Fag Sada Ložiska Kola 93197150 4321000Q0A 44191
Průměrná cena
info
Levný Drahý
Volatilita ceny 2d
Značka: schaeffler fag
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-09 10:11:38
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
LOŽISKO KOLA OPEL RENAULT ZADNÍ MOVANO MASTER 2,3 10
- Stav výrobku: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: FAG
- ORIGINALITA VÝROBKU ZAJIŠTĚNA
- Žádné podrobné údaje o produktu Podívejte se níže, zda je produkt vhodný pro vaše auto.
- Níže je uveden seznam kompatibilních vozidel spolu s dalšími informacemi o použití dané části.
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- LOŽISKO KOLA OPEL RENAULT ZADNÍ MOVANO MASTER 2,3 10 – ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE (POUŽITÍ PRODUKTU)
Další informace:
*4* --> Místo montáže na vozidle: zadní náprava
ČÁST LOŽISKA KOLA OPEL RENAULT ZADNÍ MOVANO MASTER 2,3 10 MÁ POUŽITÍ VE VOZIDLECH
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 107kW/146KM (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 74kW/101KM (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 100kW/136KM (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 92kW/125KM (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 120kW/163KM (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 81kW/110KM (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 Autobus 2.3 dCi Autobus 110kW/150KM (2014.02 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 120 kW/163 KM (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 100 kW/136 KM (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 74 kW/101 k (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 81 kW/110 k (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 92 kW/125 k (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 107 kW/146 KM (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 plná karoserie 2.3 dCi plná karoserie 110 kW/150 k (2014.02 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 100 kW/136 k (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 120 kW/163 k (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 81 kW/110 k (2014.06 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 92 kW/125 k (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 107 kW/146 k (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 74 kW/101 k (2011.11 - ) (DIESEL) --> *4*
- NISSAN NV400 platforma / podvozek 2.3 dCi platforma / podvozek 110 kW/150 k (2014.08 - ) (DIESEL) --> *4*
- OPEL MOVANO B Autobus 2.3 CDTI Autobus 107kW/146KM (2010.12 - ) (DIESEL) --> *4*
- OPEL MOVANO B Autobus 2.3 CDTI Autobus 120kW/163KM (2014.05 - ) (DIESEL) --> *4*
- OPEL MOVANO B Autobus 2.3 CDTI Autobus 81kW/110KM (2014.05 - ) (DIESEL) -->