Chytré Hodinky Dámské Hagen HC77.12.532 bílý pásek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: hagen
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
HAGEN HC77.12.532
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
- Na hodinkách je použit silikonový pásek, který je pružný a zároveň mimořádně odolný.
Technické parametry:
- Šířka: 43.00 mm
- Tloušťka: 12.00 mm
- Výška s ušima: 43.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: bílá
- Barva obálky: bílá
- Indikátor stavu baterie: ano
- Styl: módní / módní
- Kapacita baterie: 210 mAh
- Kompatibilita: iOS, Android
- Dedikovaná aplikace: FitCloudPro
- Pásek/Náramek: pásek
- Materiál řemínku/náramku: silikon
- Alarm: k dispozici
- Chytré Hodinky: ano
- Indikace času: digitální
- Pohlaví: dámské
- Rozlišení displeje: 360 x 360
- Funkce out
Vlastnosti produktu:
Typ ciferníku: dotykový displej
Vodotěsnost: 10 m (1 bar)