Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
100WRMS na kanál, CLA-100, nejnovější přírůstek do rodiny produktů CLA, je robustní, konvekčně chlazený zesilovač montovatelný do racku s výškou 1U s klasickým zvukem hifi a studiových systémů AB. Podobně jako jeho výkonnější bratr, i CLA-100 je napájen nadrozměrným toroidním transformátorem a je osazen velkorysými a kvalitními japonskými filtračními kryty; poháněný klasickým doplňkem výkonových MOSFETú pro detailní špičkový výkon. CLA-100 je miniaturní kůň, který poskytuje 100 WRMS při méně než 1% THD + šum (1 kHz) do 8 ohmů na kanál. RealFlat odezva +/- 0,25 dB od 20 Hz do 30 kHz při plném jmenovitém výkonu poskytuje posluchači zvukovou kvalitu ekvivalentní několikanásobně dražším zesilovačúm. Referenční zesilovač CLA-100 Studio je navržen pro použití v studiovém prostředí, které vyžaduje vysoký výkon bez šumu ventilátoru, protože je konvekčně chlazený - díky čemuž je dokonale vhodný pro instalaci v kontrolní místnosti.
Země původu : Čína
Výkon : 250 W
Provoz na baterie : Ne
Výkon RMS : 100 W
Možná montáž do racku : Ano
Napájení : 230V
Hmotnost : 6,7 kg
Adaptér součástí : Ne

Magnat MR 780 Černá 21313 CZK  -30% 
Magnat MMS 730 nabízí různé média dnešní doby od Spotify přes internetové rádio až po hudební soubory ve vaší domácí síti - toto vše pohodlně přes aplikaci. Navíc Magnat MMS 730 disponují i přijímači DAB + a FM, z nichž kaž'dý má úložnou paměť 40 slotů. Součástí je také připojení Bluetooth v optimálním standardu aptX HD. Přes USB port lze připojit úložné zařízení s kapacitou do 8 Gb.Toto vše se nachází v pevné kovové konstrukci s předním panelem z hliníku. Dvouřádkový displej má tři úrovně jasu, základní funkce lze ovládat pomocí ovládacích prvků, zatímco pomocí aplikace MAGNAT STREAMING APP nabízí plný přístup ovládání.
Adaptér součástí : Ano
Typ : Integrated Amplifier
Barva podle výrobce : Černá
Bluetooth : Ano
Barva : Černá
Vstupy : Line-IN
Sluchátkový výstup : Ano
Dálkové ovládání : Ano
USB : Ano
Hmotnost netto (kg) : 8.9
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Počet kanálů : 2
Frekvenční odezva : 20 Hz - 20 kHz
Speciální vlastnosti : Stereo
Vstupy : Optická
Výstupy : RCA Rec
Ovládání : Source
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Impedance : 4 Ohm
Balení obsahuje : Manuál
Ovládání : Vyvážení
Hloubka (cm) : 31.7
THD : < 1%
Ovládání : Treble
Ovládání : Mid
Vstupy : Phono
Výška (cm) : 13.2
Varianta : MR 780
Šířka (cm) : 43.0
Výstupy : Reproduktor OUT
Vstupy : AUX
Výstupy : Sluchátka
Napájení : 240V
Balení obsahuje : Dálkový ovladač
Speciální vlastnosti : Přijímač
Citlivost : 470 mV
Výkon : 180 W
Země původu : Čína
Vstupy : Coaxial
Ovládání : Hlasitost

Marantz PM6007 Gold Silver 12303 CZK  -27% 
Nový zesilovač PM6007 nabízí klasický zvuk firmy Marantz. Je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí posunout svůj stereo system zase o krok dále. Díky napájení výkonným toroidním trafem a zakázkovými kapacitory nabízí 45 watů (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz) na kanál. Není problém připojit analogové i digitální zdroje, anebo gramofon k vestavěnému MM předzesilovači. Užívejte si poslech svých oblíbených nahrávek ve vysokém rozlišení zpracovaných pomocí 192 kHz / 24 bit D/A převodníku.
Ovládání : 2 band EQ
Pomer signál/šum : 83 dB
Typ : Integrated Amplifier
Balení obsahuje : Dálkový ovladač
Vstupy : Coaxial
Sluchátkový výstup : Ano
Impedance : 4 Ohm
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Balení obsahuje : Manuál
THD : 0.08%
Speciální vlastnosti : Hi-Fi
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Vstupy : RCA Line IN
Dálkové ovládání : Ano
Hmotnost netto (kg) : 7.6
Výstupy : RCA Pre-OUT
Barva : Stříbrná
Výška (cm) : 10.5
Vstupy : Optická
Země původu : Vietnam
USB : Ne
Šířka (cm) : 44.0
Impedance : 8 Ohm
Speciální vlastnosti : Přijímač
Počet kanálů : 2
Ovládání : Source Select
Citlivost : 200 mV
Hloubka (cm) : 37.0
Adaptér součástí : Ano
Barva podle výrobce : Gold Silver
Výkon : 45 W/8 Ohm
Vstupy : Phono
Bluetooth : Ne
Výstupy : Reproduktor OUT
Ovládání : Vyvážení
Výstupy : Sluchátka
Ovládání : Power Button
Napájení : 230V
Výkon : 60 W/4 Ohm
Frekvenční odezva : 10 Hz - 70 kHz

Představujeme zcela nový FiiO Q7, ultimátní vlajkovou loď USB DAC/AMP od společnosti FiiO. Je založen na úspěšné architektuře M17, vlajkové lodi digitálního audio přehrávače FiiO. Q7 obsahuje prémiové komponenty jako ES9038Pro DAC, desktopové THX AA788+ duální AMP obvody, nejnovější 16-jádrový přijímač XMOS XU316, nejnovější čipovou sadu QCC5124 Bluetooth od Qualcommu atp. Q7 slibuje špičkový výkon a se svou vlajkovou lodí jej poskytuje elegantně kvalitní audio obvody. Vyberte si Q7 jako svůj USB DAC/AMP, pokud upřednostňujete výkon před čímkoli jiným!!FiiO Q7 láme hranice přenosných zařízení. Je to vysoce výkonné zařízení, které má design s dvojím výkonem. Uživatelé jej mohou používat přenosně s vestavěnou baterií nebo jej mohou připojit ke zdroji stejnosměrného proudu a pozvednout výkon na zcela novou úroveň úžasnosti. Má USB Type-C, koaxiální, optický a Bluetooth vstup.FiiO Q7 ve svém srdci ukrývá vlajkovou loď Sabre ES9038 Pro 32-bitový DAC čipset. Poskytuje mimořádně čisté dekódování zvukového signálu, které dosahuje nejlépe ve své třídě ultra nízkého zkreslení a dekódování zvuku bez šumu.FiiO Q7 využívá nejnovější 16-jádrový XU316 USB přijímač XMOS čipset. Umožňuje Q7 dekódovat 32-bitové PCM s vysokým rozlišením a nativní dekódování signálu DSD. Q7 přichází s duálními zesilovacími obvody THX AA788+, které poskytují výstupní výkon až 3000 mW. Má pětiúrovňové režimy zesílení včetně vysoce výkonného režimu over-ear sluchátek.Q7 podporuje připojení Bluetooth s vysokým rozlišením pomocí nejnovější čipové sady QCC5124 od Qualcommu. Podporuje bezdrátové kodeky s vysokým rozlišením včetně LDAC, APTX HD, AptX Adaptive atp.FiiO Q7 obsahuje několik výstupních portů pro sluchátka včetně 3,5 mm jednostranného, 6,35 mm jednostranného, 2,5 mm vyváženého a 4,4 mm vyváženého sluchátkového portu. S jeho pěti úrovněmi gainu můžete připojit vysoce citlivé IEM k vysoce výkonným sluchátkům.
Vstupy : Coaxial
Ovládání : Hlasitost
USB : Ano
Ovládání : Switch
Bluetooth : Ano
WiFi : Ne
Výstupy : 2,5 mm Jack
Napájení : Adaptér
Verze Bluetooth : Bluetooth 5.0
Mikrofonní vstup : Ne
Balení obsahuje : Adaptér
Země původu : Čína
Vstupy : Optická
Barva : Černá
Napájení : 12V
Mikrofon : Ne
Hloubka (cm) : 2.8
Sluchátkový výstup : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Provoz na baterie : Ano
Adaptér součástí : Ano
Výstupy : Jack 4,4 mm
Napájení : Baterie
Typ : Headphone Amp
Výstupy : Konektor pro sluchátka 3,5mm
Typ baterie : Integrované
Výstupy : Headphone Jack 6,3 mm
Kapacita baterie : 9200 mAh
Hmotnost (g) : 620.0
Barva podle výrobce : Black
Výstupy : Line OUT
Typ baterie : Li-Pol
Šířka (cm) : 8.8
Výška (cm) : 15.8
Displej : Ano

Aune X7s Silver 5675 CZK  -18% 
Aune X7s je čistý sluchátkový zesilovač třídy A, který splňuje ty nejnáročnější požadavky, je to také mini špičkový stolní zesilovač, který pojme většinu sluchátek. Hi-Fi stolový sluchátkový zesilovač od stejného designéra, který navrhl klasické modely zesilovačů Auna Panda a B1. Flexibilita modelu X7s, který je jen o něco větší než CD přehrávač, se vztahuje na různé poslechové prostředí, jako jsou pracovny, ložnice nebo kanceláře. Vybaven 8 ks výkonovými tranzistory, které jsou rozděleny do 4 skupin pro skutečně vyvážený výstup, spolu s regulovaným napájením + - 15 V vedou k vysoké schopnosti provozu. Dva kusy (nebo dvě skupiny) krystalových elektronek výstupu zesilovače třídy A jsou vždy ve konduktivním stavu, to znamená, že bez ohledu na to, zda proudí nebo neproudí vstupní signál, neustále udržují vodivý proud a vytvářejí dva proudy rovnající se špičkové hodnotě střídavého proudu. V tomto okamžiku proudí střídavý proud do zátěže za podmínky jeho velkého signálu. Kvůli super-low infidelity své otevřené smyčky se považuje za najidealistickejší zesilující design zvuku.Třída A má vlastnosti plnosti a čistoty zvuku a umožňuje, aby trioda fungovala navždy v lineární oblasti. Poskytuje velmi dobrou citlivost poslechu, zejména jeho malý signál, který zní zřetelně, podrobně a bohatě.X7s byl nastaven v režimu třídy A na 38 mA statického proudu každého výstupního tranzistoru, což má za následek úplnou, širokou zvukovou kulisu a teplý zvukový charakter. Ladění je založeno na skutečných zvucích nástrojů a odkazování na hudební obsah, což vede k vlastnostem, které jsou přirozené a plné muzikality. Při testech poslechu byly použity různé známé sluchátka, například T1, HD650, TK701, IE80, IE800, HD800, HD600, DT880, K240. Čtyři nezávislé sub-obvody tvoří vyvážený výstup, který poskytuje realističtější zvukový výkon, dva výstupní terminály s dvěma druhy hudebního stylu.
Analogové vstupy : Ano
Adaptér součástí : Ano
Výstupy : RCA
Výstupy : Jack 6,3 mm
Počet kanálů : 1
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 20 kHz
Počet výstupů : 2
Ovládání : Hlasitost
Barva podle výrobce : Silver
Hmotnost (g) : 2000.0
Barva : Stříbrná
Varianta : Classic
Napájení : Adaptér
Šířka (cm) : 14.5
Provoz na baterie : Ne
Výstupy : XLR
Impedance : 300 Ohm
Displej : Ne
Citlivost (dB) : 112.0
Balení obsahuje : Manuál
Země původu : Čína
Analogové výstupy : Ano
Vstupy : RCA
Typ : Headphone Amp

Monacor SA-160BT 5896 CZK  -14% 
Kompaktní stereo zesilovač s výkonem 2x 30 W a technologií Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby. Zesilovač je zasazen v pevné a odolné kovové konstrukci a stará se o hi-fi přehrávání hudby. Přední panel je vybaven LED signalizací pro zapnutí, Line In nebo Bluetooth kanál. Kromě technologie Bluetooth je SA-160B vybaven i NFC (near field communication) technologií. Samozřejmostí je jeden stereo vstup a linkový stereo výstup typu Jack 3,5 mm. RCA konektory pro reproduktory s impedancí 8 Ohm jsou pozlacené. Barevné provedení: Black.
Provoz na baterie : Ne
Bluetooth : Ano
MP3 / linkový vstup : Ano
Napájení : 240V
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Magnat MA 700 17809 CZK  -16% 
Další top produkt s kombinací elektronkové a tranzistorové technologie. S pečlivě vybranými, již zahořenými elektronkami ECC 88, MA 700 přináší přesně ten zvuk, který ocení znalci. Pět analogových vysokoúrovňových vstupů, 4 digitální vstupy plus phono vstup pro MM přenosky jsou základem pro bezproblémové připojení i velkých systémů. Kromě toho je součástí Bluetooth bezztrátového standardu aptX pro nejlepší zvuk. S neustále rostoucí nabídkou video služeb je také stále žádoucí reprodukovat tento obsah v co nejlepší kvalitě. Díky HDMI vstupu v MA 700 je to snadné. To, co zde vypadá jako kov, je z něj i ve skutečnosti vyrobeno. Začíná to pevným krytem a pokračuje předním panelem a ovládacími prvky z broušeného hliníku.
Vstupy : HDMI
Bluetooth : Ano
Dálkové ovládání : Ano
Počet kanálů : 5
Balení obsahuje : Manuál
Vzorkovací frekvence : 44.1 kHz
Vstupy : RCA
Šířka (cm) : 43.0
Citlivost : 470 mV
Výška (cm) : 11.6
Pomer signál/šum : 82 dB
Výstupy : Reproduktor OUT
Výstupy : RCA Rec
Země původu : Čína
Vzorkovací frekvence : 192 kHz
Výkon : 250 W
Vstupy : Coaxial
Pomer signál/šum : > 100 dB
Vstupy : Optická
Vstupy : Phono
Frekvenční odezva : 5 Hz - 100 kHz
Barva : Černá
Typ : Integrated Amplifier
Hloubka (cm) : 30.0
Hmotnost netto (kg) : 7.4

Digitální stereo PA zesilovač do racku s maximálním výkonem 700 W, frekvenční rozsah 20Hz-20kHz, tichý provoz, nízká hmotnost, velikost 1U, 2 ovladače úrovně, ochrana proti přehřátí a zkratu, LED indikátory. vstupy: 2x cinch, 2x XLR, výstup 2x speakon.
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína
Provoz na baterie : Ne
Napájení : 240V
Možná montáž do racku : Ano

Burson Audio Funk Silver 13705 CZK  -18% 
Tradiční Class-AB vládne reproduktorovým zesilovačům a Funk má „true-blue“ Class-AB 45Watt sílu na kanál. Poháněný patentovaným zdrojem Max Current Power Supply, změní vaše vnímání rytmu prostřednictvím síly, přesnosti a mikrodetailů. Díky němu zní většina konvenčních zesilovačů, dokonce i ty s dvojnásobným deklarovaným výkonem, pomalu a otupěle.Úplně diskrétní obvody, Class-A, 3Wpc. Funk je výrazně vylepšen Burson Fun, který vyhrál produkt roku na Headfonii a od roku 2017 jej všichni milují. Má vyšší rozlišení a výkon a přitažlivý vzhled.Tento šílený poměr velikosti a výkonu je umožněn patentovanou technologií Max Current Power Supply, která odstranila potřebu těžkých transformátorů a nadměrných výkonových krytů. Dodává okamžitý a čistý výkon přímo do výstupních tranzistorů.Díky dvěma samostatným signálovým cestám a pomocnému rolování operačního zesilovače můžete Funk vylaladit tak, aby odpovídal vašim sluchátkům i reproduktorům.Precizně opracovaný, krásný hliníkový kryt je zároveň chladičem, který udržuje sluchátkový Class-A zesilovač a reproduktorový Class-AB zesilovač v pohodě a zároveň vypadá úžasně.
Výstupy : Headphone Jack 6,3 mm
Impedance : 4 Ohm
Vstupy : RCA
Balení obsahuje : Manuál
Hmotnost netto (kg) : 3.0
Hloubka (cm) : 15.0
Barva : Stříbrná
Šířka (cm) : 19.0
Barva podle výrobce : Silver
Typ : Zesilovač
Bluetooth : Ne
Výstupy : Reproduktor OUT
Balení obsahuje : Adaptér
Napájení : Adaptér
Počet kanálů : 2
Impedance : 8 Ohm
Sluchátkový výstup : Ano
Země původu : Čína
Výška (cm) : 6.0
Adaptér součástí : Ano
Výkon : 45 W

Magnat MA 900 Černá 26018 CZK  -21% 
Pokiaľ ide o zosilňovače, vždy existovali dva konštrukčné princípy: elektrónky a tranzistory. Aj keď elektrónky vytvárajú podmanivú eufóriu, pretože použitá technológia im umožňuje pridať harmonické tóny do hudobných signálov, tranzistory poskytujú hrubý výkon pre pohon aj tých najnáročnejších reproduktorov. Prečo teda nekombinovať oboje? Presne to robí Magnat MA 900. Kombinuje dve ručne vybrané audiofilné elektrónky v predzosilňovači spolu s výkonnými tranzistormi vo výkonovom zosilňovači, čím vytvorili symbiózu zvuku a výkonu.Audiofilské kvality sú iba časťou toho, čo sa dnes vyžaduje. Moderný zosilňovač musí byť vhodný aj pre všetky zdroje, ktoré sa používajú doma. 5 analógových nízkoúrovňových vstupov a ďalší vstup jack na prednej strane prístroja ponúkajú dostatočné možnosti pripojenia pre všetky zvukové zariadenia. Optické a koaxiálne digitálne vstupy tiež podporujú zvuk vo vysokom rozlíšení so vzorkovacou frekvenciou až 192 kHz a 24 bitmi. Okrem toho je model MA 900 dodávaný aj s funkciou Bluetooth. Najmodernejší čip podporuje Bluetooth 5.0 a špičkový zvukový štandard aptX®HD, čo umožňuje optimálny prenos zvuku zo smartfónov, tabletov a notebookov.Vinyl nie je v žiadnom prípade zanedbávaný. Phono predzosilňovač, ktorý ponúka samostatné vstupy pre systémy MM a MC, bol vyrobený s mimoriadne kvalitnými operačnými zosilňovačmi od spoločnosti Texas Instruments. Funkcia „Source Gain“ umožňuje zvýšenie alebo zníženie všetkých vstupov z hľadiska úrovne až o 6 dB, takže pri prepínaní vstupov je možné zabrániť skokom v hlasitosti. Okrem toho môžu byť vstupy jednotlivo pomenované pomocou funkcie „Source Rename“, čo znamená, že dni kryptických skratiek sú minulosťou.
Adaptér součástí : Ano
Impedance : 4 Ohm
Ovládání : Bass
Výkon : 320 W
Varianta : MA 900
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Ovládání : Source
Balení obsahuje : Dálkový ovladač
Země původu : Čína
Frekvenční odezva : 20 Hz - 20 kHz
Šířka (cm) : 43.3
Ovládání : Vyvážení
Balení obsahuje : Manuál
Výstupy : Sluchátka
Výstupy : Reproduktor OUT
Hloubka (cm) : 31.6
Barva : Černá
Vzorkovací frekvence : 192 kHz / 24 bit
Vstupy : RCA
Výška (cm) : 16.2
Napájení : 240V
Vstupy : LINE IN
Bluetooth : Ano
Dálkové ovládání : Ano
Sluchátkový výstup : Ano
USB : Ano
Hmotnost netto (kg) : 11.7
Typ : Integrated Amplifier
Výstupy : RCA Rec
Ovládání : Hlasitost
Počet kanálů : 2
Vstupy : Coaxial
Vstupy : Phono
Ovládání : Mid
Ovládání : Treble
Vstupy : Optická
Vstupy : USB
Barva podle výrobce : Černá