Nová Matrice B173QTN01.3 Náhradní Qhd 120HZ Tn 40pin eDp Matná
-0%
Vysoká cena
info
Levný Drahý
Volatilita ceny 16d
Značka: świat matryc
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-09 10:18:29
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL B173QTN01.4 120Hz 72% NTSC
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VELIKOST OBRAZOVKY: 17,3"
- ROZLIŠENÍ: 2560x1440 QHD
- KONEKTOR: 40 PIN eDp (VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, TN
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 16,7 M / 72% NTSC
- OBNOVA: 120 HZ
- ROZMĚRY: 398x252 mm