Nové originální dámské hodinky Vostok Europe JS20-125A750 Vilnele Chrono
Levný Drahý
Značka: vostok europe
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:29:23
Sledujeme od: Mar 25, 2026
Popis produktu
⬛ Hodinky Vostok Europe JS20-125A750 VILNELE Chrono
Safírové sklo, vodotěsnost 100 m, nadčasový design.
Pro ženy, které jsou zároveň jemné a silné – jako proud řeky.
Limitovaná edice – Pouze 3000 Kusů na světě!
- Číslo mechanismu: JS20
- Výrobce mechanismu: Miyota
- Typ mechanismu: Křemenný
- Chronograf: Ano, do 30 minut
- Indikace 24 hodin: Ano
- Datumovka: Ne
- Super Luminova: Ano
- Ciferník: Gradientový s nasazovacími indexy
- Průměr obálky: 39 mm
- Tloušťka obálky: 11,9 mm
- Materiál obálky: Ocel 316L
- Povrchová úprava obálky: Kartáčovaná + lesklá
- Zatahovací krajka: Ne
- Zatahovací víčko: Ano
- Prosklený kryt: Ne
- Sklo: Safírové s antireflexní vrstvou
- Vodotěsnost: 10 ATM
- Šířka pásku: 20 mm