Pánské Hodinky Vostok Europe 6S20-325A741SWL, bílý pásek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: vostok europe
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:38:57
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
VOSTOK EUROPE 6S20-325A741SWL
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je až 20 ATM (200 m).
- Obálka je vyrobena z ocel a ušlechtilé oceli.
- Model je umístěn na plastovém pásku.
Technické parametry:
- Šířka: 46.00 mm
- Tloušťka: 16.00 mm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 22.00 mm
Barevné provedení:
- Barva řemínku/náramku: bílá
- Barva obálky: stříbrná
- Barva ciferníku: černá
- Zapínání: na sponu
- Zatahovací víčko: ano
- Šroubovací krajka: ano
- Styl: sportovní
- Původ: evropský
- Funkce: Chronograf, Tachometr
- Pásek/Náramek: pásek
- Materiál řemínku/náramku: plast
- Indikace času: analogové
- Pohlaví: mužské
Vlastnosti produktu:
Typ skla: minerální tvrzené – zesílené minerální sklíčko odolné proti poškození.
Vodotěsnost: 200 m (20 bar) – Vysoká třída vodotěsnosti. Umožňuje sprchování, plavání nebo dokonce potápění s lahví do malých hloubek.