Pánské Hodinky Orient RA-AK0402E10B stříbrný náramek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: orient
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 8 hodinami
Sledujeme od: Nov 22, 2025
Popis produktu
ORIENT RA-AK0402E10B
- Tyto hodinky fungují díky automatickému mechanismu.
- Ciferník u tohoto modelu chrání minerální sklíčko.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je 10ATM (100 m).
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
Technické parametry:
- Šířka: 42.00 mm
- Tloušťka: 13.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: stříbrná
- Barva obálky: stříbrná
- Barva ciferníku: zelená
- Zapínání: motýlkové
- Zatahovací víčko: ano
- Šroubovací krajka: ano
- Rezerva chodu: 40 hodin
- Styl: elegantní, klasický
- Původ: japonský
- Funkce: Denní čas 12/24 hodin
- Stop sekunda: ano
- Utahování krajkou: ano
- Pásek/Náramek: náramek
- Materiál řemínku/náramku: ocel
- Počet kamenů: 22
- Indikace času: analogové
- Pohlaví: mužské
Vlastnosti produktu:
Vodotěsnost: 100 m (10 bar) – S hodinkami můžete plavat pod vodou v malé hloubce.