Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Trudi Baby Care, 20 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Jak používat: Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Hipp Babysanft, 56 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Hipp Babysanft jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku odstraňuje nečistoty zjemňuje dětskou pokožku má jemný povrch k použití na tělo i obličej Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Alpa Batole Vlhčené ubrousky, 72 ks, Speciální péče o pokožku pro děti, Čisticí ubrousky jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: k použití na tělo i obličej

Pampers Fresh Clean, 4x52 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku zklidňuje podrážděná místa odstraňuje nečistoty příjemně voní Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Lansinoh HPA Lanolin, 80 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Lansinoh HPA Lanolin jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku odstraňuje nečistoty zjemňuje dětskou pokožku Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Agnotis Baby Wipes, 3x70 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: odstraňuje nečistoty osvěžuje a vyživuje má jemný povrch pečuje a čistí dětskou pokožku hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Peppa Pig Wet Wipes, 15 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku chrání pokožku proti vnějším škodlivým vlivům Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Luba Tuli Panthenol & Avocado Oil, 50 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Produkt Luba Tuli Panthenol & Avocado Oil jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: odstraňuje nečistoty osvěžuje a vyživuje pečuje a čistí dětskou pokožku dlouhodobě pečuje o dětskou pokožku Složení: veganský produkt Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Water Wipes Baby Wipes Soapberry, 60 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Water Wipes Baby Wipes jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: dlouhodobě pečuje o dětskou pokožku odstraňuje nečistoty osvěžuje a vyživuje k použití na tělo i obličej Složení: bez parfemace obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Beauty Formulas Baby Aqua, 56 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Beauty Formulas Baby jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: příjemně voní osvěžuje a vyživuje pečuje a čistí dětskou pokožku Složení: veganský produkt bez parfemace Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.