Enestar baterie pro Sony Vaio VPCS11 VPCM111AX
Super nabídka
info
Levný Drahý
Značka: enestar
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 1 hodinou
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
Baterie pro notebook SONY VAIO VPCS11 VPCM111AX 4400 mAh (49 Wh) značky Enestar.
Baterie do notebooku Sony od Enestar :
- pasuje na širokou škálu notebooků Sony (na konci se podívejte na seznam),
- zajišťuje vám dlouhou dobu provozu – užijte si svobodu od kabelů po mnoho hodin,
- je to značkový výrobek , který je vyroben přísně v souladu s evropskými normami kvality ,
Vhodné pro počítače značky: Sony a další
- Výrobce baterií: Enestar
- Skutečná kapacita: 4400 mAh (49 Wh)
- Napětí: 11,1 V (vhodné také místo 10,8 V)
- Technologie článků: Li-Ion (lithium-iontová)
- Počet článků v baterii: 6 ks
- Teplota provozu a skladování: 0 až 60 °C
- Ochrana proti hlubokému vybití: Ano
- Ochrana proti přebití a přehřátí: Ano
- Návod k tvarování a použití v polštině: Ano
Produkt od oficiálního distributora značky Enestar.
Máte jistotu, že obdržíte plnohodnotný a originální výrobek značky Enestar .
Až 4400 mAh (49 Wh) skutečné kapacity
Značkové, moderní články vám umožní mnoho hodin intenzivní práce bez nutnosti nabíjení notebooku.
Kontrolovaná kvalita z nejvyšší úrovně
Spolehlivá kvalita
Vynikající kompatibilita
Pamatujte, že i když vaše původní baterie měla minimálně jiné napětí, rozdíly do 0,5 V jsou zcela normální a nenaruší provoz vašeho zařízení. Objednejte si ho nyní a užijte si maximálně dlouhou dobu provozu svého notebooku!