Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Geloren Dog L-XL 420g


 


Geloren dog L-XL ve formě ochucených žvýkacích kostek je určený pro velká plemena psů. Napomáhá regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence pro prodloužení aktivního života psa.


 


DOPORUČUJEME PODÁVAT GELOREN


- při akutních pohybových problémech


- psům v rekonvalescenci po ortopedických zákrocích


- starým psům pro aktivní pohyb i ve stáří


- preventivně mladým psům ve vývoji


- psům v pracovní nebo sportovní zátěži

Díky příchuti drůbežích jater Geloren psi dobře přijímají. Žvýkací kostky neobsahují žádný přidaný cukr a můžete je podávat po neomezenou dobu.


 


SPEKTRUM ÚČINKŮ


- vyživuje a ochraňuje klouby, vazy a šlachy


- zlepšuje hybnost a pružnost kloubů


- zpomaluje poškozování chrupavek v kloubu


- pomáhá ke zvýšení fyzického výkonu


- prodlužuje aktivní věk zvířete


 


AKTIVNÍ LÁTKY

Žvýkací kostky Geloren dog obsahují v denní dávce aktivní látky potřebné pro správné fungování kloubů, vazů a šlach.


 


Kyselina hyaluronová


Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů.

 


Chondroitin sulfát


Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

 


Hydrolyzovaný kolagen


Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Kolagen je důležitý pro pevnost šlach a celkové zpevnění pohybového aparátu. Kolagen je jednou z hlavních stavebních složek chrupavek, šlach i vazů a podporuje jejich regeneraci.

 


Želatina


Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky.


AKTIVNÍ LÁTKY - obsah v 1 kostce (průměrná hmot. 7g):
- 27 mg kyseliny hyaluronové

- 216 mg chondroitin sulfátu

- 337 mg hydrolyzovaného kolagenu

- 2110 mg želatiny
 


SLOŽENÍ

Želatina (vepřová) 30,14 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 4,82 %, chondroitin sulfát 3,43 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,43 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej).


 


DOPLŇKOVÉ LÁTKY

Konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová), zchutňující látka (játrová příchuť)


 


DÁVKOVÁNÍ

Geloren dog L-XL podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat.

V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku.


UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na zadní straně sáčku (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte při teplotě od 2°C do 25°C, v suchu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Pouze pro zvířata.

AMBER RINSE je víceúčelový oplach vyvinutý pro veterináře. Obzvláště vhodný pro čištění ran a dutin, abscesů a paranálních váčků.

Rescue® Pets pro zvířata je vhodná směs k použití pro všechny zvířata v náročných situacích, jakými jsou např: návštěva veterináře, cestování, změna prostředí, změna majitele, strach, stres, šok, silvestrovské oslavy, petardy ... S originální směsí RESCUE® Pets mohou mít i domácí mazlíčci každý den lepší a lepší.

 Mléko sušené Beaphar Lactol Puppy Milk 2 kg


 


Lactol kompletní mléčná náhražka.


Speciálně vyvinutý pro osiřelá mláďata, štěňata a koťata narozená ve velkých vrzích, jako pomoc při odstavu nebo pro nemocné nebo zotavující se mazlíčky. 


Optimální pro růst a vývoj. Obohaceno o vitamíny a minerálními látkami. Doporučováno generacemi chovatelů.


Beaphar Lactol Puppy Milk se vyrábí více jak 100 let a zachránil život obrovskému množství mláďat. Je vyroben ze snadno stravitelné syrovátky a velmi se podobá přirozenému mléku feny. Ultrafiltrace koncentruje bílkoviny a proces


pomalého sušení během výroby zachovává jejich molekuly.


Lactol má vynikající obsah aminokyselin a je dokonale vyváženým kompletním krmivem. Beaphar Lactol Puppy Milk je používán generacemi špičkových chovatelů a doporučován nesčetnými odborníky.


Obsahuje DHA - kyselinu dokosahexaenovou, která zlepšuje kognitivní (poznávací) schopnosti a zrakovou ostrost u novorozených savců, urychluje proces učení se, poslušnost a socializaci.

Přípravek ALAVIS™ Hemagel je hydrofilní gel k urychlení hojení ran .