Anne Marii AMS20054A Polarizační sluneční brýle
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: solano
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 22:26:01
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
SLUNEČNÍ BRÝLE S POLARIZACÍ
ANNE MARII MODEL: AMS 20054A
Rámeček černý, polykarbonát.
Černé náušníky, polykarbonát.
Šedá skla, polarizační. Roh. 3
Brýle:
Filtr UV-400: Ano
Polarizace: Ano
Roh. 3 – silně ztmavené 8 – 18 %.
Rozměry:
Šířka mezi závěsy: 138 mm.
Výška brýlí: 58 mm.
Délka zaušníku: 140 mm.
Šířka můstku: 18 mm.
Šířka čočky: 58 mm.