DR.MULLER Paracetamol kofein 500mg/65mg 20 tablet
47,00 CZK
Průměrná cena
47,00 CZK
Historické minimum
47,00 CZK
Značka: DR. MÜLLER
Dostupnost: in stock
Popis produktu
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Volně prodejné léky > Léky na bolest > Léky na bolest hlavy
- GTIN/EAN: 8595610404901
- Prodejce/Program: Lekarna.cz