Nová Náhradní Matrice S B140HTN01.6 B140HTN01.8 Fhd Tn 30PIN Matná
-0%
Vysoká cena
info
Levný Drahý
Volatilita ceny 16d
Značka: świat matryc
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 4 hodinami
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL NT140FHM-N44
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCE: BOE
- VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
- ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, TN
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 16,2 M / 45% NTSC
- OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
- ROZMĚRY: 315×198 mm (vhodné za 320 mm)