Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Trudi Baby Care, 20 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Jak používat: Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Pampers Aqua Pure, 3x48 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Aqua jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku chrání pokožku proti vnějším škodlivým vlivům zklidňuje podrážděná místa zjemňuje dětskou pokožku Složení: bez parfemace Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Lansinoh HPA Lanolin, 80 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Lansinoh HPA Lanolin jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku odstraňuje nečistoty zjemňuje dětskou pokožku Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Bebble Wet Wipes Lavender, 64 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Bebble Wet Wipes Lavender jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: zklidňuje pokožku příjemně voní má jemný povrch odstraňuje nečistoty Složení: obsahuje minimálně 98 % složek přírodního původu Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Pampers Sensitive Baby, 4x52 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Sensitive jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: zklidňuje pokožku zjemňuje dětskou pokožku pečuje a čistí dětskou pokožku zklidňuje podrážděná místa hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku chrání pleť před škodlivými vnějšími vlivy Složení: produkt je hypoalergenní Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Pampers Fresh Clean XXL, 6x80 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Fresh Clean jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku zklidňuje podrážděná místa odstraňuje nečistoty příjemně voní Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

Pampers Sensitive Baby, 24x52 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Sensitive jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: zklidňuje pokožku zjemňuje dětskou pokožku pečuje a čistí dětskou pokožku zklidňuje podrážděná místa hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku chrání pleť před škodlivými vnějšími vlivy Složení: produkt je hypoalergenní Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Mommy Care Calendula Hypoallergenic Wet Wipes, 4x64 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Mommy Care Calendula jednoduše, rychle a spolehlivě čistí dětskou pokožku. Vlastnosti: zklidňuje pokožku pečuje a čistí dětskou pokožku Složení: produkt je hypoalergenní bez parfemace Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.

Pampers Sensitive XXL, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky Pampers Sensitive jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: pečuje a čistí dětskou pokožku hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku zklidňuje podrážděná místa odstraňuje nečistoty má jemný povrch Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby.

My Little Pony Wet Wipes, 15 ks, Dětské vlhčené ubrousky pro děti, Čisticí ubrousky jednoduše, rychle a spolehlivě pečují o dětskou pokožku. Vlastnosti: příjemně voní má jemný povrch k použití na tělo i obličej pečuje a čistí dětskou pokožku hodí se i pro citlivou až alergickou pokožku Jak používat: Ubrouskem šetrně očistěte pokožku dítěte. Používejte dle potřeby. Ubrousky jsou určeny k jednorázovému použití.