Dámské hodinky Paul Lorens Pl 20006A-1A1 Box
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: paul lorens
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:29:03
Sledujeme od: May 6, 2026
Popis produktu
Popis produktu:
- Značka : PAUL LORENS
- Symbol : PL20006A-1A1
- Mechanismus : Přesný křemenný stroj s hodinovou a minutovou ručičkou / napájený baterií
- Štít: Analogový
- Obálka : Kulatá, vyrobená z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli
- Sklíčko : minerální, odolné proti poškrábání
- Pásek: Přírodní kůže
- Podsvícení : Žádné
- Vodotěsnost : 3 ATM / 3 BAR / 30 M – odolnost proti stříkající vodě
- Antialergický : Ano – neobsahuje nikl
Rozměry v mm:
- Obálka: 45 mm
- Kotouč: 32 mm
- Tloušťka: 7 mm
- Šířka pásku: 18 mm
- Obvod: max. 220 mm