Dámské hodinky Paul Lorens PL20007B-4D1 Box
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: paul lorens
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-12 22:29:31
Sledujeme od: May 6, 2026
Popis produktu
Popis produktu:
- Značka : PAUL LORENS
- Symbol : PL20007B-4D1
- Štít: Analogový s efektem kartáčovaného kovu
- Obálka : Kulatá, vyrobená z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli
- Sklíčko : minerální, odolné proti poškrábání
- Náramek : Ocel – nastavitelný
- Podsvícení : Žádné
- Vodotěsnost : 3 ATM / 3 BAR / 30 M – odolnost proti stříkající vodě
- Antialergický : Ano – neobsahuje nikl
Rozměry v mm:
- Obálka: 34 mm
- Kotouč: 29 mm
- Tloušťka: 8,5 mm
- Šířka náramku: 16 mm
- Obvod: max. 200 mm