Dámské hodinky Timex TW2Y23800 stříbrné
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: timex
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 7 hodinami
Sledujeme od: Oct 16, 2025
Popis produktu
TIMEX TW2Y23800
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Ciferník u tohoto modelu chrání minerální sklíčko.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je 3ATM (30 m).
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
Technické parametry:
- Hmotnost: 56.00 g
- Šířka: 23.00 mm
- Tloušťka: 8.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 19.0 cm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 12.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: stříbrná
- Barva obálky: stříbrná, šedá
- Barva ciferníku: bílá
- Regulace obvodu náramku: ano
- Styl: klasický, bižuterní
- Původ: americký
- Pásek/Náramek: náramek
- Materiál řemínku/náramku: ocel
- Indikace času: analogové
- Pohlaví: dámské
- Typ náramku: standardní
Vlastnosti produktu:
Typ ciferníku: s římskými číslicemi
Vodotěsnost: 30 m (3 bar) – hodinky jsou určeny pro každodenní použití bez kontaktu s vodou.