Laufen College - Umyvadlo, 60x46 cm, bez otvoru pro baterii, bílá H8576000000001
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: laufen
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:34:30
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Umyvadlo vhodné do škol, bez otvoru pro baterii
- šířka: 600 mm
- hloubka: 455 mm
- výška: 225 mm