Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
IMG Stage Line ULM-164/SW 4907 CZK  -23% 
Tenký a univerzální 6-kanálový mixážní pult, který poskytuje 6x stereo / mono vstuppov a 2 stereo výstupů nezávisle od sebe. Je vybaven trojstranné ekvalizérem, přepínačem LED VU metrem pro oba výstupy a LED indikátorem pro každý kanál. Poskytuje také ovládání vyvážení se středovým kliknutím pro stereo vstupní kanály, funkci rozšířeného vypínání a nastavitelný výstup sluchátek. Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz. THD: 0,05%. Poměr S / N: 69 dB, nevážený. Rozměry: 482 x 48 x 175 mm, 1 RS. Hmotnost: 2,3 kg
Provoz na baterie : Ne
Adaptér součástí : Ne
Napájení : EURORACK
Země původu : Čína

IMG Stage Line DMIX-20WIFI 1495 CZK  -19% 
Wi-fi modul pro bezdrátové ovládání mixu DMIX-20 značky IMG Stageline. Díky Wi-Fi modulu jem ožné mix ovládat pomocí iPadu přes bezdrátovou síť nebo přes externí router. Modul se připojuje pomocí USB konektoru. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína

Roland V-1HD 20764 CZK  -15% 
Roland V-1HD 4 x HDMI Input Switcher je přenosné řešení pro produkci HD videa, které pojme až čtyři HD vstupy. Každý z těchto vstupů má vyrovnávací paměť rámců / TBC, takže nemusíte kombinovat vstupní zdroje. Přepínač můžete ovládat manuálně pomocí vestavěných ovládacích prvků nebo jej připojit k počítači nebo iPadu, který používá volitelný software pro elektronické ovládání. Vyberte pracovní rozlišení a přepněte mezi čtyřmi vstupními zdroji. Do přepínače je zabudovaný 12-kanálový zvukový mix, který dokáže zpracovat zvukové signály z HDMI. Integrovaný T-fader umožňuje manuální řízení rychlosti přechodu, nebo můžete použít tlačítko Take na aktivaci zvoleného přechodu. Jednotka je vybavena výstupem ukázky programu a vícenásobného náhledu, jakož i analogovým zvukovým vstupem a výstupem. Navzdory malé velikosti umožňuje provádět obraz v obraze, zelenou obrazovku a další klíčové efekty, zatímco ovládání transformace umožňuje pokročilé obrazové efekty ve vaší stopáži.
Vstupy : HDMI
Vstupy : Jack 3,5mm TS
Země původu : Japonsko
Vstupy : RCA
Výstupy : RCA
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS
Hloubka (cm) : 10.2
Hmotnost netto (kg) : 1.2
Adaptér součástí : Ano
USB : Ano
Výstupy : HDMI
Výška (cm) : 5.9
Výstupy : USB
Počet kanálů : 12
Displej : Ne
Šířka (cm) : 31.3
Typ : Video Switcher
Varianta : V-1HD
Napájení : Adaptér
Nabízená konfigurace : Standardní nabídka

Mackie 1642 VLZ4 13701 CZK  -14% 
1642VLZ4
Vestavěné efekty : Ne
Možná montáž do racku : Ne
AUX OUT : 4
Země původu : Čína
Počet kanálů : 16
Mikrofonní vstup : 10
Stereo vstupy : 4

Behringer Wing-Dante 11832 CZK  -11% 
64-kanálové 48 kHz obousměrné zvukové rozhraní přináší ještě více vstupně-výstupních možností do WING tím, že je připraveno na integraci s IP sítěmi s podporou Dante. Dante je patentované řešení AoIP od společnosti Audino, které také vyhovuje standardu AES67 na zlepšení interoperability. Používá buď standardní 100 Mbit / s nebo gigabitovou síťovou infrastrukturu s QoS na bázi DSCP s podporou smíšených vzorkovacích a bitových rychlostí koexistenci ve stejné síti. Karta WING-DANTE využívá 24bitový přenos signálu se synchronizací přesnou na vzorky a nízkou latencí, což zajišťuje nejvyšší integritu zvuku. Jeho sekundární vstup umožňuje nastavit bezproblémový, nepreťažený přístup k síti.Rozšiřující slot WING poskytuje flexibilní a rozšiřitelné možnosti připojení pro mnoho různých aplikací. Rozšiřující kartu WING-DANTE lze snadno nainstalovat namísto předinstalovaná karty WING-LIVE. Jednoduše odstraňte dvě vnější šrouby vlevo a vpravo a vytáhněte kartu ze slotu. Nainstalováním karty WING-DANTE se váš mixpult okamžitě promění na Dante a propojí se s jakoukoli síťovou infrastrukturou Dante.Když je karta WING-DANTE připojena k síti nebo osobnímu počítači, aplikace Audino Dante Controller vám poskytuje plnou kontrolu nad konfigurací a směrováním signálu mezi všemi vašimi zařízeními s podporou Dante v dané síti. Výměna karty WING-LIVE neznamená, že se musíte vzdát možnosti živého nahrávání. Jednoduše přidejte ovladač Dante Virtual Soundcard do počítače nebo Mac, abyste umožnili záznam a přehrávání na bázi ethernetu z vašeho oblíbeného DAW nebo aplikace z libovolného místa v síti Dante.
Balení obsahuje : Manuál
Vstupy : Ethernet
Možná montáž do racku : Ano
Země původu : Čína
Počet kanálů : 64/32

GEWA 278230 55x30x10 cm 1596 CZK  -11% 
Prémiový přenosný ochranný obal pro mixážní pult. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 55 x 30 x 10 cm, Hmotnost 1,2 kg.
Země původu : Čína

PROEL MQ6FX 3302 CZK  -15% 
Kompaktní 6-kanálový mixpult společnosti Proel. Série MQ nabízí kompaktní stylový mixpult s vynikající kvalitou zvuku v příznivé cenové kategorii. MQ6FX navzdory svým malým rozměrům, obsahuje kvalitní 24bitový DSP, který poskytuje efekty studiové kvality. Mixpult je navržen a vyroben v Itálii společností PROEL R & D. Přináší robustní, odolnou konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost.
Stereo vstupy : 2
Výkon (Watt) : 34.0
Napájení : 18V
Vstupy : Jack 6,3 mm TRS
Výška (cm) : 5.1
Možná montáž do racku : Ne
Typ : Mixpult
Vstupy : Jack 6,3 mm TS
Hloubka (cm) : 21.0
Sluchátkový výstup : Ano
Fantomové napájení : Ano
Adaptér součástí : Ano
Šířka (cm) : 16.2
Balení obsahuje : Adaptér
Vestavěné efekty : Chorus
Vstupy : Balanced XLR/TRS kombi
Vestavěné efekty : Delay
Země původu : Čína
Hmotnost : 1 kg
Výstupy : 6,3 mm Jack
Vestavěné efekty : Reverb
Analogové výstupy : 5
Balení obsahuje : Manuál
Počet výstupů : 5
EQ mikrofonních kanálů : 2 Bands
Analogové vstupy : 6
Počet vstupů : 6
Počet kanálů : 6
Mikrofonní vstup : 2
Výstupy : XLR
Varianta : MQ6FX

Yamaha MG20 17954 CZK  -11% 
analogový mixpult 20 kanálů k dispozici, 16x MIC IN vstup nebo 20x LINE IN vstup, z toho 12 mono a 4 stereo, 4x GROUP bus a 1x stereo bus, 4x AUX, který je možné použít i jako efektovou smyčku, mikrofonní předzesilovače D-pRO s invertní Darlington obvodem, symetrické XLR vstupy, kompresor s ovládáním pomocí jednoho potenciometru, přepínač PAD pro mono vstupy, třípásmový EQ s parametrickými středy, možnost 48V phantom napájení, pevné kovové provedení, možnost vkládání do racku, rozměry: 444mm x 130mm x 500mm , hmotnost: 6,9 kg.
Počet vstupů : 20
AUX OUT : 4
AUX IN : 4
EQ mikrofonních kanálů : 3 Bands, 1 Parameter
Stereo vstupy : 4
Napájení : 240V
Počet kanálů : 20
Mikrofonní vstup : 16
Počet podskupin : 2
Vestavěné efekty : Ne
Možná montáž do racku : Ne
FW : Ne
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Malajsie

Polstrovaný obal pro mixpulty. Obal je vyroben ze silného a voděodolného materiálu RokTex, disponuje 20 mm pěnovým polstrováním, nylonovými pásy se suchým zipem na upevnění mixpultu a vnější kapsou na zip pro příslušenství. Obal je možné nosit na rameni pomocí odepínatelného a nastavitelného pásu nebo v ruce pomocí držáku. Na spodní straně disponuje pyramidovými nožičkami. Rozměry jsou 49 x 31 x 11 cm. Produkt je vyroben v černém barevném provedení.
Země původu : Čína

Yamaha MG12XUK 9674 CZK  -12% 
Mixpult ze série MG s 12 kanály a efektovou jednotkou. Mix je zasazen v pevné a odolné konstrukci a nabízí na výběr z 12 kanálů. K dispozici je samozřejmě i šest kvalitních mikrofonních předzesilovačů a vestavěný efektový procesor, který nabízí 24 programů. Mix je vybaven i USB digitálním rozhraním, které pracuje se zvukem v kvalitě 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí je možnost phantom napájení s napětím 48V. K dispozici je i efektová smyčka a jednotlačít vestavěný kompresor. O zvuk se kromě potenciometrů pro Volume stará i rozhraní s potenciometry pro panorama, přimíchávání efektů a třípásmový EQ. Mix je vybaven výstupy typu XLR a Jack 6,3 mm. Rozměry: 315 x 91 x 297 mm, hmotnost: 3 kg.
EQ mikrofonních kanálů : 3-pásmový
Vestavěné efekty : Ano
Rozhraní : USB
Napájení : 240V
Země původu : Malajsie
AUX OUT : 1
Počet vstupů : 12
Adaptér součástí : Ne
FW : Ne
Mikrofonní vstup : 6
Možná montáž do racku : Ne
Počet kanálů : 12
AUX IN : 1
Stereo vstupy : 3