Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 28 palců/710 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 172,86 Hz (F2) na stupnici A4 = 400-435,58 Hz, která odpovídá frekvenci planetky Chiron. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 5,4 kg.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 28 palců/710 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 172,06 Hz (F2) na stupnici A4 = 400-433,56 Hz, která odpovídá frekvenci platonského roku. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 5,4 kg.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 28 palců/710 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 194,71 Hz (G2) na stupnici A4 = 400-437,11 Hz, která odpovídá frekvenci siderického dne. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 5,4 kg.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 28 palců/710 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 183,58 Hz (F2#) na stupnici A4 = 400-436,63 Hz, která odpovídá frekvenci Jupiteru. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 5,4 kg.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 28 palců/710 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 181,60 Hz (F2#) na stupnici A4 = 400-431,92 Hz, která odpovídá frekvenci planetky Sedna. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 5,4 kg.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 32 palců/810 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 144,72 Hz (D2) na stupnici A4 = 400-433,67 Hz, která odpovídá frekvenci Marsu. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 7,6 kg.
Země původu : Německo

Speciální gong ze série Meinl Sonic Energy. Gong je ručně vyrobený v Německu a při kalkulaci jeho frekvenční odozvyboli použité měření Hanse Coustoa, díky čemuž každý gong ze série Sonic Energy produkuje stejné frekvence, jako známé planety a vesmírná tělesa kolem nás. Model Planetary Tuned Gong 32 ''nabízí frekvenční odezvu 141.27 Hz, což je frekvence planety Merkur. Gong se používá jako v hudbě, tak i pro své terapeutické účely. Průměr: 81 cm.
Země původu : Německo

Planetárně laděný gong ze série Sonic Energy, který má průměr 36 palců/910 mm a je vyroben v Německu podle evropské tradice výroby gongů. Použitím výpočtů Hanse Coustoa (The Cosmic Octave) je naladěn na dosažení frekvence 126,22 Hz (B1/H1) na stupnici A4 = 400-449,80 Hz, která odpovídá frekvenci Slunce. Tento gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) tak, aby reagoval s velkou citlivostí ve všech hracích aplikacích, a jeho tajemný zvuk je dosažen nesčetnými hodinami strávenými ručním opracováním kovu. Je atmosférický a uklidňující a podporuje emocionální rovnováhu, trpělivost a sebevědomí. Dodává se s ochranným krytem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 11 kg.
Země původu : Německo

Gong s průměrem 36 palců/910 mm ze série Flower of Life, který nabízí speciální ladění 64 Hz/C2 v rámci rozsahu A4 = 440 Hz-430,54 Hz, reprezentující počátek všech věcí přes posvátnou geometrii. Kombinování čísel, tvarů a vibrací patří mezi nejstarší mýty v historii lidstva. Toto ladění reprezentuje touhu spojit se s naším počátkem a pochopit sami sebe. Gong je ručně vyrobený z tzv. německého stříbra (60% mědi, 20% niklu a 20% zinku) a precizní laděný díky ručnímu opracování. Je dodáván spolu s ochranným pouzdrem a rukavicemi MEINL. Hmotnost: 11 kg.
Země původu : Německo

Beater pro tam tam ze série Sonic Energy, který má hmotnost +/- 800 g a je určen speciálně na použití s 40-palcovým/1010 mm tam tamem pro dosažení co nejlepšího zvuku. Je vyrobený v Německu a je vybaven rukojetí z bukového dřeva. Délka: 390 mm.
Země původu : Německo