Nová Matrice M133NW4J R0 Náhradní 1920x1200 Ips 30P Matná Split Connector
-0%
Super nabídka
info
Levný Drahý
Volatilita ceny 17d
Značka: žádná značka
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-09 10:36:48
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
NOVÁ MATRICE M133NW4J R0 NÁHRADNÍ 1920x1200 IPS 19MM MATNÁ Split CONNECTOR
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL M133NW4J R0 s IPS
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VÝROBCE : IVO
- VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
- ROZLIŠENÍ: 1920x1200 FHD+
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (19 MM - SPLI CONNECTOR)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 16.7M / 100% sRGB
- OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
- ROZMĚRY: 291×195 mm