Paralen 125 mg 20 tablet

Paralen 125 mg 20 tablet

55,00 CZK
Vysoká cena
info
Průměrná cena 51,46 CZK
Historické minimum 45,00 CZK

Značka: Paralen

Dostupnost: in stock

Poslední aktualizace: 2025-11-29 18:57:19

Sledujeme od: Jun 9, 2025

Popis produktu

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 125 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu u dětí od 3 let.

Specifikace

Historie cen

Dostupné v dalších obchodech

Podobné produkty