Pánské Hodinky Qq Q43B-001P stříbrný náramek
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: q&q
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:28:42
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
Hodinky QQ Q43B-001P ORIG KRABIČKA
QQ Q43B-001P
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Ciferník u tohoto modelu chrání minerální sklíčko.
- Třída vodotěsnosti tohoto modelu je 5ATM (50 m).
- Obálka je vyrobena z mosazi .
- U tohoto modelu byl použit náramek vyrobený z mosazi .
Technické parametry:
- Hmotnost: 120.00 g
- Šířka: 43.00 mm
- Tloušťka: 11.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 20.0 cm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 20.00 mm
- Výška s ušima: 50.00 mm