Výkonná baterie pro Sony Vaio SVE111A11W Enestar
Super nabídka
info
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-13 08:33:45
Sledujeme od: Jan 12, 2026
Popis produktu
Produkt od oficjalního distributora značky Enestar.
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální produkt značky Enestar .
VYSOKOKAPACITNÍ Baterie do notebooku SONY VAIO SVE111A11W 4400mAh (49Wh)
Baterie do notebooků Sony značky Enestar:
- pasuje do široké škály notebooků Sony (zkontrolujte seznam na konci),
- zajišťuje Vám dlouhou výdrž – užívejte si svobodu bez kabelů po mnoho hodin,
- je to značkový produkt , který vzniká striktně v souladu s evropskými normami kvality ,
Pasuje do počítačů značky: Sony a dalších
- Výrobce baterie: Enestar
- Reálná kapacita: 4400mAh (49Wh)
- Napětí: 11,1V (pasuje i místo 10,8V)
- Technologie článků: Li-Ion (Lithium-Ion)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Pracovní a skladovací teplota: od 0 do 60C
- Ochrana proti hlubokému vybití: Ano
- Ochrana proti přebití a přehřátí: Ano
- Návod na formátování a použití v polštině: Ano
Až 4400mAh (49Wh) reálné kapacity
Značkové, moderní články Vám umožní mnoho hodin intenzivní práce bez nutnosti nabíjet notebook.
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší police
Spolehlivá kvalita
Perfektní kompatibilita
Pamatujte, že i když měla Vaše originální baterie minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší práci Vašeho zařízení. Objednejte si ji nyní a užívejte si maximálně dlouhou výdrž svého notebooku!