Dámské Chytré Hodinky Hagen HB40.210.532.1210-SET, bílé
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: hagen
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 16 hodinami
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
HAGEN HB40.210.532.1210-SET
- Srdcem těchto hodinek je bateriový křemenný mechanismus.
- Obálka je vyrobena z pružného plastu.
- Na hodinkách je použit silikonový pásek, který je pružný a zároveň mimořádně odolný.
Technické parametry:
- Hmotnost: 45.00 g
- Šířka: 40.00 mm
- Tloušťka: 13.00 mm
- Maximální obvod hodinek: 22.0 cm
- Šířka řemínku/náramku u pouzdra: 18.00 mm
- Výška s ušima: 49.00 mm