Výkonná baterie pro Sony Vaio PCG-61111V Enestar
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: enestar
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-09 10:24:18
Sledujeme od: Jan 12, 2026
Popis produktu
Produkt od oficiálního distributora značky Enestar.
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální produkt značky Enestar .
VYSOKOKAPACITNÍ Baterie do notebooku SONY VAIO PCG-61111V 4400mAh (49Wh)
Baterie do notebooků Sony značky Enestar:
- pasuje do široké řady notebooků Sony (zkontrolujte seznam na konci),
- zajišťuje dlouhou výdrž – užívejte si svobodu bez kabelů po mnoho hodin,
- je to značkový produkt , který vzniká striktně v souladu s evropskými normami kvality ,
Baterie kompatibilní s notebooky řady:
- SONY VAIO PCG-61111V
Technické údaje:
- Výrobce baterie: Enestar
- Reálná kapacita: 4400mAh (49Wh)
- Napětí: 11,1V (pasuje i místo 10,8V)
- Technologie článků: Li-Ion (Lithium-iontové)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Provozní a skladovací teplota: od 0 do 60C
- Ochrana proti hlubokému vybití: Ano
- Ochrana proti přebití a přehřátí: Ano
- Návod na formátování a použití v polštině: Ano
Až 4400mAh (49Wh) reálné kapacity
Značkové, moderní články vám umožní mnoho hodin intenzivní práce bez nutnosti nabíjet notebook.
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší police
Spolehlivá kvalita
Výborná kompatibilita
Pamatujte, že i když měla vaše originální baterie minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší provoz vašeho zařízení. Objednejte si ji nyní a užívejte si maximálně dlouhou výdrž svého notebooku!