Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Profesionální WiFi anténa, která rozšiřuje dosah bezdrátového signálu. Díky kabelu je možné anténu pozicí kdekoli v jeho dosahu, takže není striktně vázána k routeru. Anténa nabízí rozšíření dosahu signálu ve frekvenčním pásmu 2,4 - 2,5 GHz. Rozměry: 100 x 100 x 20 mm, hmotnost: 210 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína

Profesionální WiFi anténa, která rozšiřuje dosah bezdrátového signálu. Díky kabelu je možné anténu pozicí kdekoli v jeho dosahu, takže není striktně vázána k routeru. Anténa nabízí rozšíření dosahu signálu ve frekvenčním pásmu 5,1 - 5,8 GHz. Rozměry: 100 x 100 x 20 mm, hmotnost: 210 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína

Novox M8 5014 CZK  -10% 
Analogový všestranný mixpult určený pro profesionální zvukové aplikace. Bez ohledu na to, zda plánujete ozvučení pro koncertní turné, malé setkání, klubový koncert nebo máte ozvučovací společnost, série NOVOX M je pro vás dokonalým řešením! Díky přehlednému rozhraní a pohodlnému připojovacímu panelu je uživatel schopen integrovat mixpult s jakýmkoli PA systémem během několika minut. Zabudovaný efektový procesor, USB MP3 přehrávač, Bluetooth, digitální záznamový systém součtu signálu a grafický ekvalizér jsou jen některé z funkcí mixážního pultu připraveného na práci za každých podmínek.
Vstupy : Line-IN
Fantomové napájení : Ano
Vstup na SD : Ano
Země původu : Čína
USB : Ano
Napájení : Adaptér
Vstupy : MIC
Počet výstupů : 3
Provoz na baterie : Ne
Bluetooth : Ne
Adaptér součástí : Ne
Mikrofonní vstup : 4
EQ mikrofonních kanálů : 3-pásmový
Stereo vstupy : 2
Počet kanálů : 6

Yamaha MG16XU 14057 CZK  -7% 
Analogový mixpult 16 kanálů k dispozici, efektová jednotka: 24 programů, USB konektivita s výstupem v kvalitě 24-bit / 192kHz, 10x MIC IN vstup nebo 16x LINE IN vstup, z toho 8 mono a 4 stereo, 4x GROUP bus a 1x stereo bus, 4x AUX, který je možné použít i jako efektovou smyčku, mikrofonní předzesilovače D-pRO s invertní Darlington obvodem, symetrické XLR vstupy, kompresor s ovládáním pomocí jednoho potenciometru, přepínač PAD pro mono vstupy, třípásmový EQ s parametrickými středy, možnost 48V phantom napájení, pevné kovové provedení, možnost vkládání do racku, rozměry: 444mm x 130mm x 500mm, hmotnost: 6,8 kg, v balení i download kód pro stažení Cubase AI.

FW : Ne
Možná montáž do racku : Ano
EQ mikrofonních kanálů : 3 Bands, 1 Parameter
Adaptér součástí : Ne
Vestavěné efekty : Ano
Počet kanálů : 16
Mikrofonní vstup : 10
Počet podskupin : 2
Napájení : 240V
Rozhraní : USB
Země původu : Malajsie
Počet vstupů : 16
AUX OUT : 4
Stereo vstupy : 4
AUX IN : 4

Samson SM4 4024 CZK  -10% 
Rackový čtyřkanálový mix velikosti 1 / 2U. Tento kompaktní rackový mix je ideálním řešením pro fitness centra, posilovny, restaurace, školy nebo noční kluby a nabízí kontrolu nad štvorciou kanálů. K dispozici je také dvoupásmový EQ pro korekci basových a výškových frekvenci. Mix je vybaven mikrofonním vstupem, linkovým stereo vstupem, technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby a kompatibilitou s bezdrátovou technologií Samoson Stage XPD. K dispozici je i dvojice výstupů typu XLR a RCA a přepínač Mono a Stereo režimu. Samozřejmostí je funkce Voicover Priority Ducking, která priorizovat mikrofonní vstup a při jeho použití potlačuje hlasitost ostatních kanálů. Rozměry 43mm x 223mm x 138mm, hmotnost: 0,8kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína
Napájení : 240V
EQ mikrofonních kanálů : 2 Bands
Počet vstupů : 3
AUX IN : 1
Mikrofonní vstup : 1
Vestavěné efekty : Ne
Adaptér součástí : Ne
Bluetooth : Ano
Možná montáž do racku : Ano

Behringer Xenyx 802S 2255 CZK  -9% 
8 vstupů kompaktního mixu vám umožní bez námahy dosáhnout zvuku prémiové kvality, který je ideální pro streamování, podcasting a nahrávání. Poskytuje hřejivý a velmi hudební zvuk díky oceněným mikrofonním předzesilovačům XENYX s 48V Phantom Power pro špičkové studiové mikrofony.Novou řadu XENYX „S“ lze připojit k počítačům nebo mobilním zařízením přes USB. Dva mono a 2 stereo kanály s ekvalizérem plus další stereo kanál, stereo RCA streaming vstup a stereo USB vstup vám umožňují smíchat celkem 12 křišťálově čistých audio signálů pro monitorování přes sluchátka nebo na vysoce kvalitních TRS výstupech. 802S je vybaven 3-pásmovým EQ na Mono a Stereo vstupech a umožňuje přesné tvarování zvuku pro jakýkoli vstupní zdroj. Integrované ovládání posílání FX na kanál vám umožňuje připojit jakýkoli externí FX procesor dle vašeho výběru pro úžasnou flexibilitu zvukových efektů. Když není nic zapojeno do stereo linkových vstupů 7/8, pak lze použít ovladač Level 7/8 pro pohodlné nastavení úrovně vstupu USB.
Provoz na baterie : Ne
AUX OUT : Ano
Výstupy : Jack 6,3 mm
Bluetooth : Ne
Vestavěné efekty : Ne
Barva : Šedá
AUX IN : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
Hloubka (cm) : 22.0
Země původu : Čína
Hmotnost : 1 kg
Šířka (cm) : 18.9
Možná montáž do racku : Ne
Typ : Mixpult
Vstupy : RCA stereo Input
Vstupy : Jack 6,3 mm
Kompresor : Ne
Počet výstupů : 5
Počet vstupů : 8
Fantomové napájení : Ano
Analogové vstupy : Ano
Výška (cm) : 4.7
Počet kanálů : 8
USB : Ano
Výstupy : Stereo RCA
Napájení : Adaptér
EQ mikrofonních kanálů : 3-pásmový
Analogové výstupy : Ano

Ochranný kryt pro Behringer Pro X32 COMPACT vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Vhodné pro značku : Behringer
Typ : DJ mixpult
Vhodné pro : Behringer Pro X32 COMPACT
Země původu : Velká Británie

Aktivní mixpult s výkonem 600 W nabízí 8 kanálů. Každý z 8 kanálů umožňuje připojení mikrofonu nebo nástroje prostřednictvím linkového připojení. Kanály disponují samostatným nastavením výškového/basového pásma a úrovně efektu (echo a delay). Efekty lze zapnout pomocí nožního ovladače s připojením na zadním panelu (pedál není součástí balení). Mixpult obsahuje audio přehrávač - USB, SD karta a Bluetooth, což je vhodné pro prezentace a podobně.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak moc spoléháte na svůj hardware? Jednotky jako GoXLR jsou v samém srdci vašeho nastavení a bez nich nelze zachytit obsah. Prach, kapalina a náhodný náraz zničily v průběhu let spoustu dobrých zařízení – zde vstupuje do hry Decksaver. Precizně oříznuté pro dokonalé přizpůsobení, přičemž pojme i kabely, váš GoXLR bude vždy připraven k provozu. Zasouvá se přímo do kufru nebo měkkého pouzdra pro maximální ochranu během přepravy. Chrání jemné ovládací prvky a vnitřní komponenty před poškozením doma, na cestách a ve studiu.
Vhodné pro značku : TC Helicon
Typ : Obal
Země původu : Velká Británie
Vhodné pro : TC Helicon Go XLR

LD Systems VIBZ 8 DC 5525 CZK  -10% 
Kompaktní 8 kanálový mix osazen 4 kvalitními mikrofonními předzesilovači a 24 bitovým efektovým procesorem. Mix je vybaven 6 kanály se samostatným ovládáním hlasitosti, třípásmovým EQ, nastavováním panoramata a možností přimíchávání AUX signálu v pozíícii POST. Samozřejmostí je i vestavěná efektová smyčka a možnost napájení kondenzátorových mikrofonů pomocí phantom napájení + 48V. Kanály s mikrofonním vstupem jsou vybaveny ovbládačom vstupní hlasitosti Gain a přepínačem pro low cut filtr. Součástí rozhraní jsou i konektory pro CTRL Out, výstup pro sluchátka a 16 digitálních efektů v kvalitě 24 bitů. Rozměry: 265 x 78 x 352 mm, hmotnost: 2,3 kg. Barevné provedení: Black
Adaptér součástí : Ano
FW : Ne
Mikrofonní vstup : 4
AUX IN : 1
Inzerty : 2
AUX OUT : 1
Stereo vstupy : 3
Možná montáž do racku : Ne
EQ mikrofonních kanálů : 3-pásmový
Napájení : 240V
Země původu : Čína
Počet kanálů : 8
Vestavěné efekty : Ano
Počet vstupů : 8