Pánské Hodinky Tsar Bomba TB8208A-15 černý pásek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: tsar bomba
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 7 hodinami
Sledujeme od: Nov 15, 2025
Popis produktu
Hodinky Tsar Bomba Elemental Automatic Black -
TSAR BOMBA TB8208A-15
- Tyto hodinky fungují díky automatickému mechanismu.
- Na hodinkách je použito safírové sklíčko.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je 5ATM (50 m).
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
- Na hodinkách je použit silikonový pásek, který je pružný a zároveň mimořádně odolný.
Technické parametry:
- Hmotnost: 130.00 g
- Šířka: 44.00 mm
- Tloušťka: 15.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 21.0 cm
- Výška s ušima: 51.00 mm