Laufen The New Classic - Umyvadlová baterie pod omítku, 2-otvorová instalace, chrom HF900522100000
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: laufen
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:35:24
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Podomítková umyvadlová baterie bez tělesa
- se 2-otvorovou instalací , rozteč 100 mm
- pákové ovládání, páka umístěná vpravo
- povrchová úprava: chrom
- pevný výtok, délka 180 mm
- keramická kartuše
- průtoku: 5,7 l/min (tlak 3 bar)