Chytré Hodinky Dámský Hagen HB40.211.5321.1211-SET fialový pásek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: hagen
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 18 hodinami
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
HAGEN HB40.211.5321.1211-SET
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Obálka je vyrobena z pružného plastu.
- Na hodinkách je použit silikonový pásek, který je pružný a zároveň mimořádně odolný.
Technické parametry:
- Hmotnost: 45.00 g
- Šířka: 40.00 mm
- Tloušťka: 13.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 22.0 cm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 18.00 mm
- Výška s ušima: 49.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: fialová
- Barva obálky: stříbrná
- Barva ciferníku: vícebarevná
- Zapínání: na sponu
- Indikátor stavu baterie: ano
- Styl: elegantní, módní / módní, luxusní, bižuterní, klasický
- Kapacita baterie: 280 mAh
- Kompatibilita: Android, iOS
- Dedikovaná aplikace: FitCloudPro
- Pásek/Náramek: pásek
- Materi
Vlastnosti produktu:
Materiál obálky: plast
Typ ciferníku: dotykový displej
Vodotěsnost: 10 m (1 bar)