Duravit B.1 - Umyvadlová baterie s výpustí, chrom B11020001010
Průměrná cena
info
Značka: duravit
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:35:24
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Stojánková umyvadlová baterie M, s odtokovou soupravou
- barva chrom
- materiál mosaz
- výška baterie 169,5 mm
- délka výtoku 138,5 mm
- komfortní zóna 110 mm