Dámské Chytré Hodinky Hagen HB39.111.1411, stříbrné
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: hagen
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
HAGEN HB39.111.1411
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Obálka je vyrobena z pružného plastu.
- V hodinkách je k dispozici časovač , který jistě zvýší použitelnost hodinek během tréninku.
Technické parametry:
- Hmotnost: 55.00 g
- Šířka: 39.00 mm
- Tloušťka: 12.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 23.0 cm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 18.00 mm
- Výška s ušima: 40.00 mm