Pánské Hodinky Appella L70012.5215Q s černým řemínkem
Vysoká cena
info
Levný Drahý
Značka: appella
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:36:57
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
Hodinky Appella L70012.5215Q ORIG KRABIČKA
APPELLA L70012.5215Q
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Na hodinkách je použito safírové sklíčko.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je 3ATM (30 m).
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
- Na těchto hodinkách je použit řemínek vyrobený z vysoce kvalitní přírodní kůže.
Technické parametry:
- Hmotnost: 49.00 g
- Šířka: 41.00 mm
- Tloušťka: 7.00 mm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 20.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: černá
- Barva obálky: stříbrná
- Barva ciferníku: modrá
- Pásek/Náramek: pásek
- Materiál řemínku/náramku: přírodní kůže
- Indikace času: analogové
- Pohlaví: mužské
Vlastnosti produktu:
Typ skla: safírové - Sklo s nejlepšími optickými vlastnostmi. Nevznikají na něm žádné škrábance.
Vodotěsnost: 30 m (3 bar) – hodinky jsou určeny pro každodenní použití bez kontaktu s vodou.