Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Phonic AM440D USB-K-2 7571 CZK  -9% 
Set obsahující kompaktní mixpult a dvojici bezdrátových mikrofonů. Mix je vybaven 12 kanály a rozhraním pro čtveřici mikrofonních nebo linkových vstupů s konektory typu XLR a Jack 6,3 mm a 8 vstupy s konektorem typu Jack 6,3 mm. Samozřejmostí jsou konektor jako EFX Send, Control room out, Rec out a výstup pro sluchátka. První čtveřice kanálů je vybavena třípásmovým EQ, funkcí Low Cut a ovládáním pro přimíchávání efektů, nastavením panoramata a celkové hlasitosti. O bezproblémové propojení s PC nebo Macem se postará USB konektor a převodník, který pracuje s kvalitou zvuku 16 bit / 44,1 kHz. K dispozici je i vestavěný 32/40 bitový efektový procesor. Součástí balení je i dvojice bezdrátových mikrofonů a USB bluetooth vysílač, který umožňuje připojení mikrofonu k mixu a jeho okamžité bezdrátové použití. Barevné provedení: Black.
Možná montáž do racku: Ne
AUX OUT: 1
Počet kanálů: 8
Adaptér součástí: Ne
Napájení: 240V
Vestavěné efekty: Ano
Rozhraní: USB
Mikrofonní vstup: 4
Země původu: Čína
Stereo vstupy: 4

SKB Cases 3I-1813-7-TMIX 6901 CZK  -9% 
Pouzdro iSeries 3i1813-7-TMIX (3i1813-7-TMIX) je ideálním obalem pro poskytnutí vynikající ochrany populárním mixpultem TouchMix-8 nebo TouchMix-16 od QSC. Tento obal má jedinečnou pěnovou výplň na míru, která se přizpůsobí každému modelu odstraněním části z perforované pěnové vložky. Speciální výřez poskytuje prostor pro napájení, zatímco ve spodní části pouzdra je místo pro iPad nebo iPad-mini.Toto nepromokavé pouzdro je vyrobeno v USA a podléhá bezpodmínečné doživotní záruce SKB.

SKB Cases 1SKB-UB1212 1724 CZK  -12% 
Univerzální vaky na mix / príslušenství SKB jsou perfektním řešením na ochranu a přepravu vašich nástrojů z jednoho koncertu na druhý s velikostí navrženou tak, aby vyhovovala nejoblíbenějším mixem, bubenickým modulem, záznamovým rozhraním, midi ovladačem, světelným panelem a ostatním zařízením. Interiér úložného prostoru 1SKB-UB1212 měří 30,4 x 30,4 x 10 cm a přizpůsobí se mu menší vybavení jako např. Behringer Xenyx 1002B, Mackie 1202VLZ, Akai MPD26, and YamahaMG822CX. Univerzální obal na mix / príslušenství je vyroben z odolného exteriéru s polstrovaným 600 Denier s odolnými dvojitými zipy, nastavitelným polstrovaným ramenním popruhem a dvojitou prošívanou rukojetí na přenášení pro větší pohodlí.
Typ: Taška
Výška (cm): 12.7
Materiál: 600 Denier
Hmotnost: 0,8 kg
Šířka (cm): 34.29
Délka (cm): 32.39
Vnitřní hloubka (mm): 304.8
Délka interiéru (mm): 304.8
Barva: Černá
Vnitřní výška (mm): 101.6
Rukojeť: Ano
Tloušťka polstrování: Ano
Zip: Ano

Behringer XENYX QX1832USB 8411 CZK  -9% 
Prémiový mixpult s 18 vstupy / 3/2-Bus, nízkou hladinou šumu, mikrofonními předzesilovači a kompresory XENYX, multi-FX procesorem Klark Teknik, bezdrátovou možností ovládání a USB/audio rozhraním.6 mikrofonních předzesilovačů XENYX přináší kvalitu zvuku srovnatelnou se samostatnými butikový předzesilovači. 6 studiových kompresorů s jednoduchým ovládáním pomocí jednoho ovládacího prvku spolu s mikrofonními vstupy zajišťuje profesionální kvalitu zvuku pro vokál a nástroje.Efektový procesor Klark Teknik s LCD displejem přináší duální ovládání parametrů, funkci tap tempo a možnost ukládání nastavení.Mixpult umožňuje připojení k digitálnímu bezdrátovému systému Behringer (není součástí). Zabudované USB audio rozhraní přináší možnost přímého připojení k PC.Neo-classic "British" 3-pásmový ekvalizér obsahuje semi-parametric středové pásmo pro dosažení teplého a přirozeného charakteru zvuku. 9-pásmový stereo grafický ekvalizér slouží pro přesné nastavení a korekci frekvencí - main mix a monitory. Mixpult je vybaven detekcí zpětné vazby - FBQ Feedback Detection System, XPQ 3D stereo surround efektem pro optimální stereo obraz a funkcí Voice Canceller s jednoduchým používáním.Obsahuje insert pro všechny mono kanály, což umožňuje flexibilní připojení externích zařízení. Každý kanál obsahuje 3 aux send-y: 1 pro fader pro monitoring, 1 přepínatelný pro/post fader pro monitoring/FX, 1 post fader (pro interní FX nebo jako externí přenos). Mezi funkce a vybavení patří Clip LED kontrolky, mute, main mix, přepínání pro subgroup, solo, funkce PFL pro každý kanál, 2 x subgroup se samostatnými výstupy pro větší flexibilitu směrování, 2 x multifunkční stereo aux return s flexibilním směrováním, balanced main mix výstupy s pozlacenými XLR konektory, sluchátkový/control room výstup a stereo výstupy.60 mm logarithmic-taper fadery a otočné ovládací prvky přinášejí dlouhou životnost. Napájení je zajištěno "Planet Earth" přepínatelným zdrojem (100 - 240 V ~) pro zajištění maximální flexibility, eliminování šumu a nízkou spotřebu energie.
Napájení: 240V
AUX OUT: 3
Počet kanálů: 14
Mikrofonní vstup: 6
Vestavěné efekty: Ano
Adaptér součástí: Ne
Možná montáž do racku: Ne
Země původu: Čína
Stereo vstupy: 4
Rozhraní: USB

Roland V-1SDI Bag SET 39401 CZK  -11% 
Zvýhodněný set s příslušenstvím je navržen tak, aby všechny výrobky tvořily spolu dokonalou harmonii. Koupí setu zároveň ušetříš, protože je levnější než jednotlivé produkty samostatně. Hlavní obrázek setu je ilustrační.
Výstupy: SDI;RS-232;Konektor pro sluchátka 3,5 mm TRS;HDMI
Nabízená konfigurace: Set
USB: Ano
Adaptér součástí: Ano
Vstupy: SDI;Jack 3,5mm TS;HDMI
Typ: Video Switcher
Počet kanálů: 14
Balení obsahuje: Mixpult;Přenosné pouzdro
Napájení: Adaptér
Displej: Ne
Země původu: Japonsko
Podpora MIDI: Ne

Tascam Model 12 16895 CZK  -11% 
Tascam Model 12 je kompaktní komplexní kombinované mixážní a nahrávací zařízení určené pro hudebních a multimediálních producentů, skladatelů a interpretů. Skládá se z 10-vstupový mixu, 12-stopové verze vysoce uznávaného vícepásmový audio rekordéru Tascam, zvukového USB rozhraní, připojení MIDI, ovládacích funkcí DAW a jedinečné schopnosti podcastingu včetně mix-minus a vstupu pro smartphonu.
Kompaktní a cenově dostupný Model 12, který kombinuje dojem analogového uživatelského rozhraní s efektivním pracovním tokem a nedotčenou kvalitou spojenou s digitálním nahráváním a výrobou, podporuje váš kreativní proces od začátku do konce.
AUX OUT: 2
Počet kanálů: 12
Hmotnost: 4,3 kg
Země původu: Čína
Rozhraní: USB-C
Bluetooth: Ano
USB: Ano
Vestavěné efekty: Ano
Adaptér součástí: Ano
Fantomové napájení: Ano
Napájení: Adaptér

Alto Professional TrueMix 600 je přenosný mixážní pult s Bluetooth a vestavěným stereofonním audio rozhraním USB, který poskytuje všechny základní funkce potřebné pro domácí nahrávání, živé vysílání, podcast nebo vystupování. TrueMix 600 je vybaven kanálem Bluetooth pro snadné streamování z vašich osobních zařízení. Kanál Bluetooth také podporuje párování telefonů bez zpětné vazby pomocí technologie mix-minus, což je funkce, kterou nepodporuje žádná jiná řada audio mixážních pultů této třídy. K dispozici je 6 analogových vstupů s vysoce prostorovými obvody pro minimální šum a ořezávání vašeho signálu. Vstupní kanály pro mikrofony nabízejí vstupy XLR, které jsou skvělé pro připojení dynamických mikrofonů nebo kondenzátorových mikrofonů s fantomovým napájením 48 V. Tyto kanály mají také symetrické linkové vstupy Jack 6,3 mm pro připojení nástrojů a dalších signálů linkové úrovně. K dispozici jsou také 2 vstupní stereo kanály, každý se dvěma symetrickými vstupy TRS. Tyto vstupy jsou ideální pro vaše zdroje zvuku na linkové úrovni. Všechny kanály jsou vybaveny dvoupásmovým ekvalizérem s barevně odlišenými knoflíky, které usnadňují nastavení dokonalého zvuku při práci za zhoršených světelných podmínek. Připojení TrueMix 600 k počítači je také snadné díky možnosti připojení plug and play v systémech Windows a macOS. TrueMix 600 je funkcemi nabitý kompaktní zvukový mixér, který je ideální pro použití na cestách.
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér;USB kabel;Registrační Karta
Analogové vstupy: 6
Počet kanálů: 6
Výstupy: Konektor pro sluchátka 6,3mm;Jack 6,3 mm TRS;RCA
Hloubka (cm): 21.7
Šířka (cm): 22.5
EQ mikrofonních kanálů: 2 Bands
Kompatibilní s: macOS;Windows
Barva: Černá
Výška (cm): 7.4
Vstupy: Jack 6,3 mm TS;Jack 6,3 mm TRS;USB-B;RCA;XLR
Typ: Mixpult;Stereo
Hmotnost: 1,4 kg
Počet vstupů: 6
Počet výstupů: 3
Analogové výstupy: 3
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Stereo vstupy: 2
LAN: Ne
Varianta: TRUEMIX 600
Adaptér součástí: Ano
Bluetooth: Ano
Kompresor: Ne
Možná montáž do racku: Ne
Fantomové napájení: Ano
Vestavěné efekty: Ne
AUX OUT: Ano
USB: Ano
AUX IN: Ano
WiFi: Ne
Provoz na baterie: Ne
Mikrofonní vstup: Ano
Sluchátkový výstup: Ano
Rozhraní: USB

YoloLiv YoloBox Pro 35000 CZK  -19% 
YoloBox Pro umožňuje připojit a přepnout živě až 8 zdrojů videa a poté se připojit k lokální síti prostřednictvím Wi-Fi, ethernetu nebo LTE (připojení LTE vyžaduje SIM kartu a data plan není součástí dodávky). Velký 8-palcový dotykový displej zobrazuje streamovaný obraz, vstupní toky a ovládací rozhraní, které umožňuje přepínat mezi informačními zdroji dotykem. Má také výstup HDMI na lokální zobrazení streamu na volitelném HDMI displeji. Má také zvukový vstup na úrovni linky, zvukový vstup na úrovni mikrofonu a samostatný zvukový výstup pro sluchátka.YoloBox Pro podporuje vstupní rozlišení až do 1080p pomocí kodeku H.264 a rozlišení od 540 p do 1 080 p můžete streamovat na YouTube, Twitch a další streamovací služby prostřednictvím vlastních předvoleb RTMP. Streamujte na internet pomocí 4G mobilní sítě, jako jsou Verizon, T-Mobile a AT & T, pomocí samostatně dostupné nano SIM karty a zvlášť dostupného datového plánu. Stream můžete nahrávat přímo ve formátu MP4 na volitelnou kartu SD s kapacitou až 128 GB pomocí vestavěného slotu na kartu SD.
Šířka (cm): 12.9
Hloubka (cm): 21.8
Rozlišení: 1080i;1080p HD;720p
Počet kanálů: 3
Výstupy: Jack 3,5 mm;HDMI
Země původu: Čína
Podporované formáty: H.264;AAC
Vstupy: Jack 3,5 mm TRS;HDMI;Ethernet;SD karta;USB;USB-C;SIM karta
Výška (cm): 2.7
Velikost displeje: 8"
Hmotnost netto (kg): 0.75
Formát záznamu videa: MP4 (H.264/MPEG-4 AVC)
Balení obsahuje: Manuál;USB kabel
Jas (cd/m²): 400.0
Kapacita baterie: 10000 mAh
Displej: Ano
Provoz na baterie: Ano
Varianta: Pro
Typ: Video Switcher
Napájení: USB a baterie
Typ displeje: Touchscreen
USB: Ano
WiFi: Ano
Paměťové médium: SD karta

Ochranný kryt pro Pro Behringer X32 PRODUCER vyrobený z odolného pevného polykarbonátu, což zajišťuje vysoký stupeň ochrany a odolnosti nejen vůči prachu a vlhkosti, ale i před mechanickým poškozením zařízení vlivem nárazu. Ochranné kryty Decksaver jsou lisovány tak, aby perfektně seděly a plnily svou roli i při připojené kabeláži. Vysoká úroveň ochrany je garantována nejen během skladování, ale i během transportu.
Země původu: Velká Británie
Vhodné pro značku: Behringer
Typ: DJ mixpult
Vhodné pro: Behringer X32 PRODUCER

Samson SM4 3930 CZK  -14% 
Rackový čtyřkanálový mix velikosti 1 / 2U. Tento kompaktní rackový mix je ideálním řešením pro fitness centra, posilovny, restaurace, školy nebo noční kluby a nabízí kontrolu nad štvorciou kanálů. K dispozici je také dvoupásmový EQ pro korekci basových a výškových frekvenci. Mix je vybaven mikrofonním vstupem, linkovým stereo vstupem, technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby a kompatibilitou s bezdrátovou technologií Samoson Stage XPD. K dispozici je i dvojice výstupů typu XLR a RCA a přepínač Mono a Stereo režimu. Samozřejmostí je funkce Voicover Priority Ducking, která priorizovat mikrofonní vstup a při jeho použití potlačuje hlasitost ostatních kanálů. Rozměry 43mm x 223mm x 138mm, hmotnost: 0,8kg. Barevné provedení: Black.
Napájení: 240V
AUX IN: 1
Mikrofonní vstup: 1
EQ mikrofonních kanálů: 2 Bands
Země původu: Čína
Možná montáž do racku: Ano
Adaptér součástí: Ne
Vestavěné efekty: Ne
Počet vstupů: 3
Bluetooth: Ano