Enestar baterie pro Sony Vaio PCG-61111V bezpečná
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 1 hodinou
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
Baterie pro notebook SONY VAIO PCG-61111V 4400 mAh (49 Wh) značky Enestar.
- je to značkový výrobek , který je vyroben přísně v souladu s evropskými normami kvality ,
Baterie kompatibilní s notebooky řady:
- SONY VAIO PCG-61111V
Technické údaje:
- Výrobce baterií: Enestar
- Skutečná kapacita: 4400 mAh (49 Wh)
- Napětí: 11,1 V (vhodné také místo 10,8 V)
- Technologie článků: Li-Ion (lithium-iontová)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Teplota provozu a skladování: 0 až 60 °C
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální výrobek značky Enestar .
Až 4400 mAh (49 Wh) skutečné kapacity
Značkové, moderní články vám umožní mnoho hodin intenzivní práce bez nutnosti nabíjení notebooku.
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší úrovně
Spolehlivá kvalita
Vynikající kompatibilita
Pamatujte, že i když vaše původní baterie měla minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší provoz vašeho zařízení. Objednejte si ho nyní a užijte si maximálně dlouhou dobu provozu svého notebooku!