Solano SS10424A Dámské sluneční brýle
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: solano
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:25:57
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
Polarizační sluneční brýle
MODEL: SOLANO SS 10424A
10424A
Rámeček zlatý s kamínky, kovový.
Černé a zlaté náušníky, kov/polykarbonát.
Fialová skla jsou stínovaná, polarizační. roh. 3
Brýle:
Filtr UV-400: Ano
Polarizace: Ano
Roh. 3 – silně ztmavené 8 – 18 %.
Čočky s technologií TAC: Ano
Zaušníky s flexem.
Rozměry:
Šířka mezi závěsy: 135 mm.
Výška brýlí: 58 mm.
Šířka čočky: 57 mm.
Šířka můstku: 16 mm.
Délka zaušníku: 140 mm.