ: Adaptér
Barva: Černá
WiFi: 802.11 g
WiFi: 802.11 n
WiFi: 802.11 b
USB: Ano
Výstupy: USB A
Balení obsahuje: Manuál
Země původu: Jižní Korea
: Li-Ion

Pod elegantním vnějším vzhledem se skrývá technologicky vyspělé zařízení ZEN Stream se špičkovým výkonem. Má jediný účel – jednoduše posílat hudbu z internetu do vašeho DAC bez ztráty kvality.Zvuk s vysokým rozlišením PCM384/DSD256 přes WiFi/LAN.Optimalizovaná architektura open-source - funguje s více specializovanými platformami, zcela a dokonale zajištěna do budoucna, protože je neustále aktualizována.Jednoduché používání + audiofilská implementace.• Upgrade - Přidejte ke stávajícímu audio systému možnost síťového streamování az jakéhokoli převodníku proveďte převodník kompatibilní s ROON.• Jednoduché připojení - Připojte výstup k systému přes USB3.0 (kompatibilní s USB2.0) nebo SPDIF.• Streamer HI-RES – Díky vysoce kvalitním komponentům podporuje ZEN Stream až 384 kHz PCM, DSD256 a MQA.• Budoucí funkce - V budoucnu je možné přidat další funkce a vlastnosti prostřednictvím USB-C nebo aktualizací přes wifi, aby byl váš transport stále aktuální.• Velká podpora - Stream ZEN lze používat se službami TIDAL, Spotify, Qobuz, YouTube Music a dalšími.ZEN Stream je kompletně navržen společností iFi - hardwarová a softwarová implementace je zcela výjimečná:• Dva porty SuperSpeed USB3.0 s technologií aktivního potlačení hluku II.• Výstup S/PDIF se zabudovaným iPurifierem• Napájecí zdroj s technologií Silent Power• IFi software vyvinutý s použitím open-source Volumio jako výchozího bodu, nakódovaný a optimalizovaný pro dosažení nejčistšího streamovacího softwaru bez konkurenceSpolečnost ZEN Stream má jednu z nejlépe optimalizovaných softwarových platforem na světě. Od ovladačů zařízení přes jádro (srdce operačního systému), shell (který komunikuje s jádrem) až po aplikace a uživatelské rozhraní je vše plně optimalizováno pro bezproblémový provoz a vynikající zvukový výkon.Důmyslnou součástí konstrukce přehrávače ZEN Stream je možnost výběru mezi režimy "Exclusive" - individuálními nastaveními určenými pro konkrétní provozní režimy, které zajišťují co nejčistší výkon. Všechny ostatní programy jsou vypnuty - aby se minimalizovalo "softwarové chvění" - často přehlížený aspekt, který negativně ovlivňuje kvalitu přehrávání zvuku v počítači.• Výkonný 64bitový čtyřjádrový mikroprocesor ARM Cortex.• Rozhraní USB a S/PDIF jsou regulovány femto přesnými hodinami GMT pro eliminaci chvění.• Technologie Active Noise Cancellation II a iPurifier pro rozhraní USB a S/PDIF.• Inteligentní řadič přepínače Ethernet• Regulátory napětí s vysokým PSRR, nízkým klidovým proudem, nízkými ztrátami a měkkým startem• Synchronní 1,6MHz vysokorychlostní přesný regulátor výkonu• Kondenzátory C0G a induktory Taiyo Yuden a Murata s nízkým ESR.
Typ: Streamer
Barva: Stříbrná
USB: Ano
Streamovací služby: Qobuz
Streamovací služby: Spotify
Streamovací služby: Tidal
Streamovací služby: Youtube Premium
Bluetooth: Ne
Streamovací služby: Airplay
Streamovací služby: Roon
WiFi: Ano
Ethernet: Ano
Provoz na baterie: Ne
Displej: Ne
Typ: Digitální
Vstupy: USB Type A
Vstupy: USB-C
Vstupy: Ethernet
Vstupy: WiFi
Výstupy: Coaxial S/PDIF
Vzorkovací frekvence: 384 kHz
Vzorkovací frekvence: 32 bits
S/PDIF: Ano
Sluchátkový výstup: Ne
Šířka (cm): 15.8
Hloubka (cm): 10.0
Výška (cm): 3.5
Hmotnost (g): 578.0
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Ethernet Cable
Balení obsahuje: Antenna
Balení obsahuje: Šroubovák
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál
Analogové výstupy: Ne
DA Převodník: Ne
Dálkové ovládání: Ano
Podporované formáty: PCM
Podporované formáty: DSD
Podporované formáty: MQA

Přijímací čip Qualcomm QCC5125 s podporou formátu Bluetooth pro kódování zvuku AAC/SBC/aptX/aptX_LL/aptX_HD/LDAC. Přijímá vysoce výkonný digitální audio konverzní čip CS8406 a konvertuje signál Bluetooth na vysoce kvalitní výstup optického/koaxiálního signálu. Vysoce výkonný dekódovací čip ES9018K2M slouží pro poskytování analogových signálů s vysokým S/N a nízkým THD. Podpora připojení počítače jako USB zvukové karty, plug and play a přeměna na vysoce kvalitní koaxiální/optický/analogový výstup signálu.Konstrukce je vyrobena z materiálu z vysokopevnostní hliníkové slitiny a vnější odnímatelná Bluetooth anténa zajišťuje stabilní a bezztrátový přenos signálu. Pomocí 13-palcové obrazovky OLED lze intuitivně zobrazit stav připojení Bluetooth / rychlost formátování kódování / název skladby a další informace.
Analogové výstupy: Ano
Provoz na baterie: Ne
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: Bluetooth 5.1
Barva: Černá
Kompatibilní s: Windows
Kompatibilní s: macOS
Kompatibilní s: Android
Kompatibilní s: iOS
Kompatibilní s: Linux
Konektor typu A: USB-C
Země původu: Čína
DA Převodník: Ano
Hloubka (cm): 10.5
Displej: Ano
Podporované formáty: SBC
Podporované formáty: AAC
Podporované formáty: APTx
Podporované formáty: APTx-HD
Podporované formáty: APTx-LL
Podporované formáty: LDAC
Výška (cm): 3.4
Vstupy: USB-C
Počet kanálů: 1
Počet výstupů: 2
Výstupy: AUX
Výstupy: Coaxial
Výstupy: Optická
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Antenna
Balení obsahuje: Kabel USB-C
Napájení: USB
S/PDIF: Ano
Vzorkovací frekvence: 384 kHz / 32 bit
THD: 0.0008%
THD: 0.07%
Typ: Headphone Amp
USB: Ano
Hmotnost (g): 165.0
Šířka (cm): 7.6
: Li-Ion

S USB adaptérem pro dokonalou komunikaci máte vždy rychlé Bluetooth spojení mezi vaším reproduktorem nebo bezdrátovými sluchátky beyerdynamic a notebookem nebo PC. USB klíč umožňuje plnou funkčnost a kompatibilitu pro uskutečňování telefonických hovorů a schůzek přes Microsoft Teams nebo přehrávání hudby s beyerdynamic SPACE.Díky USB adaptéru je únavná konfigurace minulostí. Jednoduše zapojte dongle do svého notebooku nebo PC a připojte jej ke kompatibilním reproduktorům nebo sluchátkům beyerdynamic – nyní se můžete plně soustředit na své telefonní hovory a schůzky.• Plná kompatibilita mezi beyerdynamic SPACE a Microsoft Teams®• Vhodné pro videohovory a telefonní hovory s bezdrátovými sluchátky• Široké připojení Bluetooth• Intuitivní ovládání: zapojte, spárujte a používejte• Kompaktní design umožňuje zůstat trvale připojen k notebooku nebo PC
Typ: Bluetooth Wireless Adapter
Barva: Šedá
USB: Ano
Bluetooth: Ano
Bluetooth profil: HFP
Bluetooth profil: A2DP
Podporované formáty: SBC
Kompatibilní s: macOS
Kompatibilní s: Windows
Konektor typu A: USB A
WiFi: Ne
Hmotnost (g): 3.0
Země původu: Čína

Oehlbach BTR Xtreme 5.0 dělá všechny zvukové zařízení s konektorem jack / stereo cinch, které nejsou vybaveny technologií Bluetooth®, kompatibilní s Bluetooth®. Jednoduše jej připojte ke zdroji zvuku nebo výstupnímu zvukovému zařízení pomocí 3,5 mm konektoru. Jako adaptér 2 v 1 nejen vysílá, ale také přijímá - a to jak se standardem Bluetooth® 5.0, tak i zpětně kompatibilně. Přepínání mezi režimem odesílání a příjmu je možné pomocí přepínače. Pro své přenosy používá BTR Xtreme 5.0 kodek Qualcomm aptX HD na vychutnání si hudby v kvalitě CD a aptX Low Latency na současně snížené časy latence kratší než 40 ms, a tedy prakticky bez zpoždění zvukového přenosu. BTR Xtreme 5.0 je univerzál, protože zvládá i simultánní přenos na 2 různá zařízení, např. dvě sluchátka. Rovněž je možné spárovat dvě vysílací zařízení, např. dva smartphony s jedním výstupním zařízením. Používejte ho doma nebo na cestách s hmotností pouhých 18 gramů, malými rozměry a dlouhou výdrží baterie až 12 hodin.
Typ: Vysílač
Typ: Přijímač
Barva: Bílá
USB: Ne
Podporované formáty: APTx
Bluetooth: Ano
WiFi: Ne
Sluchátkový výstup: Ano
Provoz na baterie: Ano
Doba přehrávání (hodiny): 12.0
Vstupy: Bluetooth
Výstupy: Jack Stereo 3,5 mm
Balení obsahuje: Nabíjecí kabel USB
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Kabel
Šířka (cm): 4.3
Výška (cm): 1.0
Hloubka (cm): 4.3
Hmotnost netto (kg): 0.07
Barva podle výrobce: Bílá
Napájení: USB a baterie
Země původu: Německo
: Li-Ion