Džungloidní zahrady od Nezkrotné zahradnice - Radka Votavová - kniha z kategorie Dům, byt a zahrada

369,00 CZK
-1%
Dobrá cena
info
Levný Drahý
Průměrná cena 405,27 CZK
Historické minimum 364,00 CZK

Značka: cpress

Dostupnost: in_stock

Poslední aktualizace: 2026-05-11 11:01:54

Sledujeme od: Oct 1, 2025

Možnosti dopravy

  • PPL výdejní místa 49,00 CZK

Popis produktu

Anglickým trávníkům už odzvonilo. Jak na rozkvetlou a soběstačnou zahradu? Radka Votavová alias Nezkrotná zahradnice vám ukáže, jak si poradit s každou zahradou. S pokorou a úctou ke všemu živému, bez boje, ve spolupráci a v harmonii s přírodou. Nechte se inspirovat praktickými tipy – od prvotních představ přes výběr pozemku až po volbu rostlin či práci s vodou. To vše s jedním cílem: aby byla vaše zahrada samostatná. Zjistěte, jak o ni pečovat v duchu trvalé udržitelnosti, využívat přírodní zdroje, podporovat druhovou rozmanitost a ještě ušetřit čas. Tak ať to roste!

Specifikace

Historie cen

Dostupné v dalších obchodech

Další produkty