Výkonná baterie pro Sony Vaio PCG-61111M Enestar
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-09 10:30:17
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální produkt značky Enestar .
PROSTORNÁ baterie pro notebook SONY VAIO PCG-61111M 4400 mAh (49 Wh)
- je to značkový výrobek , který je vyráběn přísně v souladu s evropskými normami kvality ,
Vhodné pro počítače značky: Sony a další
- Výrobce baterií: Enestar
- Skutečná kapacita: 4400 mAh (49 Wh)
- Napětí: 11,1 V (vhodné také místo 10,8 V)
- Technologie článků: Li-Ion (lithium-iontová)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Teplota provozu a skladování: 0 až 60 °C
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší kategorie
Spolehlivá kvalita
Vynikající kompatibilita
Nezapomeňte, že i když vaše původní baterie měla minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší provoz vašeho zařízení. Objednejte si ho nyní a užijte si maximálně dlouhou dobu provozu svého notebooku!