MEXEN - Boston otopný žebřík/radiátor 1800 x 452 mm, 888 W, černý W213-1800-452-00-70
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: mexen
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 15 hodinami
Sledujeme od: Mar 30, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Technická data: Výška: 1800 mm Šířka: 452 mm Hloubka: 55mm Rozteč připojení: - 175 cm (boční) nebo 5 cm (střední) Barva: černá RAL 9005 Materiál: ocel Hmotnost: 19,55 kg Reakce na oheň: A1 Pracovní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,3Mpa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 888W Spojení: - 2xG ½″ střed - 4xG ½″ nahoře a dole vpravo nebo vlevo Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky...