Paffoni Light - Umyvadlová baterie pod omítku s tělesem, 2-otvorová instalace, nerez LIG007ST70
Super nabídka
info
Značka: paffoni
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:34:38
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Umyvadlová 2-otvorová nástěnná baterie pod omítku s tělesem
- povrchová úprava nerez
- kartuše 35 mm
- délka výtoku 245 mm
- krycí deska o průměru 70 mm