Tlumič Kyb 4F0413031AL 4F0413031AM 4F0413031B
-0%
Nejnižší cena
info
Levný Drahý
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 2d
Značka: kyb
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 6 hodinami
Sledujeme od: Mar 26, 2026
Popis produktu
TLUMIČ AUDI PŘEDNÍ A6 2.0-4.2 05.04-08.11 LE P
- Stav produktu: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: KYB
- ZARUČUJEME ORIGINALITU VÝROBKU
- Montážní strana ve vozidle: Přední náprava
- Typ tlumičů: plynové
- Upevnění tlumiče pomocí: horní dřík
- Systém tlumení vibrací podvozku: dvoudílná
- Doplňující informace: bez talířové pružiny
- Seznam kompatibilních vozidel a další informace o použití dané části naleznete níže.
Nabízený produkt značky KYB se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, kterou zajišťuje výrobce
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- PŘEDNÍ TLUMIČ AUDI A6 2.0-4.2 05.04-08.11 LE P – ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE (POUŽITÍ PRODUKTU)
Další informace:
UJISTĚTE SE, ZDA VYBRANÝ DÍL PASUJE DO VAŠEHO AUTA
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 TFSI quattro sedan 220 kW/299 KM (2008.10 - 2011.03) (BENZÍN) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 TDI quattro sedan 176 kW/240 KM (2008.10 - 2011.03) (DIESEL) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 TFSI quattro sedan 213 kW/290 KM (2008.10 - 2011.03) (BENZÍN) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.7 TDI quattro sedan 140 kW/190 KM (2008.10 - 2011.03) (DIESEL) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.0 TDI sedan 120 kW/163 KM (2009.04 - 2011.03) (DIESEL) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.2 FSI sedan 195kW/265KM (2009.05 - 2011.03) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.8 FSI sedan 140kW/190KM (2008.10 - 2011.03) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.8 FSI sedan 162kW/220KM (2008.10 - 2011.03) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 sedan 160 kW/218 KM (2004.08 - 2006.05) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.0 TDI sedan 125 kW/170 KM (2008.11 - 2011.03) (DIESEL) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.7 TDI sedan 140 kW/190 KM (2008.10 - 2011.03) (DIESEL) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.8 FSI sedan 154kW/210KM (2006.11 - 2008.10) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.4 sedan 130 kW/177 KM (2004.05 - 2008.10) (BENZÍN) --> *819*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.2 FSI sedan 188kW/255KM (2004.05 - 2009.05) (BENZÍN) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.2 FSI quattro sedan 188kW/255KM (2004.05 - 2008.10) (BENZÍN) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.0 TDI sedan 103 kW/140 KM (2004.07 - 2008.10) (DIESEL) --> *818*
- AUDI A6 (4F2. C6) 4.2 quattro sedan 246 kW/335 KM (2004.05 - 2006.05) (BENZÍN) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 TDI quattro sedan 165 kW/225 KM (2004.05 - 2006.05) (DIESEL) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 3.0 TDI quattro sedan 155 kW/211 KM (2004.05 - 2011.03) (DIESEL) --> *817*
- AUDI A6 (4F2. C6) 2.7 TDI sedan 132 kW/180 KM (2004.11 -