Enestar baterie pro Sony Vaio PCG-81114L, bezpečná
Levný Drahý
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: enestar
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 4 hodinami
Sledujeme od: Jan 12, 2026
Popis produktu
Baterie pro notebook SONY VAIO PCG-81114L 4400 mAh (49 Wh) značky Enestar.
Baterie do notebooku Sony od Enestar :
- pasuje na širokou škálu notebooků Sony (na konci se podívejte na seznam),
- zajišťuje vám dlouhou dobu provozu – užijte si svobodu od kabelů po mnoho hodin,
- je to značkový výrobek , který je vyráběn přísně v souladu s evropskými normami kvality ,
Vhodné pro počítače značky: Sony a další
- Výrobce baterií: Enestar
- Skutečná kapacita: 4400 mAh (49 Wh)
- Napětí: 11,1 V (vhodné také místo 10,8 V)
- Technologie článků: Li-Ion (lithium-iontová)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Teplota provozu a skladování: 0 až 60 °C
- Ochrana proti hlubokému vybití: Ano
- Ochrana proti přebití a přehřátí: Ano
- Návod k tvarování a použití v polštině: Ano
Produkt od oficiálního distributora značky Enestar.
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální produkt značky Enestar .
Až 4400 mAh (49 Wh) skutečné kapacity
Značkové, moderní články vám umožní mnoho hodin intenzivní práce bez nutnosti nabíjení notebooku.
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší kategorie
Spolehlivá kvalita
Vynikající kompatibilita
Pamatujte, že i když vaše původní baterie měla minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší provoz vašeho zařízení. Objednejte si ho nyní a užijte si maximálně dlouhou dobu provozu svého notebooku!