Ložisko Kola Mercedes Přední W221 S320CDI-600 05- F
Levný Drahý
Volatilita ceny 4d
Značka: schaeffler fag
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 6 hodinami
Sledujeme od: May 2, 2026
Popis produktu
LOŽISKO KOLA MERCEDES PŘEDNÍ W221 S320CDI-600 05- F + DÁREK SERVISNÍ PŘÍVĚSEK
- Stav výrobku: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: FAG
- ZARUČUJEME ORIGINALITU VÝROBKU
- MOŽNÁ MONTÁŽ ZAKOUPENÝCH AUTOMOBILOVÝCH DÍLŮ V NAŠEM SERVISU
- DÁREK – Servisní přívěsek
- Žádné podrobné údaje o produktu Podívejte se níže, zda je produkt vhodný pro vaše auto.
- Seznam kompatibilních vozidel a další informace o použití dané části naleznete níže.
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- LOŽISKO KOLA DB PŘEDNÍ W221 S320CDI-600 05- - ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE (POUŽITÍ PRODUKTU)
Další informace:
*8* --> Místo montáže na vozidle: Přední náprava
POUŽITÍ V VOZIDLECH
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 400 Hybrid (221.095. 221.195) sedan 205 kW/279 KM (2009.01 - 2013.12) (HYBRIDA (BENZÍN/ELEKTRIKÁŘ)) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 250 CDI (221.003. 221.103) sedan 150 kW/204 KM (2011.01 - 2013.12) (DIESEL) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 350 BlueTec (221.026. 221.126) sedan 190 kW/258 KM (2011.04 - 2013.12) (DIESEL) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 500 (221.071. 221.171) sedan 285kW/388KM (2005.10 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 350 (221.056. 221.156) sedan 200kW/272KM (2005.10 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 300 (221.054) sedan 170 kW/231 KM (2006.08 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 350 CDI sedan 173 kW/235 KM (2009.06 - 2013.12) (DIESEL) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 320 CDI sedan 155 kW/211 KM (2005.10 - 2013.12) (DIESEL) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 280 (221.054) sedan 170 kW/231 KM (2006.08 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 63 AMG (221.074. 221.174) sedan 420kW/571KM (2012.02 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 63 AMG (221.074. 221.174) sedan 400kW/544KM (2011.03 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ KLASA S (W221) S 65 AMG (221.179) sedan 463 kW/630 KM (2011.04 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 63 AMG (221.077. 221.177) sedan 386kW/525KM (2006.10 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 420 CDI / S 450 CDI (221.028. 221.128) sedan 235 kW/320 KM (2006.10 - 2013.12) (DIESEL) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 350 CGI (221.057. 221.157) sedan 225kW/306KM (2011.04 - 2013.12) (BENZÍN) --> *8*
- MERCEDES-BENZ TŘÍDA S (W221) S 500 CGI (221.073. 221.173) sedan 320kW/435KM (2011.04 - 2013.12) (BENZÍN) -->